Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

MySQL

Kas ir MySQL?

MySQL ir atvērtā pirmkoda datu bāzu pārvaldības sistēma, kas darbojas daudzās platformās, ieskaitot Microsoft Windows, macOS un Linux. Tā palīdz izveidot viegli pārvaldāmu un ļoti efektīvu datu bāzi un izsekot jūsu datus.

BUJ

Kas ir MySQL?

MySQL ir relāciju datu bāzes pārvaldības sistēma, kuras pamatā ir SQL valoda. To galvenokārt izmanto tiešsaistes datubāzēs, un tādās var, piemēram, tiešsaistes veikals glabāt informāciju par pieejamajiem produktiem, t.i., visus e-komercijas resursus.

& nbsp;

Kādas ir MySQL galvenās īpašības?

MySQL ir relāciju datu bāzes pārvaldības sistēma. Tā ir balstīta uz SQL vaicājumiem un sniedz piekļuvi tabulu ierakstiem, kā arī to pārvaldību. Tā ir viegli lietojama, droša un mērogojama. Turklāt tā ir ļoti elastīga un to var lejupielādēt par brīvu. Svarīgi, ka tā darbojas saskaņā ar klienta/servera arhitektūru.

& nbsp;

Vai LiveAgent pieļauj MySQL izmantošanu?

Liveagent ļauj izmantot MySQL, kas ļauj jums pārvaldīt relāciju datu bāzes. Tas ļauj saņemt paziņojumus par jauniem klientiem, ietaupīt klientu apkalpošanas laiku, izmantojot vienu saskarni, un tādejādi ar LiveAgent palīdzību varat pārvaldīt klientus.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju