Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Multibrand

Kas ir Multibrand?

Multibrand papildprogramma ļauj vienlaikus pārvaldīt vairākus zīmolus. Katru zīmolu raksturo vairāki faktori, kas nosaka tā identitāti. Šie faktori ir e-pasta atbalsta adreses, Palīdzības Centrs, dažādi logrīki un spraudņi. Sociālo mediju platformas, piemēram, Facebook vai Twitter, arī palīdz veidot savu zīmolu.

BUJ

Ko nozīmē Multibrand?

Multibrand ir klientu apkalpošanas programmatūras papildinājums, kas vienā sistēmā ļauj pārvaldīt un ieviest dažādu zīmolu klientu apkalpošanu konkrētā uzņēmumā. Katrs zīmols ir atšķirīgs, un tam ir dažādas funkcijas, piemēram, palīdzības dienests, atbalsta e-pasta adreses, logrīki, spraudņi un sociālo mediju platformas.

 

Kādas ir Multibrand priekšrocības?

Multibrand priekšrocība ir iespēja pievienot vairāku zīmolu atbalsta e-pasta adreses, iespēja izveidot palīdzības centrus, pievienot tīmekļa logrīkus, konfigurēt tālruņu numurus, un lielākā daļa no tiem atbalsta vairākus zīmolus vienuviet.

 

Vai LiveAgent iespējams lietot Multibrand funkciju?

Programmā LiveAgent varat izmantot Multibrand funkciju. Tā ļauj vienuviet veikt dažādu zīmolu daudzkanālu apkalpošanu un pārvaldību. Un visu var viegli konfigurēt.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju