Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Laika procesi

Kas ir laika procesi?

Laika procesi norisinās noklusēti, konkrētos intervālos (parasti katru minūti) un pārbauda, vai vajadzīgie nosacījumi tiek izpildīti. Ja rezultāts ir pozitīvs (nosacījumi ir izpildīti), tad attiecīgais process tiek izpildīts. Laika procesi bieži tiek izmantoti, lai deliģētu uzdevumus, izsūtītu e-pasta paziņojumus, atrisinātu problēmas, kas nav bijušas aktīvas ilgāku laiku, pievienotu tagus, utt

Uzziniet vairāk par laika procesiem.

Laika procesi

BUJ

Kāda ir laika procesu definīcija?

Laika procesi ir īpaši procesi, kas nenotiek kādas darbības rezultātā, bet gan konkrētos apstākļos (šeit - laikā). Tie norisinās noklusēti, konkrētos intervālos un pārbauda, vai vajadzīgie nosacījumi tiek izpildīti. Ja rezultāts ir pozitīvs (nosacījumi ir izpildīti), tad attiecīgais process tiek izpildīts.

 

Kādi ir ieguvumi, lietojot laika procesus?

Laikā procesi ļauj jums deliģēt uzdevumus, izsūtīt e-pasta atgādinājumus, piemēram, ka nepieciešams atrisināt kādu konkrētu tiketu, atrisinātu problēmas, kas nav bijušas aktīvas ilgāku laiku, pievienotu tagus, utt.

 

Vai LiveAgent piedāvā iestatīt laika procesus?

LiveAgent sniedz iespēju uzstādīt laika procesus. Tie var tikt pielāgoti katrai komandai pēc tās vajadzībām, piemēram, kad kāds tikets palicis atvērts ilgāk par kādu konkrētu laiku, kad statusa maiņa notikusi senāk par kādu konkrētu laiku vai kad kādam tiketam ir specifisks termiņš.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju