Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kontakti

Kas ir kontakti?

Noskaidrojiet informāciju par saviem klientiem sākot no pamata kontaktinformācijas, vēlamās valodas un beidzot ar visiem klientu datiem, kas atrodas pielāgotajos laukos. Katru reizi, kad kāds ar jums sazinās, LiveAgent izveido jaunu kontaktu. Varat arī paplašināt savu kontaktinformāciju, izmantojot pielāgotus laukus.


BUJ

Kas ir kontakti?

Kontakti ir informācija par klientiem, kuri sazinās ar klientu apkalpošanas centru. Tajā ir gan pamata kontaktinformācija, gan vēlamā saziņas valoda, gan citi formā apkopotie klientu dati. Kontakts tiek izveidota ikreiz, kad jauns klients sazinās ar aģentu.

Vai LiveAgent automātiski veido kontaktus?

Liveagent automātiski izveido jaunu kontaktu ikreiz, kad jauns klients sazinās ar aģentu. Protams, datus, kas tiek ielādēti automātiski, var aizpildīt manuāli un pievienot detalizētu informāciju par klientu.

Kas ietilpst kontaktu pamatinformācijā?

Pamatinformācija ir lietotājvārds, kontaktinformācija, piemēram, e-pasta vai tālruņa numurs, kā arī vēlamā saziņas valoda. Pateicoties kontaktiem, jūs varat viegli atpazīt klientu, kas patreiz sazinās ar uzņēmumu. Tas arī atvieglo saziņu klienta un aģenta starpā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju