Komandas vadītājs

Kas ir komandas vadītājs?

Komandas vadītājs ir persona, kas vada komandu. Klientu apkalpošanas jomā komandu vadītāji parasti vada 5-10 darbinieku komandas. Viņi ir atbildīgi par ikdienas uzdevumiem, nodrošinot, ka viņu komanda ir koncentrēta un klienti ir apmierināti.

Komandas vadītājam LiveAgent programmā parasti tiek piešķirta administratora loma, lai piekļūtu pārskatiem, iestatījumiem un konfigurācijām.

Frequently asked questions

Kas ir komandas vadītājs?

Komandas vadītājs ir persona, kas sniedz atbalstu aģentu komandai, dalās ar savām zināšanām, rūpējas par komandas attīstību, darba komfortu un uzrauga viņu darbību. Viņš ir arī persona, kas vada komandas darbu un nosaka komandas uzdevumu prioritātes. 

 

Kādi ir komandas vadītāja pienākumi?

Grupas vadītājam galvenokārt jāatbalsta komandas darbs. Viņam jānodrošina apmācība mērķu sasniegšanā un nepieciešamo prasmju attīstīšanā, lai strādātu konkrētā amatā komandā. Viņam jāattīsta komandas stiprās puses un jāatbalsta vājību novēršanā. Definē komandas mērķus un novērtē tās progresu. Tam būtu arī jārisina konflikti. Viņam arī jāorganizē kopīgas sanāksmes un citas komandas iniciatīvas.

 

Vai programmā LiveAgent ir iespējams izvēlēties komandas vadītāju?

Programmā LiveAgent komandas vadītāju var iecelt par administratoru. Tad viņam ir piekļuve visiem aģentu palīdzības pieteikumiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju