Klientu servisa video

Kas ir klientu servisa video?

Klientu servisa video ir īss video, kas klientu pārstāvjiem piedāvā ievērojamu vērtību. Šie video sniedz neticamus stāstus par atbalsta procesiem no organizācijām visā pasaulē. Tie parāda, kā palielināt klientu apmierinātību un veidot lojālas attiecības.

Ir trīs veidu klientu servisa video – jocīgi video, mācību video vai video par iedvesmojošiem vadītājiem klientu apkalpošanā. Tas ir lielisks veids, kā apgūt un pilnveidot komunikācijas prasmes un tehniku.

Frequently asked questions

Kas ir klientu servisa video?

Klientu servisa video ir filmas, kas atspoguļo klientu apkalpošanas tēmu. Tās var būt, piemēram, ekspertu un nozares līderu stāstījums, vai arī ar klientu apkalpošanas jomu cieši saistīti cilvēki. Tie ir materiāli, kas var atbalstīt un palīdzēt attīstīt jūsu klientu apkalpošanu.

Kā izmantot klientu servisa video?

Klientu servisa video ir milzīga zināšanu deva klientu apkalpošanas un attiecību jomā. Tie ir iedvesmas avots, kas jums būtu jāpārnes savā darbā klientu apkalpošanas komandā, kā arī jāveido jaunas stratēģijas. Tas ir arī svarīgs informācijas avots par pašreizējām tendencēm klientu apkalpošanā, pateicoties kurai jūs varat to uzlabot.

Vai varat izmantot klientu servisa video LiveAgent?

Protams, klientu apkalpošanas video var atrast LiveAgent. Tie ir gan apmācības videoklipi, kas palīdz veikt labāku klientu apkalpošanu, gan video ar būtisku pievienoto vērtību. Ir vērts pavērot, kā iespējams savu klientu servisu pacelt nākamajā līmenī.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju