Klientu servisa video

Kas ir klientu servisa video?

Klientu servisa video ir īss video, kas klientu pārstāvjiem piedāvā ievērojamu vērtību. Šie video sniedz neticamus stāstus par atbalsta procesiem no organizācijām visā pasaulē. Tie parāda, kā palielināt klientu apmierinātību un veidot lojālas attiecības.

Ir trīs veidu klientu servisa video – jocīgi video, mācību video vai video par iedvesmojošiem vadītājiem klientu apkalpošanā. Tas ir lielisks veids, kā apgūt un pilnveidot komunikācijas prasmes un tehniku.

Frequently asked questions

Kas ir klientu servisa video?

Klientu servisa video ir filmas, kas atspoguļo klientu apkalpošanas tēmu. Tās var būt, piemēram, ekspertu un nozares līderu stāstījums, vai arī ar klientu apkalpošanas jomu cieši saistīti cilvēki. Tie ir materiāli, kas var atbalstīt un palīdzēt attīstīt jūsu klientu apkalpošanu.

Kā izmantot klientu servisa video?

Klientu servisa video ir milzīga zināšanu deva klientu apkalpošanas un attiecību jomā. Tie ir iedvesmas avots, kas jums būtu jāpārnes savā darbā klientu apkalpošanas komandā, kā arī jāveido jaunas stratēģijas. Tas ir arī svarīgs informācijas avots par pašreizējām tendencēm klientu apkalpošanā, pateicoties kurai jūs varat to uzlabot.

Vai varat izmantot klientu servisa video LiveAgent?

Protams, klientu apkalpošanas video var atrast LiveAgent. Tie ir gan apmācības videoklipi, kas palīdz veikt labāku klientu apkalpošanu, gan video ar būtisku pievienoto vērtību. Ir vērts pavērot, kā iespējams savu klientu servisu pacelt nākamajā līmenī.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Klientu pašapkalpošanās portāls ir uzņēmuma mājaslapas sadaļa, kura sniedz klientiem vienotu piekļuves punktu uzņēmuma/produkta informācijai.

Kas ir klientu portāls?

Tekstā tiek aprakstīts, kā izveidot efektīvu digitālā mārketinga stratēģiju, izmantojot personalizētus e-pastus un veiksmīgus saziņas kanālus. Ieteicams izmantot iekļaušanas e-pasta sagataves, lai uzlabotu klientu attiecības un pielāgotu produktus klientu vēlmēm. Zimbra ir uzlabots biznesa e-pasta risinājums un ir pieejams LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmā. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citus risinājumus.

Tiešsaistes videočats ir LiveAgent līdzeklis, kas ļauj sazināties ar klientiem, izmantojot iebūvētu Tiešsaistes čata videoattēlu.

Tiešsaistes videočats

LiveAgent ir palīdzības dienests, kas uzlabo klientu apkalpošanu 24/7, bez maksas uzstādīšanas un kredītkartes. Tas var samazināt atbildes laiku, pieteikumu apjomu un izveidot pozitīvu tēlu, uzsverot attiecību veidošanu. FrëschKëscht ir LiveAgent lietotājs un ir uzlabojis savu darbību ar ātrāku e-pastu apstrādi un pārdošanas rezultātu uzlabošanos. LiveAgent ir piemērots dažādām nozarēm, ieskaitot būvniecību un autorūpniecību.

Klientu apkalpošanas apmācība māca klientu pārstāvjus, kā lietot pozitīvu valodu, vērtīgi atbildēt un sazināties ar dusmīgu klientu. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk.

Klientu apkalpošanas apmācība

Teksts piedāvā informāciju par LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūras piedāvājumu un tā funkcijām, to integrācijām un alternatīvām, kā arī norāda uz iespēju saņemt demonstrāciju. Uzņēmums tiek aprakstīts kā uzmanīgs pret detalizētu uzņēmuma un produktu izpratni, empātisks un pacietīgs, spējīgs ātri atrisināt problēmas un uzturēt labas klientu attiecības. Teksts arī sniedz informāciju par atbalsta pakalpojumiem un kontaktinformāciju.

Klientu apkalpošanas rīki var būt lielisks klientu iedrošināšanas veids. Uzņēmumi paļaujas uz vairākiem no tiem, uzziniet, kāpēc.

Klientu apkalpošanas rīki

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā VoIP tālruņa sistēmas, Ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citas funkcijas. Uzņēmums nodrošina arī atbalstu un datu migrāciju. LiveAgent ir Quality Unit, LLC produktu grupas daļa, kuras tiesības ir rezervētas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju