Klientu servisa vadītājs

Kas ir klientu servisa vadītājs?

Klientu servisa vadītājs ir persona, kas atbild par klientu servisa nodaļu. Šim cilvēkam ir daudz pienākumu, piemēram, noteikt stratēģijas, uzdevumus, pakalpojumu politiku un standartus, vadīt un motivēt klientu apkalpošanas personālu.

Klientu servisa vadītājam ir jāapmāca klientu pārstāvji, lai sniegtu vislabāko atbalstu, veidotu lojālas attiecības ar klientiem un iegūtu lieliskas zināšanas par produktiem un pakalpojumiem. Viņiem ir jāanalizē dati, jāveido atskaites, un viņiem ir arī daži finansiāli pienākumi. Tātad klientu apkalpošanas vadītājam jābūt pacietīgam, prasmīgam IT jomā, draudzīgam, spējīgam strādāt sarežģītos apstākļos.

Frequently asked questions

Kas ir klientu servisa vadītājs?

Klientu servisa vadītājs, kas pazīstams arī kā Klientu Aprūpes vadītājs, ir persona, kurai rūp uzņēmuma klientu un potenciālo klientu apmierinātība. Viņa uzdevumos ietilpst, pirmkārt, teicama klientu apkalpošana, apkalpošanas komandas veidošana, kā arī tādu risinājumu radīšana, kas uzlabo šo servisu.

Kāda ir klientu servisa vadītāja atbildība?

Klientu servisa vadītāja pienākumos ietilpst visaptveroša klientu servisa nodrošināšana uzņēmumam. Lai sasniegtu šo mērķi, vadītājam vajadzētu efektīvi piešķirt dažus klientu pieprasījumus īpašai komandai, pārvaldīt klientu kontus, kā arī ienākošos zvanus un e-pasta ziņas. Tam būtu arī jāreģistrē aģentu un klientu mijiedarbība un konkrēti veikto aktivitāšu dati. Tāpat ir ārkārtīgi svarīgi veidot attiecības ar darbiniekiem un rūpēties par viņu attīstību.

Vai jūs varat pievienot klientu servisa vadītāju LiveAgent?

Programmā LiveAgent jums nav pieejama Klientu Atbalsta Vadītāja loma, bet personai ar šo lomu var būt vajadzīgas vairāk nekā parasta aģenta pieejas. Tāpēc ir vērts viņam piešķirt administratora vai īpašnieka lomu (atkarībā no uzņēmuma vajadzībām un politikas). Tad viņš var pienācīgi pārvaldīt komandu un datus.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju