Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kanāli

Kas ir kanāli?

E-pasta ziņasi, Facebook ziņas, Twitter, čats, izmantojot LiveAgent, zvani, izmantojot LiveAgent, un daudz kas cits. Šie ir vienkārši veidi, kā sazināties ar klientiem, un tie tiek saukti par kanāliem. Klientu jautājumus var ātri un vienkārši atrisināt klienta pārstāvji. Pārraugiet kanālu izmantošanu un atrodiet, kurš ir vispopulārākais tieši jūsu klientiem. Klientu un uzņēmuma mijiedarbība kļūst interesantāka.

Pieteikumi reģistrē un glabā visus saziņas veidus starp uzņēmumu un klientiem. Uzziniet vairāk par Pieteikumiem LiveAgent.

Kanāli

BUJ

Kas ir kanāli? (Domājot saziņas kanālus: e-pasts, tiešsaistes čats, zvans utt.)

Kanāli ir veidi, kā veidot saikni ar klientu. Tie ir e-pasta ziņas, sociālo mediju ziņas (Facebook, Twitter), čats un tālruņa sarunas. Pārraugiet, kuri kanāli ir populārākie jūsu klientu vidū, un pielāgojiet tiem saziņas iespējas.

Kurus no kanāliem nosedz LiveAgent?

LiveAgent tiek atbalstīti šādi kanāli: e-pasts, kontaktformas, čats, videočats, balss zvani, Facebook un Twitter.

Kurš kanāls lietotājiem šķiet vispiemērotākais?

Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Viens no populārākajiem kanāliem klientu vidū ir Facebook un Messenger. Daudzi klienti savas problēmas izvēlas risināt ar sociālo mediju starpniecību. WhatsApp kļūst arvien populārāks starp klientiem un zīmoliem, kas piedāvā šāda veida sakarus un tas var radīt konkurences priekšrocības. Arī īsziņu rakstīšana joprojām ir populāra. Neaizmirstiet e-pasta nozīmi, kas īpaši noder sarežģītākos gadījumos. Ja nepieciešams, saziņa pa e-pastu ir iespējama kā visaptveroša atbilde arī ar pielikumiem nepieciešamības gadījumā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju