Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ieskati

Kas ir ieskati?

Ieskatu funkcija, ko sauc arī par Atskaitēm, ir ļoti noderīgs rīks, kas ļauj labāk izprast datus. Tas nodrošina jūsu biznesa analīzi. Pārskatiet klientu apkalpošanas darbības, saglabājiet pielāgotus datus, skatiet pieteikumus un daudz ko citu.

BUJ

Kas ir ieskati?

Ir daudz definīciju tam, kas patiesībā ir ieskats. Tas galvenokārt ir rūpīgs patērētāju uzvedības novērojums, kas ļauj uz tiem paraudzīties no jauna perspektīvas. Uzmanības pievēršana ieskatiem palīdz atklāt pamatmotivācijas, kas vada cilvēku rīcību. To arī dažkārt dēvē par neatpazīto fundamentālo cilvēka patiesību.

& nbsp;

Kādi ir ieskatu piemēri?

Ieskati ir ārkārtīgi noderīgi, bet ko patiesībā nozīmē termins “ieskats”? Daži ieskatu piemēri: tie var būt atbildes kas saņemtas kā aptaujas daļa (piemēram, NPS vai CSAT) vai jūs analizējat lietotāja rīcību no jūsu rīcībā esošajiem analītiskajiem datiem un visbeidzot gūstiet ieskatu par to, kas ir jāuzlabo konkrētajā pakalpojumā vai ierīcē. Ieskats, kas noteikti palīdzēs jums vadīt savu uzņēmumu, var būt tāds, ka jūs zināsiet, kad klienti iegādāsies jūsu produktu.

& nbsp;

Kā iegūt ieskatus LiveAgent?

Programmā LiveAgent ir pieejama funkcija Ieskati, t.i., atskaites, kas ļauj izprast klientu apkalpošanas laikā apkopotos datus. Tas ļauj iepazīt klientus un to motivāciju. Tie ļauj analizēt arī uzņēmuma darbību, jūs varat apskatīt visas klientu apkalpošanas komandas veiktās darbības, kā arī apskatīt pieteikumus.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju