Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Grupa

Kas ir grupa?

Grupa ir cilvēku kopums, kas bieži mijiedarbojas cits ar citu. Grupas tiek veidotas, pamatojoties uz kompetenci, nodaļām un prasmēm uzņēmumā. Viens cilvēks var piederēt vairāk nekā vienai grupai, ja viņam ir vairākas prasmes un viņš ir kompetents vairāk nekā vienā nodaļā.

Grupa

Cilvēkiem grupā mērķi ir līdzīgi, un viņiem ir jāsadarbojas savā starpā, lai sasniegtu šos mērķus. Vienu cilvēku nevar vainot par grupas slikto sniegumu, visa grupa ir atbildīga par to. Tomēr veselīga konkurence ir laba arī grupu darbā, lai nodrošinātu, ka aģenti joprojām ir motivēti strādāt.

BUJ

Kāda ir grupas definīcija?

Grupa ir personu kopa, starp kurām pastāv mijiedarbība. To var veidot, balstoties uz profesionālajām zināšanām, nodaļām un prasmēm. Viena persona var piederēt vairāk nekā vienai grupai, jo viņu prasmes un pieredzi var piesaistīt vairākām nodaļām vai komandām.

Kur var atrast grupas LiveAgent?

LiveAgent pieejamās grupas ir pieejamas aģenta panelī sistēmā. Jums jādodas uz “Konfigurācija” cilnē “Nodaļas”. Šeit var izveidot visas nepieciešamās grupas atbilstoši produktam, zināšanu jomai, atrašanās vietai vai atbildības jomai.

Vai jūs varat rediģēt grupas LiveAgent?

Jūs varat rediģēt atsevišķas grupas. Tās varat rediģēt pēc vajadzības. Tās var pārdēvēt un arī sadalīt. Pateicoties tam, var viegli apvienot cilvēkus, kuri savstarpēji sadarbojas. Tā var būt pastāvīga sadarbība, bet tāpat arī neregulāra sadarbība. Pateicoties grupām, komunikācija ir vieglāka.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju