Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Grafiks

Kas ir grafiks?

Grafiks attiecas uz laika periodu, kad darbojas Jūsu palīdzības dienests, vai, citiem vārdiem sakot, kad Jūsu aģenti ir “tiešsaistē” pakalpojumā liveagent, un Jūs varat iestatīt konkrētas darba stundas, kurās darbojas Jūsu aģenti, tostarp laiku, nedēļas dienu vai datumu. Ja palīdzības pieteikums tiek saņemts pēc darba laika, aģenti nav atbildīgi par laiku ārpus darba laika (grafika).

Grafiks

BUJ

Kas ir grafiks?

Grafiks ir laika periods, kurā darbojas klientu apkalpošanas centrs, t.i., stundas, kad aģenti ir tiešsaistē un var atbildēt uz jautājumiem un sniegt atbalstu klientiem.

 

Vai LiveAgent nodrošina grafika funkciju?

Programmā LiveAgent ir pieejama plānošanas funkcija. Jūs varat iestatīt konkrētu darba laiku, kurā strādās jūsu aģenti. Varat norādīt laiku, nedēļas dienu un datumu. Ja palīdzības pieteikums tiks iesūtīts ārpus darba laika, aģenti uz to atbildēs darba laikā.

 

Kā var iestatīt grafikus programmā LiveAgent?

Grafikus var iestatīt LiveAgent konfigurācijas panelī. To var izdarīt kāds, kas darbojas kā administrators vai īpašnieks.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju