Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Gamifikācija

Kas ir gamifikācija?

Lai saglabātu veselīgu konkurenci starp klientu apkalpošanas aģentiem un uzturētu viņu darbu interesantu, tika ieviesta gamifikācija. Gamifikācija ir tad, kad ir sacensība starp aģentiem, lai redzētu, kurš reaģē ātrāk, vienlaikus saņemot labas atsauksmes no klientiem par viņu atbalstu. Vadītāji savus darbiniekus var motivēt arī šādā veidā.

Tai ir savas priekšrocības, bet tajā pašā laikā, ja tā netiek pienācīgi pārvaldīta, var radīt tādu sāncensību starp aģentiem, kas uzņēmumam var izrādīties tiešām postoša. Tā var viņus nevis motivēt, bet gan pazemot, ja aģenti sacenšas neveselīgā veidā.

Uzziniet vairāk par Gamifikāciju programmā LiveAgent

BUJ

Kāda ir gamifikācijas definīcija?

Gamifikācija ir spēles mehānikas vai elementu piemērošana darbībām, kas nav spēle. Tā var būt, piemēram, klientu apkalpošana, mārketings, izglītība vai pārdošana. Parasti tās mērķis ir radīt lielāku klientu vai darbinieku iesaisti un interesi. Taču viss ir atkarīgs no tā, kā un kādiem mērķiem to izmantos.

Kādas ir gamifikācijas priekšrocības?

Gamifikācija ļauj palielināt aģentu iesaistīšanos, veicināt veselīgu konkurenci nodaļās un komandās, kā arī paaugstināt produktivitāti un vēlmi rīkoties. Tas ļauj novērtēt jūsu komandu, pateicoties gamifikācijai aģenti ir labāk motivēti, un tā arī ienes dažādību ikdienas darbā klientu apkalpošanā, kas citkārt var būt vienmuļa un atkārtojas.

Vai jūs varat izmantot gamifikāciju LiveAgent?

LiveAgent piedāvā gamifikācijas līdzekļus uzslavas un motivācijas nodrošināšanai, kā arī izklaidei un komandas darbam. Liveagent piedāvā balvas un atzinības zīmes, kas balstītas uz pēdējo 7 dienu aktivitātēm. Tomēr varat arī pielāgot savus ieteikumus. Liveagent piedāvā atzinības zīmes aģentiem, kuri, piemēram, sūta visvairāk pieteikumus, ņem ilgākos pārtraukumus, saņem visnegatīvākās atsauksmes vai visātrāk reaģē uz zvaniem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju