Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Filtri

Kas ir filtri?

Filtri palīdz kārtot pieteikumus un uzturēt tos kārtībā. Jūs varat izveidot savus filtrus, kas atbilst jūsu vajadzībām, un rādīt tikai jums atbilstošos pieteikumus. Iespējams izveidot arī kategorijas, kurās pieteikumi tiks kārtoti.

Izveidot filtru

BUJ

Kāda ir filtru loma?

Filtri ir atbalsts darba organizācijā klientu apkalpošanā. Ja saņemat vairākus pieteikumus, var būt grūti sekot un atrast vajadzīgo. Pateicoties filtriem, varat atrast ziņas, kas ir jaunas, atvērtas vai kurām ir nepieciešama atbilde. Pateicoties tam, jūs precīzi zināt, kā atrast konkrētu pieteikumu.

Kur atrast filtrus LiveAgent?

Programmā LiveAgent filtri ir atrodami sadaļā Pieteikumi. Tur var izveidot filtrus, kas sakārtos pieteikumus atbilstoši iestatītajiem nosacījumiem. Varat brīvi izveidot kategorijas gan attiecībā uz konkrētā pieteikuma apstrādes stadiju, gan tā avotu (piemēram, Facebook, tīmekļa vietne, tālruņa zvans).

Kas var rediģēt filtrus LiveAgent?

Filtrus var pievienot jebkurš aģents, kas vien uzskata to par piemērotu. Tie galvenokārt paredzēti, lai uzlabotu darbu un darbības ar pieteikumiem. Pateicoties atbilstošam sadalījumam, var ātri atrast pieteikumus no konkrētas kategorijas. Piemēram, varat filtrēt ziņojumus atbilstoši apstrādes stadijai vai izvēlēties filtrēt pēc avota, no kura saņemts pieprasījums.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju