E-pasta paziņojumi

Kas ir e-pasta paziņojumi?

Paziņojumus, kas tiek nosūtīti klientiem un arī aģentiem, kuri rīkojas ar šo konkrēto pieteikumu, tiklīdz ir atjaunināts viņu pieteikums, sauc par e-pasta paziņojumiem.

Aģentiem tie kalpo kā atgādinājums par pieteikumu, ko tie ir radījuši, bet kas vēl ir jāatrisina. Tas viņiem palīdz strādāt labāk.

Klientiem tas darbojas kā atbilde uz pieteikumu, ko radījis viņu vaicājums. Tas tiks aktualizēts katru reizi, kad viņu pieteikumā būs kāds notikums. Turklāt viņi tiks informēti, tiklīdz viņu problēma būs atrisināta, lai būtu iespēja vēlreiz kontrolēt progresu.

Frequently asked questions

Kas ir e-pasta paziņojums?

E-pasta paziņojumi ir e-pasta veids, kas tiek nosūtīts, reaģējot uz konkrētām lietotāja darbībām vai notikumiem. Piemēram, sveiciena e-pasta ziņojumi, notikumu atgādinājumi, brīdinājumi par drošību un aktivitātēm un paroles atiestatīšana. Pateicoties tiem, mums ir iespēja ātri reaģēt un saņemt tūlītēju paziņojumu, piemēram, tehniskas problēmas gadījumā.

Vai jūs varat iestatīt e-pasta paziņojumus LiveAgent?

Programmā LiveAgent, protams, var iestatīt e-pasta paziņojumus. Tie galvenokārt tiek izmantoti, lai sūtītu e-pasta ziņas bezsaistes aģentiem. Viņi var saņemt informāciju par to, ka viņiem ir piešķirts pieteikums vai ka klients atbildējis piešķirtajā pieteikumā. Var nosūtīt arī informāciju par jaunu pieteikumu nodaļā, kuras dalībnieks ir aģents.

Kāda veida e-pasta paziņojumi ir LiveAgent?

Katrs aģents var iestatīt savus vēlamos e-pasta paziņojumus sava aģenta profilā atkarībā no tā, kādu informāciju viņš vēlas saņemt. Viņš var saņemt paziņojumu, ka ir piešķirts konkrētam klientam, sistēmā ir parādījies jauns pieteikums, vai, ka konkrētajam pieteikumam piestiprināts klients ir uzrakstījis ziņu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju