Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

E-pasta pāradresācija

Kas ir e-pasta pāradresācija?

E-pasta pārsūtīšana ļauj pārsūtīt e-pastu no jūsu domēna e-pasta adreses uz citu e-pasta adresi. Piemēram, varat izmantot savu personisko e-pasta adresi (name@domain.com), lai pārsūtītu jebkuru e-pasta ziņu uz savu Gmail, Hotmail u.c. e-pasta adresi.

E-pasta pāradresācija tiek izmantota arī, lai pārvirzītu e-pasta ziņas uz noteiktu e-pasta adresi. Tas ir noderīgi uzņēmējiem, kuriem ir vairāki e-pasta konti. Dažādiem klientiem var sniegt dažādas e-pasta adreses. Tas palīdzēs lasīt e-pastu vienā serverī, kas ticis nosūtīts no dažādām e-pasta adresēm. Tas novērsīs e-pastu plūdus jūsu pastkastītē.

BUJ

Kā darbojas e-pasta pāradresācija?

E-pasta pāradresācija ir darbība, kurā e-pasts, kas ir piegādāts uz noteiktu adresi, tiek pārsūtīts tālāk uz citu adresi vai vairākām e-pasta adresēm. Tātad e-pasts tiek pārvietots uz jaunu pastkasti. Šo terminu izmanto arī, lai pārsūtītu e-pasta ziņas serverī un klientam.

Kāda ir e-pasta pāradresācijas loma?

E-pasta ziņas pārsūtīšanas mērķis galvenokārt ir ātri nogādāt visu ziņojumu personai, kurai tam vajadzētu piekļūt, kurai šie dati ir nepieciešami vai kurai ir sniegta atbilstoša informācija. Pārsūtot e-pastu, var piekļūt visai sarakstei.

Vai LiveAgent piedāvā e-pasta pāradresācijas iespēju?

Liveagent piedāvā e-pasta pāradresāciju. Tas ir svarīgs katra aģenta darba atvieglojums, un pateicoties tam tiek radīti pieteikumi katram klientam, kas var viegli tikt nodoti aģentu starpā tādejādi nodrošinot sakaru nepārtrauktību.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju