Bezmaksas VoIP

Kas ir bezmaksas VoIP?

Bezmaksas VoIP nozīmē bezmaksas Balss caur Interneta Protokolu. Bezmaksas VoIP programmatūra ļauj interneta lietotājiem veikt bezmaksas balss un video zvanus, izmantojot jaunāko VoIP tehnoloģiju. Vislabāk VoIP zvaniem ir tas, ka tie atbalsta neierobežotus videozvanus un audio zvanus neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Tātad, neatkarīgi no , vai esat ieinteresēts zvanīšanā savas valsts ietvaros vai uz visu pasauli, bezmaksas VoIP nojauc visas robežas un nodrošina bezmaksas iekšzemes un starptautiskos zvanus no jūsu mobilās ierīces. Bezmaksas VoIP labums ir tas, ka tas ļauj cilvēkiem veikt tālruņa zvanus bez reāla tālruņa. Šajās VoIP lietotnēs bieži ir iekļauti bezmaksas numuri dažādām iestādēm un atsevišķiem lietotājiem.

Kā VoIP var izmantot bez maksas?

Lai VoIP izmantotu bezmaksas izejošajiem un ienākošajiem zvaniem, ir nepieciešams interneta savienojums un programma, kas kalpos kā papildu saziņas kanāls. Jums ir tikai jānodrošina stabils interneta pakalpojums un viena no VoIP programmām, kas paredzēta interneta zvaniem. Nodrošinot šos divus elementus, jūs varēsiet nodibināt universālus sakarus ar ģimenes locekļiem, draugiem vai kolēģiem. Reāla tālruņa ierīce nav nepieciešama.

LiveAgent VoIP zvanu centrs

Vai ir tāds sadzīves bezmaksas VoIP pakalpojums?

Lai gan VoIP pakalpojumi bieži tiek asociēti ar mobilajiem tālruņiem un citām portatīvajām ierīcēm, kas vietējo un starptautisko uzņēmumu vajadzībām nodrošina neierobežotas zvanīšanas iespējas, sadzīves VoIP kļūst arvien populārāks. Šodien uzņēmumi var izvēlēties no dažādiem bezmaksas sadzīves VoIP pakalpojumiem, kas ļauj tiem baudīt bezmaksas VoIP, izmantojot savus fiksētās līnijas tālruņu numurus.

Kā mājās iestatīt bezmaksas VoIP?

Bezmaksas VoIP programmatūras vai lietojumprogrammas iestatīšana mājās var būt vieglāka, nekā jūs domājat. Jums tikai jāveic šie pieci vienkāršie soļi:

 • Notestējiet tīkla un interneta savienojumu visos galddatoros.
 • Iegūstiet vispiemērotāko bezmaksas VoIP zvanu programmatūru.
 • Iestatiet savu VoIP programmu.
 • Pielāgojiet zvanīšanas saskarni un datora tālruņa lietotni.
 • Notestējiet savas jaunās VoIP līnijas.

Vai uzņēmumiem ir pieejami bezmaksas VoIP pakalpojumi?

Uzņēmuma VoIP ir visai populāri saziņas rīki, un uzņēmumi var izvēlēties no daudziem dažādiem uzņēmumu VoIP pakalpojumu sniedzējiem. Minētie VoIP pakalpojumu uzņēmumi piedāvā bezmaksas VoIP biznesa saziņas rīku uzņēmumiem, kuri vēlas ieviest biznesa VoIP risinājumu, kas ļaus tiem uzturēt visus ar darbu saistītos sakarus vienuviet. Uzņēmumi bieži izmanto šos pakalpojumus ikdienišķiem biznesa sakariem, klientu attiecību pārvaldībai, zvanu ierakstīšanai pēc vajadzības vēlākai lietošanai vai pat SMS īsziņu sūtīšanai un tūlītējai ziņapmaiņai ar pielāgotām lietojumprogrammām. Tie tiek izmantoti gan izejošajiem, gan ienākošajiem zvaniem, gan abiem atkarībā no vajadzībām.

Kādi ir labākie bezmaksas VoIP pakalpojumi?

Nav tāda labākā bezmaksas VoIP pakalpojuma, jo visi programmatūras rīki ir aprīkoti ar unikālu papildu funkciju kopu, kas nodrošina dažādus rezultātus. Tomēr, izvēloties bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēju, ir svarīgi pievērst uzmanību šīm trim funkcijām:

Zvanīšanas pamatosacījumi

Katram pakalpojumu sniedzējam ir atšķirīgi nosacījumi un vadlīnijas par bezmaksas VoIP pakalpojumu izmantošanu, tāpēc pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir ieteicams pārbaudīt zvanīšanas pamatnosacījumus vairākiem pakalpojumu sniedzējiem.

Klientu bāze

Plaša klientu bāze norāda, ka daudzi apmierināti klienti izmanto bezmaksas VoIP pakalpojumus. Jo vairāk klientu ir pakalpojumu sniedzējam, jo ir sagaidāmas labākas iespējas.

Klientu atsauksmes

Pirms izlemjat, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēsities, vienmēr pārbaudiet klientu atsauksmes. Iepriekšēja klientu pieredze ir vislabākais rādītājs tam, cik labi VoIP pakalpojumu sniedzēji veic savu darbu.

LiveAgent atsauksmes

Kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēju

Atrast bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēju, kas būtu vispiemērotākais visu veidu uzņēmumiem, ir gandrīz neiespējami, jo visiem uzņēmumiem ir sev svarīgas funkcijas, ko tie meklē VoIP pakalpojumā. Vienmēr izvēlieties VoIP pakalpojumu sniedzēju, ņemot vērā jūsu prasības, budžetu un funkcijas. Lai gan LiveAgent nepiedāvā VoIP pakalpojumu, tas atbalsta lielu skaitu trešās puses VoIP pakalpojumu sniedzēju. Tas darbojas kā uzticama zvanu centra programmatūra, kas var apstrādāt lielāko daļu zvanu veidu, un tas atbalsta dažādas zvanīšanas funkcijas, piemēram, interaktīvo balss atbilde, zvanu maršrutēšanu un zvanu vēsturi. Jebkura VoIP pakalpojumu sniedzēja savienošana ar LiveAgent ir vienkāršs process, kas ilgst tikai pāris minūtes.

Galvenie bezmaksas VoIP ierobežojumi uzņēmējdarbībai

Daži no lielākajiem ierobežojumiem, ar ko uzņēmumi varētu saskarties, izmantojot bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, ir saistīti ar:

 • Zvanu paketēm — bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēji parasti piedāvā tikai dažas zvanu paketes, kas ir saistītas ar VoIP pamatfunkcijām, un tas var spiest uzņēmumus pacīnīties, lai atrastu elastīgāko un pielāgojamāko risinājumu, kurš vislabāk atbilstu viņu vajadzībām.
 • Lietotāju skaits mēnesī — tā kā bezmaksas VoIP uzņēmumiem ir daudz klientu, tiem ir jāierobežo katra klienta lietotāju skaits mēnesī. Šīs ierobežotās funkcijas var spiest lielākiem uzņēmumiem domāt, kā nodrošināt pamatfunkcijas saviem klientiem un darbiniekiem.
 • Laiks – bezmaksas VoIP tālruņa pakalpojumu sniedzēja ātrums atkarīgs ne tikai no interneta pieslēguma kvalitātes, bet arī no tā, cik pārpildīti ir serveri. Tā kā daudzi klienti izmanto bezmaksas VoIP risinājumus, uzņēmumiem var būt nepieciešams vairāk laika, lai atsauktos saviem klientiem.
 • Birojs — bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēji piedāvā pamata zvanīšanas funkcijas, kas saistītas ar biroja atrašanās vietu, tāpēc uzņēmumi nevar sazināties ar saviem klientiem, ja vien darbinieki fiziski neatrodas savos birojos.

Choose the best VoIP provider for your needs

LiveAgent's robust call centrum offers integrations with numerous VoIP providers. The setup takes only a few minutes!

Frequently asked questions

Kas ir bezmaksas VoIP?

Bezmaksas VoIP ļauj lietotājiem bez maksas sazināties, izmantojot galda tālruņus, mobilos tālruņus vai datorus. Bezmaksas VoIP tālruņa pakalpojumu risinājumi ir īpaši izplatīti to interneta lietotāju vidū, kuri vēlas sazināties ar cilvēkiem tālumā, un uzņēmumiem, kas vēlas saviem klientiem nodrošināt kvalitatīvu klientu atbalstu.

Kā VoIP var izmantot bez maksas?

Lai VoIP izmantotu bez maksas, ir nepieciešama piekļuve internetam, izmantojot Ethernet kabeli vai bezvadu tīklu. Jums ir nepieciešama arī viena no VoIP lietojumprogrammām, kas paredzēta balss zvanu hostingam, augstas izšķirtspējas (HD) videokonferenču risinājumiem vai ziņu sūtīšanai. LiveAgent nodrošina tālruņa sistēmas administrēšanas iespējas lietotājiem, kuri vēlas izveidot zvanu centru.

Vai ir bezmaksas sadzīves VoIP pakalpojums?

Bezmaksas sadzīves VoIP pakalpojums ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kas vēlas izmantot galda tālruņus, lai sazinātos ar klientiem vai partneriem. Daudzi VoIP pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas sadzīves pakalpojumus un paketes uzņēmumiem.

Kā mājās izveidot bezmaksas VoIP?

Lai mājās izveidotu bezmaksas VoIP, veiciet sekojošus soļus:

 1. Pārbaudiet tīkla un interneta savienojumu.
 2. Iegūstiet bezmaksas VoIP zvanu programmatūru.
 3. Iestatiet VoIP programmatūru.
 4. Pārbaudiet jaunās VoIP līnijas.

Vai uzņēmumiem ir pieejami bezmaksas VoIP pakalpojumi?

Daudzi bezmaksas VoIP pakalpojumu sniedzēji piedāvā savus pakalpojumus arī uzņēmumiem. Varat izvēlēties no plaša biznesa tālruņu pakalpojumu sniedzēju loka, kas saviem biznesa klientiem nodrošina unikālas funkcijas, tostarp izmaksu samazināšanas paketes, sapulču platformu un pat neierobežotu glabātuvi. Daži no šiem bezmaksas pakalpojumiem nodrošina ierobežotas iespējas, bet ļauj arī veikt sarežģītāku zvanu pārvaldību ar maksas vietējām un starptautiskajām zvanu paketēm.

Kādi ir labākie bezmaksas VoIP pakalpojumi?

Plašs bezmaksas VoIP pakalpojumu klāsts ļauj izvēlēties labākos VoIP pakalpojumu sniedzējus. Labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvā elastīgus zvanīšanas nosacījumus, tiem ir stabila apmierinātu klientu bāze, kā arī neskaitāmas pozitīvas atsauksmes.

Kādi ir galvenie bezmaksas VoIP ierobežojumi uzņēmumiem?

Bezmaksas VoIP lietojumprogrammas un programmatūras risinājumiem var piemist arī daži trūkumi, piemēram, ierobežotas zvanu paketes, ierobežots lietotāju skaitu mēnesī, lēnāki savienojumi, nepieciešamu klātbūtni birojā vai pakalpojumu kvalitātes trūkumu. Lielākā daļa servisu nepiedāvā tādas funkcijas kā neierobežotu īsziņu rakstīšanu, neierobežotu čatu, atbalstu pielāgotai lietojumprogrammai un integrācijas iespējas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju