Bezmaksas tīmekļa čats

Kas ir bezmaksas tīmekļa čats?

Bezmaksas tīmekļa čats ir sistēma, kas paredzēta saziņai starp divām vai vairākām personām reāllaikā, izmantojot internetu. Bezmaksas tīmekļa čatam nav nepieciešama īpaša čat programmatūra — lietotāji izmanto tikai pieejamos tīmekļa interfeisus, tāpēc tam nepieciešama tikai tīmekļa pārlūkprogramma. Tas, protams, ir pilnīgi bez maksas ikvienam lietotājam. Tas ļauj lietotājiem vienlaikus apmainīties ar teksta vai balss ziņām ar citiem lietotājiem. Tas ir ātrs, vienkāršs un ērts saziņas veids.

Frequently asked questions

Kas ir bezmaksas tīmekļa čats?

Bezmaksas tīmekļa čats ir sakaru kanāls, kas ļauj sazināties divām vai vairākām personām. Tam nav nepieciešama īpaša čata programmatūra. Interfeisi ir pieejami tīmekļa pārlūkprogrammā. Kā norāda nosaukums, čats ir pilnīgi bezmaksas jebkuram lietotājam.

Vai katram uzņēmums vajadzīgs bezmaksas tīmekļa čats?

Mēs nemēģinam jūs piespiest, bet, ja vēlaties, lai jūsu klientu apkalpošana būtu visaugstākajā līmenī un jūs vēlaties turēties priekšā konkurentiem, jums tas jāievieš uzņēmumā. Tas ļauj klientam reālā laikā iegūt atbildi uz jautājumu, pateicoties kuram viņa apmierinātība ar servisu ir augstāka nekā tad, ja viņš vēlētos ar mums sazināties caur citu kanālu. Tādā veidā veidojas attiecības ar klientiem, kas pēc tam pārtop pārdošanā. Turklāt, pateicoties čatam, uzņēmums vietnē var redzēt klientu kustības.

Vai LiveAgent piedāvā bezmaksas tīmekļa čatu?

LiveAgent, protams, piedāvā bezmaksas tīmekļa čatu. Tas ir viens no galvenajiem sakaru kanāliem, kas visvairāk patīk klientiem. Bezmaksas tiešsaistes lietojumprogramma LiveAgent piedāvā visātrāko logrīku tirgū, ko var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām un saziņas valodai.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^