Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Bezmaksas tiešsaistes čats

Kas ir bezmaksas tiešsaistes čats?

Viena veida saziņa starp klientiem un uzņēmumiem ir tiešsaistes čats. Tā ir reālā laika komunikācija, kur klienti var ātri saņemt atbildi no uzņēmuma. Tā ir dinamiska, viegla un ātra metode. Bezmaksas čats tiešsaistē ir ziņojumapmaiņas programma, kas lietotājiem ir pilnīgi bezmaksas. Lietotājiem vienkārši jāreģistrējas un tas jāuzstāda. Tas ļauj lietotājiem čatot ar apmeklētājiem un klientiem savā tīmekļa vietnē.

BUJ

Kas ir bezmaksas tiešsaistes čats?

Bezmaksas tiešsaistes čats ir saziņas veids starp klientu un uzņēmumu. Tā ir saziņa reālajā laikā, pateicoties kurai klienti var ļoti ātri saņemt atbildi no uzņēmuma par produktiem un pakalpojumiem, kas viņus interesē. Šī ir ziņojumapmaiņas programma, kas lietotājiem ir pilnīgi bezmaksas.

Kādas ir vissvarīgākās bezmaksas tiešsaistes čata iespējas?

Vissvarīgākās bezmaksas tiešsaistes čata funkcijas ir tādas, ka tas ir aktīvs čats, t.i., klients pēc čata uzsākšanas saņem atbildi ļoti ātri. Tas ļauj arī sekot apmeklētājiem, tāpēc zinām, kādas aktivitātes veic klienti. Šim nolūkam varat pārraudzīt gan operatoru, gan čatu, kā arī nosūtīt iepriekš sagatavotas atbildes. Svarīga funkcija ir arī atstātais iespaids uz klienta apkalpošanas vērtību.

Vai LiveAgent piedāvā bezmaksas tiešsaistes čatu?

Jā, LiveAgent piedāvā bezmaksas tiešsaistes čata programmatūru. Tās lietošana palielina to klientu apmierinātību, kuriem vajadzīga ātra atbilde par produktiem un pakalpojumiem. Bezmaksas tiešsaistes čata programma LiveAgent piedāvā ļoti ātru logrīku, ko var pielāgot jūsu vajadzībām un iestatīt arī valodu, kurā jūsu uzņēmums sazinās.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju