Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Bezmaksas palīdzības dienesta programmatūra

Bezmaksas palīdzības dienesta programmatūra?

Palīdzības dienesta programmatūra apvieno kvalitatīvu atbalstu saviem klientiem un informāciju par uzņēmuma produktiem. Palīdzības dienests apstrādā klientu pieprasījumus, kā arī nodrošina produktu apkalpošnu. Bezmaksas palīdzības dienesta programmatūra var izmantot daudzus kanālus, piemēram, tiešsaistes tīmekļa čatu, e-pastu, tīmekļa vietnes vai sociālos medijus.

BUJ

Kas ir bezmaksas palīdzības dienesta programmatūras definīcija?

Bezmaksas atbalsta programmatūra ir programmatūra, kas uzlabo jūsu klientu apkalpošanu un ir pieejama bez maksas. Tā nodrošina klientu apkalpošanas komandas darbību, saglabā un kārto ienākošās ziņas no klientiem pa dažādiem kanāliem. Bezmaksas abonements parasti attiecas uz svarīgākajām iespējām, kas pieejamas klientu apkalpošanas atbalsta programmatūrā.

Kā izmantot bezmaksas palīdzības dienesta programmatūru?

Bezmaksas palīdzības dienesta programmatūru parasti izmanto tieši tāpat kā maksas variantu. Varat pievienot aģentus, kas var rīkoties ar pieteikumiem, tiešsaistes čatu, zvanu centru un zināšanu bāzi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka jums ir jāpiesakās savā kontā vismaz reizi 21 dienā. Ja to neizdarīsit, jūsu konta darbība tiks automātiski apturēta. Tas ir paredzēts, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu.

Vai bezmaksas palīdzības dienesta programmatūra ir pieejama LiveAgent?

Ir pieejams LiveAgent bezmaksas pakete. Mēs saprotam, ka, sākot jaunu biznesu, jums var nebūt naudas programmatūrai. Jums ir neierobežota piekļuve pieteikumu vēsturei, nav ierobežojumu tiešsaistes čata pogu, e-pasta adrešu, tālruņa numuru vai kontaktformu skaitam.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju