Baltais saraksts

Kas ir baltais saraksts?

Baltais saraksts atļauj pieteikšanos tikai no norādītajām IP adresēm vai IP adrešu diapazoniem. Atkarībā no uzņēmuma drošības politikām jūs varat ierobežot lietotāju, piemēram, aģentu, administratoru vai īpašnieku pierakstīšanos aģenta panelī tikai no uzņēmuma IP adreses.

A whitelist is a direct opposite of a blacklist, also called a deny list. While whitelisting grants access, blacklisting restricts it. You can blacklist email addresses, IPs, usernames, etc.

Jūs varat iestatīt LiveAgent baltā saraksta IP adreses sadaļā Konfigurācija >Vispārīgi

Examples of supported values: exact match (e.g. 192.168.1.1), wildcard notation (e.g. *.*.*.*), range (e.g. 1.1.1.1-1.2.1.1), range defined in form of subnet mask (e.g. 192.168.0.0/16).

Agent panel whitelisting
Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Baltajam sarakstam ir izšķiroša nozīme uzņēmumu datu drošībā, ierobežojot pierakstīšanos tikai no norādītajām IP adresēm. Tas nodrošina drošību klientu datiem.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Neierobežots aģents ir aģenta loma, kas ļauj aģentiem pilnībā piekļūt visiem pieteikumiem. LiveAgent to sauc par administratoru.

Neierobežots aģents

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar daudzām integrācijām un funkcijām, kuru darbību apraksta FAQ sadaļā. Uzņēmums piedāvā arī datu migrāciju un atbalsta portālu. Populāras funkcijas ietver VoIP tālruņa sistēmas un ienākošo zvanu centra programmatūru. Uzņēmums piedāvā bezmaksas demo.

Sadarbības aģents palīdzības dienesta programmatūrā ir kā parasts aģents, bet ir viena atšķirība. Sadarbības aģenti var sazināties tikai ar citiem aģentiem, nevis klientiem.

Sadarbības aģenti

LiveAgent ir uzņēmējdarbības rīks, kas piedāvā klientu atbalsta pakalpojumus un integrāciju ar WordPress mājaslapām. Tas nodrošina pašapkalpošanās risinājumus, darbinieku zināšanas un IP bloķēšanu, kas uzlabo klientu datu drošību. LiveAgent ir arī alternatīva Smartsupp, kas piedāvā vairāk nekā 180 funkcijas un integrācijas. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājumu 7 vai 30 dienas laikā.

Ceļvedis par profila iestatīšanu populārākajos programmatūras apskata portālos, profila uzturēšanu, atsauksmju iegūšanu

Programmatūras un SaaS Apskatu Mājaslapu Kontrolsaraksts

Tulkojumi tiešsaistes atsauksmēm būtu jāveic profesionāli, lai izvairītos no nevēlamām interpretācijām. Labāk ir piedāvāt atsauces ar vairākām valodām, ja uzņēmums darbojas starptautiski, un arī stratēģiski var izvietot Aicinājuma Uz Rīcību pogas, lai novirzītu klientus uz savu lapu. Pārbaudiet, vai pogas ir pareizi novietotas un saistītas ar apskatu portālu, lai nodrošinātu skaidru ceļu no apskata līdz jūsu mājaslapai.

Uzziniet vairāk par priekšapskates numura sastādītāju. Izprotiet to padziļināti, izmantojot profesionāļu skaidrojumus.

Priekšapskates numura sastādītājs

Priekšapskates numuru sastādīšanas programmatūras izmantošana zvanu centros var uzlabot klientu iesaisti, samazināt nomesto zvanu skaitu un palielināt aģentu efektivitāti. Aģenti var iepriekš apskatīt interesentu ierakstus, lai veidotu personalizētākas sarunas. Priekšapskates numuru sastādīšanas režīms samazina aizkaves savienojuma izveidē un nodrošina ātru klientu saziņu ar aģentiem. LiveAgent piedāvā izejošo un ienākošo zvanu centru iespējas, kā arī zvanīšanas režīmu "noklikšķināt un zvanīt".

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju