Attālinātā autentifikācija

Kas ir attālinātā autentifikācija?

Ja vēlaties autentificēt lietotājus, jums tas nav obligāti jādara savā lietotnē. Attālinātā autentifikācija ļauj lietotājiem pieteikties, izmantojot ārējās platformas, tostarp, sociālo mediju vienotās pierakstīšanās nodrošinātājus, kā, piemēram, Facebook vai Google un uzņēmuma vienoto pierakstīšanos ar JSON Web Token (JWT) vai Secure Assertion Markup Language (SAML).

Frequently asked questions

Kas ir attālinātā autentifikācija?

Attālinātā autentifikācija ir iespēja pieteikties lietotnē, izmantojot ārējās platformas, neveidojot speciālu kontu konkrētai platformai.

& nbsp;

Kādas ir attālinātās autentifikācijas priekšrocības?

Attālinātā autentifikācija nodrošina vienkāršāku piekļuvi lietotnei un saīsina konta iestatīšanas laiku konkrētajā platformā. Tāpat tā ļauj novērst problēmas attālināti un veicina darbinieku attālināto darbu un sadarbību.

 

Vai LiveAgent ir pieejama attālinātā autentifikācija?

LiveAgent nodrošina attālinātās autentifikācijas iespēju, kas atvieglo aģentu darbu, piemēram, strādājot attālinātā formātā.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju