Atļaujas

Kas ir atļaujas?

Izmantojot atļaujas, jūs varat pārvaldīt savu aģentu un komandas dalībnieku piekļuves. Jums ir iespēja piešķirt atļauju tikai tām darbībām, kas ir svarīgas viņu darbam, vienlaikus ierobežojot viņu ietekmi jomās, kas nav saistītas ar viņu darbu. Atļaujas tiek piešķirtas kopā ar lomām.

Frequently asked questions

Kas ir atļaujas?

Atļaujas ļauj pārvaldīt jūsu komandas dalībnieku piekļuves. Tas nozīmē, ka jūs konkrētām lomām varat piešķirt atbilstošas atļaujas.

 

Kādam nolūkam tiek izmantotas atļaujas?

Atļaujas ļauj veikt noteiktus uzdevumus sistēmā. Atkarībā no tā, kāda loma jums ir sistēmā, jums ir noteiktas tiesības. Dažām lomām, var būt ierobežotas atļaujas, bet citām — neierobežotas atļaujas.

 

Kur LiveAgent var piekļūt atļaujām?

LiveAgent atļaujas ir cieši saistītas ar lomām, ko jūs varat piešķirt sistēmā. Aģentam ir ierobežotākās tiesības, administratoram - visplašākās tiesības, savukārt īpašniekam papildu administratora tiesībām ir piekļuve norēķinu funkcijām .

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju