Ārējais e-pasta domēns

Kas ir ārējais e-pasta domēns?

Ārējais e-pasta domēns ir e-pasta adrese, kas ir saistīta ar uzņēmumu, kurā strādājat. Piemēram, cilvēkam, kas strādā uzņēmumā Shell Global Solutions, būtu e-pasts, piemēram, “thename@shell.com”. Tas rāda, ka persona, kurai jūs nosūtāt e-pastu, ir Shell Global Solutions darbinieks.

Tas palīdz veikt personas autorizāciju, jo jums nevar būt ārēja e-pasta domēna, ja vien to nav pilnvarojis uzņēmums, kurā strādājat. Tas automātiski padara jūs par uzticamu personu, ja strādājat daudznacionālā organizācijā, jo daudznacionāli uzņēmumi nealgo cilvēkus, kas neiztur viņu kritērijus.

Frequently asked questions

Kas ir ārējais e-pasta domēns?

Parasti, strādājot konkrētā uzņēmumā, e-pasta adrese tiek saistīta ar jūsu uzņēmumu. Piemēram, ja strādājat XYZ, jūsu e-pasta adrese būs abcde@XYZ.com. Tā jūs zinat, ka cilvēks ir XYZ kompānijas darbinieks. Ārējais domēns parasti nav autorizēts jūsu uzņēmumā (var gadīties izņēmumi).

Vai varat uzstādīt ārējo e-pasta domēnu LiveAgent?

Ārēja e-pasta domēnu nevar tieši konfigurēt programmā LiveAgent. Tomēr var konfigurēt komandu, kas ļauj nosūtīt ziņas uz ārēju e-pasta adresi. Lai to izdarītu, atveriet “Konfigurācija”, pēc tam noklikšķiniet uz “Automatizācija” un “Komandas” un izveidojiet jaunu komandu.

Vai ārējais e-pasta domēns ir drošs?

Ārējais domēns var būt drošs, bet tas viss ir atkarīgs no tā, kā tiek nodrošināta tā drošība. Uzmanieties, vai konkrētais domēns ir uzticams, novērtējiet tā drošības līmeni.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju