Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Aģenta segvārds

Kas ir aģenta segvārds?

Kas ir aģenta segvārds?

Kas ir aģenta segvārds? Aģenta segvārds ir īpaša veida funkcija palīdzības dienesta programmatūrā. Šī funkcija ļauj aģentiem sazināties ar visiem klientiem ar nereālu vārdu. Iestatot aģenta segvārdu, viņu īstie vārdi tiek turēti slepenībā.

Rediģējot aģentu profilu, ir iespējams iestatīt segvārdu. Atbildot uz zvaniem, tērzējot vai sūtot e-pastus, klients redz tikai izdomātu vārdu. Bet citi aģenti redz aģenta īsto vārdu.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “BUJlapa”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kas ir segvārdi?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Segvārds ir aizstājējvārds kādai lietai vai kādam citam cilvēkam. Ikdienā mēs sastopamies ar gadījumiem, kad kāds izmanto pseidonīmu. Tehnoloģiju jomā mēs sastopamies ar šo terminu, kad vēlamies kaut ko nosaukt vienkāršāk vai saprotamāk. Vienam noteiktam objektam var būt vairāki segvārdi.” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kā pievienot segvārdu savam LiveAgent kontam?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Aģenta segvārds ir viena no atbalsta programmatūras funkcijām, kas ļauj aģentam sazināties ar visiem klientiem anonīmi, nevis ar savu vārdu. LiveAgent vēl nav šādas funkcijas.” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Cik daudz segvārdu es varu savienot ar LiveAgent?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “LiveAgent vēl nav aģentu segvārdu funkcijas, tāpēc pagaidām nav iespējams apvienot segvārdus.” } } ] }

BUJ

Kas ir segvārdi?

Segvārds ir aizstājējvārds kādai lietai vai kādam citam cilvēkam. Ikdienā mēs sastopamies ar gadījumiem, kad kāds izmanto pseidonīmu. Tehnoloģiju jomā mēs sastopamies ar šo terminu, kad vēlamies kaut ko nosaukt vienkāršāk vai saprotamāk. Vienam noteiktam objektam var būt vairāki segvārdi.

Kā pievienot segvārdu savam LiveAgent kontam?

Aģenta segvārds ir viena no atbalsta programmatūras funkcijām, kas ļauj aģentam sazināties ar visiem klientiem anonīmi, nevis ar savu vārdu. LiveAgent vēl nav šādas funkcijas.

Cik daudz segvārdu es varu savienot ar LiveAgent?

LiveAgent vēl nav aģentu segvārdu funkcijas, tāpēc pagaidām nav iespējams apvienot segvārdus.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju