Bezmaksas Izmēģinājums

SpringCom

Kas ir SpringCom?

Springcom ir Austrālijas visaptverošu telekomunikāciju pakalpojumu un VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā standarta balss zvanu pakalpojumus. Tas ietver SIP, NBN Voice, PAYG un citus piedāvājumus klientiem. Turklāt SpringCom pārvalda mākoņdatošanas PBX sistēmas uzņēmumiem.

Viņi arī savieno lielu Austrālijas daļu ar savu NGN (Nākamās Paaudzes Tīklu). Springcom piedāvā arī ātru un uzticamu klientu atbalstu visiem saviem klientiem.

Kā varat izmantot SpringCom?

Springcom ir viens no telekomunikāciju nodrošinātājiem, kas pieejams klientiem Austrālijā. Viņi var nodrošināt Jums VoIP tālruņa numuru un pielāgotu datu tīklu. Liveagent var parūpēties par visu pārējo, kas nepieciešams zvanu centra izveidei.

Tas ir tikpat vienkārši kā pievienot zvanīšanas pogu savai vietnei un pievienot tālruņa numurus LiveAgent konfigurācijai. Liveagent nodrošina dažādu veiduzvanīšanas ierīces, ieskaitot Jūsu tālruni un klēpjdatoru, gadījumos, kad nevēlaties nest līdz neko lieku.

Turklāt tas var palīdzēt pārsūtīt zvanus uz atbilstošajām nodaļām, izveidot IVR (algoritmizētu zvanu pārvirzīšanu) vai saglabāt zvanu ierakstus. Bez grūtībām pārsūtiet zvanus vai veiciet iekšējos zvanus ar kolēģiem.

Call Center Software Demo | LiveAgent

Vai SpringCom un LiveAgent integrācija ko maksā?

Springcom jau ir iekļauta un iebūvēta LiveAgent, tāpēc, lai pievienotu savu SpringCom tālruņa numuru, jums nekas papildu nav jāmaksā. Izveidojiet numuru, pievienojiet to, un Jūs jau esat gatavs zvanīt un saņemt zvanus no saviem klientiem.

Kādas ir SpringCom lietošanas priekšrocības?

 • Bezmaksas integrācija ar LiveAgent
 • Austrālijas zvanu pakalpojumu sniedzējs
 • Nākamās paaudzes tīkls ar biznesa klases savienojumu
 • Uzticams atbalsta pakalpojums visiem SpringCom klientiem
 • Mākoņprodukti un pakalpojumi

Ready to start calling?

Take care of your callers from one multi-channel help desk software. Start your free 14-day trial today and experience LiveAgent

FREE TRIAL

Kā integrēt SpringCom ar LiveAgent?

Nav nepieciešams aktivizēt integrācijas spraudņus vai veidot trešās puses pakalpojumu darbplūsmas, lai sāktu izmantot SpringCom numuru ar LiveAgent. Tas jau ir iekļauts, un jums tikai jāpievieno savs numurs LiveAgent konfigurācijai. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, sekojiet šīm norādēm.

 • SpringCom tīmekļa vietnē nav kontu vai aizpildāmu reģistrācijas veidlapu. Sazinieties ar SpringCom, lai saņemtu tālruņa numuru un kontu. To varat izdarīt Kontaktu lapā. Pārejiet uz LiveAgent pēc SpringCom lietotājvārda, paroles un tālruņa numura saņemšanas.
Springcom kontaktlapa ar e-pastu un tālruņa numuru
Springcom kontaktlapa
 • Ieejiet LiveAgent, atveriet Konfigurācija> Zvani> Numuri un noklikšķiniet uz oranžās pogas, lai Izveidotu jaunu numuru. Tiks atvērts logs ar iespēju izvēlēties VoIP pakalpojumu sniedzēju. Sarakstā izvēlieties SpringCom.
Springcom numuru nodrošinātājs LiveAgent konfigurācijas sarakstā
SpringCom VoIP sarakstā
 • Pēdējā posmā ir jānorāda SpringCom lietotājvārds, parole un tālruņa numurs. Varat arī izvēlēties nodaļu, uz kuru tiks pārvirzīti zvani, zvanīšanas prefiksu, pielāgotu zvanīšanas numura nosaukumu un iespēju ierakstīt visus zvanus. Kad esat beidzis, noklikšķiniet uz Pievienot loga apakšā.

Jūs esat veiksmīgi pievienojis savu SpringCom numuru LiveAgent. Tagad varat sākt zvanīt un saņemt zvanus no klientiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent zvanu centra funkcijām vai arī uzzināt par klientu apkalpošanas nodrošināšanu? Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu funkciju lapu, vai arī apmeklējiet LiveAgent akadēmiju.

Ja vēlaties ātri apskatīt visus LiveAgent rīkus, līdzekļus un iespējas, varat skatīt zemāk redzamo video, lai redzētu visu, ko varam Jums piedāvāt.

LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

BUJ

Kas ir SpringCom?

Springcom ir Austrālijas telekomunikāciju, mākoņpakalpojumu un tīkla pakalpojumu sniedzējs. Tas piedāvā stabilus savienojumus uzņēmumiem ar lielisku klientu atbalsta servisu.

Cik izmaksā SpringCom integrācija ar LiveAgent?

Ja jums ir SpringCom numurs un apmaksāts LiveAgent plāns, tas neko papildus neizmaksā.

Kā varu integrēt SpringCom ar LiveAgent?

Nav nepieciešami spraudņi vai trešās puses pakalpojumi SpringCom un LiveAgent integrācijai. Jums tikai jāpievieno savs SpringCom numurs LiveAgent zvanu konfigurācijai.

 • Atveriet Konfigurācija > Zvani > Numuri LiveAgent panelī
 • Izveidojiet jaunu numuru un izvēlieties SpringCom kā savu VoIP pakalpojumu sniedzēju
 • Ievadiet savu lietotājvārdu, paroli, numuru un citu nepieciešamo informāciju
 • Noklikšķiniet uz Pievienot, un gatavs

Kas ir VoIP?

VoIP ir saīsinājums no termina "Balss caur Interneta Protokolu". Vienkārši sakot, VoIP ļauj veikt un atbildēt uz tālruņa zvaniem, konferences zvaniem, videozvaniem un citiem saziņas veidiem, izmantojot internetu.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju