OneTone

Kas ir OneTone?

Onetone ir klientu apkalpošanas uzlabošanas risinājums, ko var bez maksas instalēt pārlūkprogrammā vai tieši LiveAgent. Onetone darbojas kā palīgs, kas palīdz klientu atbalsta aģentiem sniegt labāku un ātrāku atbalstu, pateicoties taikumu automātiskas pabeigšanas funkcijai un spējai sagatavot teksta sagataves.

Rakstīšana ar un bez automātiskas pabeigšanas

Kā jūs varat izmantot OneTone?

Onetons ir lielisks palīgs ikvienam klientu atbalsta aģentam. Jūs varat izmantot tā teikuma automātiskas pabeigšanas funkcionalitāti, lai uzrakstītu teikumus ātrāk un samazinātu pieteikumu apstrādes laiku. Tā arī novērš drukas kļūdas un ietaupa lielu daļu taustiņnospiedienu. Vēl viena noderīga iespēja ir iespēja saglabāt viegli pieejamas sagataves.

Kādas ir OneTone priekšrocības?

  • Bezmaksas pārlūkprogrammas paplašinājums
  • Paaugstinātas saziņas iespējas
  • Uzlabots pieteikumu apstrādes laiks
  • Ietaupīti taustiņu nospiedieni
  • Izvairīšanās no drukas kļūdām
  • Saglabātas teksta sagataves

Looking to improve communication with your customers?

Get started with LiveAgent and start using amazing ticketing system features that will help you write better!

Kā integrēt OneTone pārlūkprogrammas paplašinājumu un LiveAgent?

Gadījumā, ja vēlaties klientu atbalstam pievienot papildu sagatavju iespējas, varat instalēt OneTone Google Chrome pārlūkprogrammas paplašinājumu. Jums tikai jānoklikšķina uz šīs saites un jāpievieno paplašinājums savai Google Chrome pārlūkprogrammai.

Teikumu automātiska pabeigšana palīdz pabeigt garākas frāzes un teikumus, ko esat rakstījis jau iepriekš. Tas paātrina rakstīšanas laiku un samazina drukas kļūdas. Tam nav nepieciešama nekāda apmācība vai papildu uzstādījumi.

Pirmkārt, OneTone ierosina vispārējākus teikumus, kas nemitīgi atkārtojas. Tie ir biežāk lietotie fragmenti, piemēram, uzrunas vai sveicieni.

Tiklīdz jūs sāksiet izmantot vispārējus teikumus, jūs veidosiet arī savus personalizētos teikumus. Automātiskā pabeigšana saprot atkārtojušos uzdevumus, un nākamreiz, kad ierakstīsiet teikumu vēlreiz, tā to ieteiks.

Tiklīdz rakstāt, automātiskā pabeigšana kļūst personalizētāka. Mēs esam izstrādājuši automātisko pabeigšanu, lai palīdzētu jums dalīties teikumos arī ar komandas biedriem. Piemēram, ja esat klientu apkalpošanas aģents, automātiskā pabeigšana var dalīties ar jūsu teikumiem, fragmentiem vai rindkopām ar komandas biedriem vai jaunajiem darbiniekiem.

Attēls, kurā Google Chrome tīmekļa veikalā redzams Onetone paplašinājums
Chrome paplašinājums

Varat izmēģināt uzrakstīt sagataves un pievienot tās no paplašinājuma logā, kas atvērsies pēc šīs pievienojumprogrammas uzstādīšanas Google Chrome. Varat arī augšupielādēt esošās sagataves un saglabāt tās OneTone spraudnī.

Attēls, kurā redzams OneTone pievienojumprogrammas piemērs
OneTone pievienojumprogrammas izmēģinājums

Sagatavēm var piekļūt, noklikšķinot uz zilā čata loga ikonas, kas tiks parādīta, atbildot uz klientu pieteikumiem. Noklikšķiniet uz ikonas un pārlūkojiet saglabātās sagataves jebkurā laikā, kad nepieciešams.

Attēls, kurā redzama piekļuve OneTone sagatavēm LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā
OneTone LiveAgent sagataves

Mēs vienmēr strādājam, lai uzlabotu jūsu pieredzi darbā ar OneTone.AI. Ja jums ir kādi jautājumi vai atsauksmes, varat droši ziņot OneTone komandai info@onetone.ai

Tas arī ir viss. Integrācija ar OneTone ir pabeigta. Ja meklējat citas programmatūras integrācijas, skatiet šo lapu un noskaidrojiet, vai tā ir pieejama. Neaizmirstiet apskatīt mūsu Akadēmijas lapas un Sagatavju lapu, lai iegūtu iedvesmojošas un radoši unikālas sagataves jebkuram gadījumam.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir OneTone?

Onetone ir bezmaksas klientu apkalpošanas uzlabojums un palīdzības dienesta integrācija, ko var instalēt jūsu pārlūkprogrammā vai LiveAgent. Pateicoties pieteikumu marķēšanai un sagatavju izveides iespējām, Onetone palīdz klientu atbalsta aģentiem sniegt labāku un ātrāku atbalstu.

Kā integrēt OneTone un LiveAgent?

Onetone pieteikumu marķēšanas iespējas var integrēt tieši ar LiveAgent, izmantojot API savienojumu, savukārt bezmaksas pārlūkprogrammas paplašinājumu var atrast tieši Google Chrome paplašinājumu veikalā.

Kādas ir OneTone izmantošanas priekšrocības?

Onetons ir pilnīgi bez maksas un nodrošina paplašinātas komunikācijas iespējas pievienojumprogrammā, vienlaikus palīdzot kārtot klientu pieteikumus ar savām marķēšanas iespējām tiešā integrācijā. Šīs integrācijas galvenās priekšrocības ir uzlabota organizācija un ātrākas atbildes klientu apkalpošanas aģentiem, kas izmanto palīdzības dienesta programmatūru.

Kā jūs varat izmantot Onetone?

Ikviens klientu atbalsta aģents var gūt labumu no OneTone. Ar tā pieteikumu marķēšanas funkcionalitāti var noteikt klientu nodomus vēl pirms pieteikuma atvēršanas. Pieteikumu marķējumi ir ideāls rīks pieteikumu iedalīšanai kategorijās atbilstoši jūsu uzņēmumam pierastajiem raksturlielumiem. Turklāt Onetone pārlūka paplašinājums ļauj lietotājiem saglabāt sagataves, lai tām varētu viegli piekļūt. Tas atvieglo un paātrina aģentu saziņu.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju