Bezmaksas Izmēģinājums

Avelia

Kas ir Avelia?

Jau gandrīz 20 gadus Avelia ir telekomunikāciju operators, kas specializējas uzņēmumos, piedāvājot to vajadzībām pielāgotus risinājumus. Avelia ir tuvu saviem klientiem, ar kuriem tā uztur priviliģētas attiecības, būdama viņu vienas pieturas aģentūra, un tās risinājumi aptver visu telekomunikāciju perimetru: fiksēto telefoniju, mobilos sakarus, internetu, optisko šķiedru, drošību, programmatūras tālruņus utt. Vienots kontaktpunkts visiem telekomunikāciju risinājumiem nozīmē:

  • pārliecību, ka faili tiek pārvaldīti, un ka neviens neatsakās no atbildības, ja rodas problēma
  • pārliecību, ka iespējams ietaupīt
  • iespēja izvēlēties savu tīklu visā pārredzamībā (Avelia darbojas ar visiem operatoriem).

Avelia ir apvienojusies ar labākajiem partneriem, lai risinātu nākamās desmitgades izaicinājumus: drošība, SD WAN, attālinātais darbs… Sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu: https://www.avelia.fr/shop

Kā to var izmantot?

Ja meklējat VoIP pakalpojumu sniedzēju, lai izveidotu savienojumu ar savu LiveAgent zvanu centru, Avelia ir lieliska izvēle. LiveAgent zvanu centrs apkalpos Jūsu zvanus un palīdzības pieteikumus, bet Avelia nodrošinās pārējo. Portatīvais dators vai viedtālrunis, mikrofoni un skaļruņi ir viss, kas Jums nepieciešams, lai izveidotu sākotnējo zvanu centru. Jums var būt nepieciešama cita aparatūra, ja vēlāk vēlaties uzlabot zvanu kvalitāti.

https://www.youtube.com/watch?v=Ydbuj55E8PU&t=88s

Kādi ir ieguvumi, lietojot LiveAgent zvanu centru?

Lai gan daži cilvēki dod priekšroku digitālajai klientu pieredzei, citi vēlas dziļāku personisko saikni ar zīmoliem, ar kuriem viņi mijiedarbojas. Zvanu centri ir lielisks veids, kā uzlabot attiecības ar klientiem, pārdot produktus, iegūt jaunus klientus un pakalpojumu lietotājus vai sniegt vispārējus klientu pakalpojumus.

Līdz ar tradicionālo zvanu centru panīkumu un zvanu centru programmatūras, piemēram, LiveAgent, izplatību ir viegli nodrošināt šāda veida pieredzi saviem klientiem, neizšķērdējot pieejamos līdzekļus. Zvanu centri tagad ir pieejami visu veidu uzņēmumiem – gan lieliem, gan maziem.

Kā darbojas LiveAgent zvanu centrs?

LiveAgent atvieglo zvanu centra vadību un darbību, izmantojot tā uzlabotās funkcijas. Piemēram, Jūs varat izveidot pielāgotus IVR (Interaktīvās balss atbildes) kokus, kas automātiski novirzīs Jūsu klientus uz pareizajām nodaļām un aģentiem.

Pats labākais? LiveAgent IVR funkcija paveic visu darbu un nodrošina Jūsu klientiem ērtu apkalpošanu. Viss, kas viņiem jādara, ir jānoklausās IVR izvēlne un jānospiež attiecīgais izvēles taustiņš, lai sazinātos ar pareizo personu, kas veic konkrēto darbu (piemēram, nospiest 1, lai tiktu savienots ar pārdošanas nodaļu).

Zvanu centrs ar IVR

Vai Jūsu klients nejauši pieslēdzās nepareizajai nodaļai? Risinājums ir vienkāršs – izmantojiet zvanu pārsūtīšanu, lai novirzītu klientu pie kāda no saviem kolēģiem un ietaupītu viņa laiku.

Jums ir grūti atcerēties, ko teica Jūsu klienti? Neuztraucieties, LiveAgent ieraksta visus ienākošos un izejošos zvanus un saglabā tos sistēmā. Ja nepieciešams atsvaidzināt atmiņu, vienkārši atrodiet palīdzības pieteikumu un noklausieties pilnu zvanu ierakstu. Zvanu ierakstus var izmantot arī jaunu darbinieku apmācībai, demonstrējot viņiem pareizās atbildes uz klientu zvaniem.

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par mūsu zvanu centra funkcijām? Apmeklējiet mūsu zvanu centra funkciju lapu, kurā ir visa informācija par LiveAgent zvanu centra iespējām.

Kā integrēt Avelia VoIP ar LiveAgent?

Ja vēlaties izveidot savu LiveAgent zvanu centru, izmantojot Avelia kā VoIP pakalpojumu sniedzēju, sekojiet šim vienkāršajam ceļvedim.

  • Atveriet programmu LiveAgent un atveriet sadaļu Konfigurēšana > Zvanīšana > Numuri. Noklikšķiniet uz augšpusē esošās oranžās pogas “Izveidot”.
  • VoIP pakalpojumu sniedzēju sarakstā atlasiet Avelia.
Izvēlieties Avelia kā VoIP pakalpojumu sniedzēju LiveAgent zvanu iestatījumos.
Izvēlieties Avelia
  • Nosauciet numuru, izvēlieties nodaļu, ievadiet pieteikšanās informāciju un izvēlieties izsaukšanas prefiksa numuru. Varat arī atzīmēt vai atcelt izvēles rūtiņu, lai ierakstītu visus no šī numura saņemtos un veiktos tālruņa zvanus. Kad vēlaties pabeigt, noklikšķiniet uz apakšā esošās pogas “Pievienot”.
Avelia tālruņa numura konfigurēšana LiveAgent
Avelia tālruņa numura konfigurēšana

Tālruņa numurs ir ievadīts LiveAgent un ir gatavs lietošanai. Ja vēlaties, varat pievienot vairāk Avelia tālruņa numuru vai citu VoIP pakalpojumu sniedzēju numurus.

Avelia tālruņa numurs ir iekļauts LiveAgent un ir gatavs izmantošanai zvanu centrā.
Pievienots Avelia tālruņa numurs

Iegūstiet vairāk informācijas par LiveAgent zvanu centra programmatūru

Meklējat vairāk informācijas par zvanu centra izveidi un vadīšanu? Ja esat ieinteresēts, ielūkojieties LiveAgent akadēmijā, kur atradīsiet vairāk informācijas par zvanu centriem un citām tēmām klientu atbalsta jomā.

Vēlaties uzzināt, ko vēl spēj paveikt LiveAgent? Noskatieties zemāk redzamo videoklipu, lai iepazītos ar visu mūsu klientu atbalsta programmatūru.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t=5s

Frequently asked questions

Kas ir Avelia?

Avelia ir VoIP pakalpojumu sniedzējs ar standarta zvanu pakalpojumiem. Rūpējieties par zvanu pārvaldību, ziņapmaiņu, konferenču zvaniem vai zvanu pāradresēšanu ar Avelia un LiveAgent. 

Vai es varu integrēt Avelia ar LiveAgent?

Avelia ir viens no LiveAgent pieejamajiem un atbalstītajiem balss pār interneta protokolu (VoIP) pakalpojumu sniedzējiem. Ja vēlaties, varat izveidot savu zvanu centru, izmantojot Avelia kā galveno pakalpojumu sniedzēju. 

Vai Avelia integrācija ir bezmaksas?

Ar LiveAgent tarifu plānu "Viss iekļauts" Jums nav jāmaksā papildus, un Jūs varat uzreiz izveidot Avelia VoIP zvanu centru LiveAgent programmā. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju