Zapier

Zapier ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā vienā ērtā risinājumā savienot, integrēt vai sapludināt divas vai vairākas lietojumprogrammas ar dažādām funkcijām. Tas darbojas bez grūtībām un var savienot lielāko daļu programmu. Zapier strādā līdztekus mūsu LiveAgent integrācijām .

Zapier ļauj integrēt daudzas lietojumprogrammas, integrācijas un citu programmatūru ar LiveAgent, lai nodrošinātu nevainojamu darba pieredzi. LiveAgent integrējas ar lielu skaitu tādām, lai nodrošinātu, ka ikviens atrod nepieciešamo, un uzlabo savu darbplūsmu.

Šīs integrācijas ir paredzētas, lai uzlabotu jūsu darbplūsmu un viegli savienotu jūsu palīdzības dienestu ar citām lietojumprogrammām. Tas nozīmē, ka jums nav jāpārslēdzas starp programmām, saņemiet paziņojumus savā informācijas panelī un sekojiet svarīgākajiem jaunumiem.

Piemērs: Alise ir palīdzības dienesta vadītāja, un viņa ar sadarbības rīku vēlas sekot līdzi komandas progresam dažādos uzdevumos. Tā nu arī viņai ir jākoncentrējas uz to pieteikumu meklēšanu, kas turpina pienākt. Alise izmanto LiveAgent klientu atbalstam un ProjectManager.com uzdevumu veidošanai savai komandai un tās vadīšanai. Alise izmanto Zapier, lai savienotu šīs abas programmas, lai varētu sekot līdzi ProjectManager.com uzdevumiem sava LiveAgent konta informācijas panelī.

Apskatiet LiveAgent integrāciju sarakstu un atrodiet tās, kuras vēlaties izmantot.

Need a tool for email marketing?

Look no further! LiveAgent can do it all -- whether it’s streamlining emails, creating email templates, or keeping you organized. Try it today for free.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju