Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Forums

Kas ir klientu forums LiveAgent?

Klientu forums ir tiešsaistes vieta, kur klienti var apspriest uzņēmuma produktus, pakalpojumus vai priekšrocības. Liveagent ir kompleksa palīdzības dienesta sistēma, kas ietver forumu platformu, kas ļauj izveidot gan publiskos, gan iekšējos forumus.

Kas ir forums?

Forums ir vieta internetā, kur cilvēki vienlaikus var atstāt ziņas un apspriest konkrētus tematus ar citiem cilvēkiem.”

Kādus forumus var izveidot LiveAgent?

Liveagent ir palīdzības dienesta risinājums, kas iekļauj foruma programmatūru, kas ļauj izveidot 2 veida forumus: iekšējos un publiskos.

  • Iekšējais

Iekšējais forums ir visai pašsaprotams. To var definēt arī kā aģentu forumu, ko parasti izmanto, lai dalītos ar darba domām, informāciju un idejām. Būtībā tas ir ātrs un efektīvs veids, kā iekšēji sazināties. Iekšējās darba diskusijas aģentu forumā rada arī lieliskus ierosinājumus tālākiem iekšējās zināšanu bāzes rakstiem.

  • Publiskais

No otras puses, publiskam forumam var piekļūt ikviens, ieskaitot jūsu klientus. Tāpēc to bieži sauc par klientu forumu. Forums ļauj viņiem dalīties ar idejām, bažām un informāciju. Tādējādi viņi var atrisināt savas problēmas, nekonsultējoties ar klientu apkalpošanas aģentiem. Pateicoties tam, forumi var palielināt klientu apmierinātību, kā arī aģentu produktivitāti.

Savelkot kopā, galvenā atšķirība starp publisku un iekšēju forumu ir tā, ka publiskā foruma saturs ir pieejams ikvienam. Tomēr, lai izmantotu forumu, lietotājiem ir jāreģistrējas un jāizveido konts.

Forums klientu portālā

Kā darbojas LiveAgent foruma programmatūra?

Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmis izveidot iekšēju vai publisku forumu, kopienas foruma programmatūrā katru forumu var piešķirt citai uzņēmuma nodaļai.

Tādējādi ikreiz, kad forumā rodas jauns jautājums vai komentārs, atbilstošā nodaļa LiveAgent saņems pieteikumu, uz kuru vajadzības gadījumā var atbildēt. Saņemot šāda veida ziņas, jūsu aģenti var pārraudzīt klientu forumu diskusijas un nepieciešamības gadījumā iesaistīties tajās.

Forums
Publiska klientu foruma piemērs
Klientu foruma izveidots pieteikums LiveAgent
Klientu foruma izveidots pieteikums LiveAgent

Kā var izveidot vienkāršu forumu LiveAgent?

1. solis – piesakieties savā LiveAgent kontā

Vispirms ir jāpiesakās LiveAgent kontā. Ja jums tāda nav, varat brīvi izmantot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

2. solis – dodieties uz klientu portālu

Pirms sākat veidot forumu, ieteicams izveidot kategorijas. Kategorijas ļauj organizēt foruma saturu.

Lai izveidotu jaunu kategoriju, noklikšķiniet uz Zināšanu Bāze – > Izveidot. Pēc tam redzēsit lejupkrītošo izvēlni. Izvēlieties kategoriju un ierakstiet virsrakstu, pieeju un atslēgvārdus meklētājprogrammas optimizācijai.

Piemēram, ja nolemjat izveidot iekšēju forumu par cenām, kategoriju var saukt par Cenu informāciju. Tādējādi foruma ieraksti par cenu politiku būs kārtīgi sakārtoti šajā kategorijā. No otras puses, katrai valodai var izveidot atsevišķas kategorijas, ja jūsu zīmols darbojas starptautiski.

3. solis – Foruma izveide

Pārejiet uz Zināšanu Bāze – > Forums un noklikšķiniet uz Izveidot. Atlasiet vēlamo kategoriju un aizpildiet prasītos laukus.

Tiklīdz forums ir gatavs, varat pielāgot darbības, noklikšķinot uz pogas Rediģēt (mazs zīmulis labajā pusē). Darbības ļauj mainīt/pievienot papildu informāciju. Piemēram, var mainīt nodaļu, kas būs atbildīga par foruma apkalpošanu.

4. solis – tēmu pievienošana

Lai pievienotu papildinformāciju, pārvietojieties uz Klientu portāls – > Zināšanu bāze – > Forums – > Kategorija – > Izveidot jaunu tēmu.

Pievienojot tēmas, foruma saturs tiek organizēts ar skaidras struktūras palīdzību

Tagad varat sekot līdzi tēmām, sniegt ieteikumus un viegli atrisināt jautājumus.

Foruma programmatūras pielāgošana

Programmā LiveAgent var ērti pielāgot visa klientu portāla noformējumu, kas ietver arī forumu. Piemēram, var pielāgot dizaina krāsas, pievienot galveni, kājeni, logotipu un virsrakstu.

Lai uzzinātu vairāk, caurskatiet mūsu Klientu portāla pamācību.

Kāpēc jūsu uzņēmumam būtu jāveido klientu forums?

1. Klienti var palīdzēt cits citam

Izveidojot forumu, klienti var savstarpēji sazināties un, pamatojoties uz pieredzi, rast risinājumus. Tā viņi varēs novērst savas problēmas un atrisināt tās bez aģenta palīdzības. Rezultātā aģentiem būs vairāk laika pievērsties citiem uzdevumiem. Turklāt tas ir patiešām ērts veids, kā klientiem dalīties pārdomās, pieredzē, padomos un asprātīgos risinājumos par produktu/pakalpojumu.

2. Klientu lojalitātes pieaugums

Daudziem klientiem patīk dalīties pārdomās par produktiem/pakalpojumiem, ko viņi izmanto. Ļaujot viņiem dalīties savā pieredzē vai domās, viņi jutīsies uzklausīti, tādējādi radot labāku piesaisti un stiprinot klienta lojalitāti.

3. Veido kopienu

Klientu forumi ļauj saviem klientiem brīvi un anonīmi dalīties ar savām idejām, domām un padomiem. Šāds forums var izveidot tiešsaistes kopienu ap nozari, kurā darbojas jūsu uzņēmums. Tā ir patīkama vieta, kur bez jebkāda spiediena uzdot jautājumus. Tāpēc tas var radīt spēcīgu kopienu ap uzņēmumu, kurā pat iesācēji var justies laipni aicināti dalīties savās domās.

4. Produktu/pakalpojumu uzlabošanas ieteikumi

Liveagent foruma programmatūra izveido jaunu pieteikumu ikreiz, kad ziņojumu panelī notiek darbības/izmaiņas. Tāpēc aģenti vienmēr saņem informāciju un var atbildēt uz visiem neatliekamajiem jautājumiem, kas varētu rasties. Piemēram, atbildes uz jautājumiem par produktu uzlabošanu un pagaidu alternatīvo risinājumu sniegšana ir lielisks veids, kā stiprināt attiecības ar klientiem, kā arī uzlabot savu biznesu.

Create a community with LiveAgent!

Want to improve customer engagement or provide a better way to share information internally? Easily create a forum inside LiveAgent and always stay notified.

14-day FREE TRIAL

Vēl nepazīstiet LiveAgent?

Liveagent ir palīdzības dienesta risinājums, kas nodrošina arī kopienas foruma programmatūru. Kopienas foruma programmatūra ļauj jūsu uzņēmumam izveidot aģentu forumu un arī klientu forumu, lai uzlabotu klientu lojalitāti, klientu apmierinātību un aģentu veiktspēju.

Taču LiveAgent piedāvā krietni vairāk nekā foruma programmatūra. Liveagent palīdzības dienesta sistēma ļauj savienot visu klientu saziņu vienotā platformā un efektīvi atbildēt uz jautājumiem no vienotas saskarnes.

LiveAgent Product Tour

Citas galvenās funkcijas:

Don't have LiveAgent yet?

Try out LiveAgent for 14 days without a charge. No credit card information is needed. Test all the features and provide stellar customer service right now!

14-day FREE TRIAL

Zināšanu bāzes resursi

Ja vēlaties uzzināt vairāk, skatiet mūsu padziļināto foruma ceļvedi.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ieguvumiem? Iepazīstieties ar 5 galvenajām priekšrocībām, ko sniedz klientu kopienas forums.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir klientu forums?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Klientu forums ir tiešsaistes vieta, kur klienti var apspriest uzņēmuma produktus, pakalpojumus vai priekšrocības.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāds ir foruma mērķis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Izveidojot forumu, klienti var savstarpēji sazināties un, pamatojoties uz pieredzi, rast risinājumus. Tā viņi varēs novērst savas problēmas un atrisināt tās bez aģenta palīdzības. Rezultātā aģentiem būs vairāk laika pievērsties citiem uzdevumiem. Turklāt tas ir patiešām ērts veids, kā klientiem dalīties pārdomās, pieredzē, padomos un asprātīgos risinājumos par produktu/pakalpojumu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā es varu uzlabot savu forumu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Liveagent ļauj veidot kategorijas un tēmas, lai izveidotu organizētu un skaidru klientu/aģentu foruma struktūru.” } }] }

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju