Aplikāciju tālruņi

Tālruņu atbalsts joprojām ir viens no svarīgākajiem veidiem, kā nodrošināt klientiem ātru un efektīvu atbalstu. Katram palīdzības dienestam vajadzētu tādu, lai gan ne vienmēr ir ērti vai finansiāli pieejami iegādāties galda aparātus. Šo problēmu var atrisināt, izmantojot aplikāciju tālruņus, lai palīdzības dienestam nodrošinātu vienlīdzīgus konkurences apstākļus.

Liveagent piedāvā iespēju pieslēgties un lietot aplikāciju tālruņus (programmtālruņus). Tie ļauj lietotājiem veikt balss zvanu no skaitļošanas ierīcēm, izmantojot interneta protokolu (VoIP). Aplikāciju tālruņi sazinās ar zvanu centrāles pakalpojumu sniedzēju, izmantojot SIP protokolu (SIP trunking).

LiveAgent joprojām apstrādā, ieraksta un reģistrē zvanus.

Aplikāciju tālruņi ir trešās puses papildprogramma, kas darbojas kopā ar jūsu LiveAgent zvanu centru. Ja jau lietojat kāda veida aplikāciju tālruņa klientu, tā ir liela priekšrocība.

Aplikāciju tālruņiIekārtas

Aplikāciju tālruņu klienti

kas ļauj lietotājiem veikt VoIP zvanus:

iOS un Android ierīces ar SIP funkcionalitāti

Zināšanu bāzes resursi

Uzzināt vairāk

Streamline your Facebook support today

Answer Facebook messages and comments directly from your help desk starting today. Start your free 14-day trial now. No credit card required.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju