Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

"Vai ziniet kas ir labākais LiveAgent platformā? Visas tiešsaistes tērzētavas priekšrocības? Atbalsta sniegšana reāllaikā? Vai visu komunikāciju sniegšana zem viena jumta...? Varbūt es varētu turpināt visu, ko mēs izmantojam, taču ļaujiet man parādīt kas mums ir demonstrācijas laikā un izlemjiet paši!"

Mišela Gombarova [Michael Gombarova], Pārdošanas Menedžere

"Kokvilnas krekls? Pārbaudiet! Dators demonstracijai? Pārbaudiet! Piezīmju grāmata idejām? Pārbaudiet! Vai esat gatavs?"

Tomas Varga, Pārdošanas Menedžeris

"Vērsieties pie katra klienta ar domu palīdzēt viņam vai viņai atrisināt problēmu vai sasniegt mērķi, nevis pārdot savu produktu vai pakalpojumu." - Brian Tracy

Andrej Saxon, Pārdošanas Menedžeris

LiveAgent

Ieplāno Demonstrāciju

Saņem paātrinājumu konkurencē un ieplāno zvanu ar vienu no mūsu klientu veiksmes pārstāvjiem, lai redzētu kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu uzņēmumam.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.