woman writing down informations displayed on laptop screen

Iesūtiet savu jaunuzņēmumu katalogu kontrolsaraksts

Ja jūs sākat biznesu, tad ir svarīgi sākt ar pareizo kāju. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir iesniegt jūsu jaunuzņēmuma kontrolsarakstu attiecīgajos katalogos.

Esam apkopojuši labāko uzņēmumu sarakstu biznesa katalogos, kam iesūtīt jūsu jaunuzņēmuma kontrolsarakstu. Izmantojot šos resursus, varat jūsu uzņēmumam sniegt vislabāko iespēju lieliskam sākumam.

Katalogu saraksti pēc domēna novērtējuma

Ir vairāki dažādi katalogi, kuros varat iesūtīt jaunuzņēmuma kontrolsarakstu. Šeit ir daži no labākajiem:

Vietnes nosaukumsURLDomēna Vērtējums
1.Trust Pilothttps://www.trustpilot.com94
2.SourceForgehttps://sourceforge.net92
3.Capterra (Gartner)https://www.capterra.com90
4.ProductHunthttps://www.producthunt.com/90
5.AngelListhttps://angel.co/90
6.Clutchhttps://clutch.co/review88
7.GeekWirehttp://geekwire.com/startup-list/86
8.FinancesOnlinehttp://www.financesonline.com85
9.Tech In Asiahttps://www.techinasia.com/84
10.G2 Crowdhttps://www.g2crowd.com/84
11.Software Advice (Gartner)https://www.softwareadvice.com/84
12.SiteJabberhttps://www.sitejabber.com/83
13.GetApp (Gartner)https://www.getapp.com/82
14.Trustradiushttps://www.trustradius.com81
15.ProgrammableWebhttps://www.programmableweb.com/80
16.AppSumohttps://appsumo.com/80
17.AlternativeTohttps://alternativeto.net/79
18.Reseller Ratingshttps://www.resellerratings.com/79
19.StackSharehttps://stackshare.io/79
20.e27https://e27.co/78
21.ActiveSearchResultshttp://activesearchresults.com/78
22.Add URLhttp://addurl.nu/suggest-listing.php?cid=078
23.American Innohttp://americaninno.com/post-a-startup/77
24.Software Suggesthttps://www.softwaresuggest.com/76
25.EU-startups.cohttps://www.eu-startups.com/75
26.Exact Seekhttps://www.exactseek.com/75
27.CrozDeskhttps://crozdesk.com/74
28.Webwikihttps://www.webwiki.com/74

Cik svarīgi ir tikt uzskaitītam katalogos

Uzsākot uzņēmējdarbību, ir svarīgi izmantot visas iespējas, lai iegūtu atpazīstamību. Katalogi ir lielisks veids, kā piesaistīt savam uzņēmumam lielu auditoriju un sasniegt daudzus potenciālos klientus.
Papildus vērtīgo atpakaļsaišu iegūšanai jūsu tīmekļa vietnei, to uzskaitījums arī uzlabo jūsu reitingu meklētājprogrammās. Tas ir tāpēc, ka katalogiem bieži ir augsta autoritāte, kas var palīdzēt palielināt jūsu mājaslapas reputāciju.

Iekļaušana kataloga sarakstā var arī veicināt uzticību un uzticamību. Tiklīdz klienti redzēs, ka jūs esat uzskaitīti uzticamā sarakstā, būs lielāka iespēja ka tie ar jums sadarbosies.

Ja neizmantojat katalogu priekšrocības, jūs palaižat garām vērtīgu iespēju reklamēt savu uzņēmumu. Tas nozīmē zaudēt potenciālos klientus un pārdošanas iespējas, kā arī ietekmē meklētājprogrammas reitingu.

Kas var gūt labumu no jaunuzņēmumu kataloga kontrolsaraksta

 • Jaunuzņēmuma vadītājs

Ja esat jaunuzņēmuma vadītājs, jums jāvirza savs uzņēmums, lai tas aizsniegtu pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu. Iesniedzot savu jaunuzņēmumu katalogiem, varat sasniegt plašāku auditoriju un efektīvi pozicionēt savu uzņēmumu.

 • Marketologiem

Katalogi ir lielisks, alternatīvs veids, kā sasniegt potenciālos klientus un radīt potenciālos pircējus. Izmantojot šo resursu priekšrocību, jūs varat būt pārliecināts, ka mārketinga centieniem būs lielāka ietekme.

 • Izaugsmes hakeri

Izaugsmes hakeri vienmēr meklē jaunas iespējas, kā popularizēt savus uzņēmumus. Katalogi piedāvā lielisku veidu, kā sasniegt potenciālos klientus un paplašināt savu biznesu.

Izpētiet mūsu jaunuzņēmuma kontrolsarakstu

Katalogi, lai iesniegtu jūsu jaunuzņēmuma kontrolsarakstu un palīdzētu jums uzsākt reklamēt savu uzņēmumu. Pateicoties šim detalizētajam ceļvedim, jūs atvieglosit klientiem jūsu atrašanu ikkatrā katalogā.

Iesūtiet savu jaunuzņēmumu katalogu kontrolsaraksts

Trustpilot ir digitālā platforma, kas klientiem ļauj atstāt atsauksmes par uzņēmumiem, no kuriem tie ir iegādājušies preces, saņēmuši pakalpojumus vai sazinājušies ar klientu apkalpošanas centru. Kā tikt uzskaitītam viņu vietnē?

Skatiet šeit dažas atsauksmes, kurās apkopota klientu pieredze saistībā ar LiveAgent.

Trustpilot mājaslapa

Izveidojiet kontu

Lūk, saite uz mājaslapu: izveidot bezmaksas TrustPilot kontu

Ievadiet sīkāku informāciju

Pievienojiet mājaslapu, uzņēmuma nosaukumu, ieņemamo amatu, darba e-pastu utt.

Rezervējiet sava uzņēmuma profilu

Apstipriniet savu e-pastu un aktivizējiet kontu, iestatiet paroli un sāciet darbu.

Pielāgojiet uzņēmuma profilu

Rezervējot savu profilu, to varat pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Pievienojiet logotipu un ievadiet uzņēmuma vispārējo un kontaktinformāciju.

Piezīme. Ja vadāt uzņēmumu vairākās atrašanās vietās un katrai no tām vēlaties atsauksmes apkopot atsevišķi, iestatiet atrašanās vietu atsauksmes.

Piesakieties biznesa kategorijai

Piesakot savu uzņēmumu biznesa kategorijai, jūs varat atvieglot patērētājiem tā atrašanu un jūsu piedāvājuma novērtēšanu, salīdzinot ar citiem līdzīgiem uzņēmumiem.

Izsūtiet uzaicinājumus

Pēc tam, kad esat izveidojis savu profilu, varat sākt nosūtīt uzaicinājumus, lai saņemtu atsauksmes. Pamatuzaicinājuma sūtīšana ir vienkāršs veids, ar ko iesākt.

Izmantojot savu e-pastu, nosūtiet klientiem saiti, , kas aizvedīs tos uz jūsu uzņēmuma Trustpilot lapu. Lai veidotu sarežģītāku uzaicinājumu metodi, apsveriet TrustPilot e-komercijas integrāciju vai Automātisko Atsauksmju Pakalpojumu.

Tas ir tīmekļa pakalpojums, kas ļauj lietotājiem kontrolēt un pārvaldīt atvērtā pirmkoda programmatūras projektus, kā arī attīstīt biznesa programmas. Tā ir arī lieliska platforma, ja mēģināt uzzināt vairāk par dažādiem SaaS risinājumiem. Noklikšķinot šeit varat atrast visaptverošu informāciju par tirgū pieejamo palīdzības dienesta programmatūru.

Pieprasīet iekļaušanu uzņēmumu sarakstā

SourceForge mājaslapa

Šeit ir saite uz formu.

Pievienojiet informāciju par savu uzņēmumu

Laukā “Apraksts” uzrakstiet par savu uzņēmumu vienā vai divos teikumos. Noteikti iekļaujiet lietotājiem noderīgu informāciju, piem., svarīgākos piedāvājumus.

Pievienojiet logotipu

Vislabāk, ja tas ir kā kvadrāts un augstā izšķirtspējā – JPG, GIF vai PNG faili.

Izvēlieties savu auditorijas veidu

Kam ir paredzēts jūsu produkts?

Pievienojiet papildu informāciju

Aizpildiet formu, lai uzzinātu par cenām un demonstrācijas pieejamību. Izvēlieties, kāds klientu atbalsts jūsu klientiem ir pieejams (piemēram, 24/7, darba laiks, tiešsaiste). Varat izvēlēties arī integrācijas un atbalstītās platformas, kā arī apmācību iespējas.

Nosūtiet formu

Tiklīdz forma ir aizpildīta, noklikšķiniet uz Nosūtīt. Viņu darbinieks drīz sazināsies ar jums, lai apspriestu jūsu uzņēmuma iekļaušanu SourceForge.net sarakstā.

Kā tiešsaistes tirdzniecības vietas pārdevējs Capterra savieno pircējus ar tehnoloģiju ražotājiem programmatūras ražošanas nozarē. Kompānija palīdz miljoniem lietotāju atrast labākos programmatūras risinājumus. Piemērā var redzēt, ka tā sniedz daudz vērtīgu detaļu, kā arī lietotāju atsauksmes.

Capterra mājaslapa

Reģistrējieties

Capterra ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu uzņēmums labi iederas šajā vai kādā citā viņu vietnē (GetApp vai Software Advice), tas tiks iekļauts. Reģistrēšanās formu var atrast šeit.

Pievienojiet informāciju par uzņēmumu

Tālrunis, e-pasta adrese, mājaslapa, atrašanās vieta utt.

Pievienojiet informāciju par produktu

Produkta nosaukums, programmatūras veids un īss produkta apraksts.

Izveidojiet sludinājumu

Nosūtiet formu.

Tā ir uz kopienu balstīta mājaslapa, kas ļauj mārketinga speciālistiem reklamēt savus produktus vai pakalpojumus un sazināties ar pirmajiem klientiem. Tas pat ļauj izmantot reklāmas video un video ceļvežus. To varat apskatīt šeit.

ProductHunt mājaslapa

Izveidojiet personisko kontu

Izvēlieties lietotājvārdu, pievienojiet e-pasta adresi un savu vārdu. Pievienojiet īsu aprakstu par sevi, savu personisko mājaslapu un tēmas, kuras jūs interesē. Lūk, saite.

Pabeidziet pieteikšanās procesu

Tas ir nepieciešams solis pirms iegūt piekļuvi produkta publicēšanai.

Noklikšķiniet uz pogas “Publicēt”

Kad esat pieteicies, noklikšķiniet uz pogas “Publicēt” augšējā labajā stūrī un ievadiet produkta URL. Publicēšanas laikā redzēsit katra aspekta priekšskatījumu.

Pievienojiet detalizētāku informāciju

Produkta nosaukums, saistošs apakšvirsraksts, lejupielādes saite, sīktēlu attēls, izcenojumi, galerija, reklāma, veidotāji un daudz kas cits.

Gaidiet apstiprinājumu

Abonenti saņems paziņojumu e-pastā, ja viņu publikācijas laiks mājaslapā beigsies.

Kopīgojiet saiti ar savu publikāciju

Stāstiet citiem par jūsu produktu.

Angellist ir ASV balstīta mājaslapa, kas savieno jaunuzņēmumus ar eņģeļ-investoriem un darba meklētājiem.

AngelList mājaslapa

Izveidojiet sava uzņēmuma AngelList profilu

Vispirms būs nepieciešams personiskais profils. Noklikšķiniet uz sava attēla augšējā labajā stūrī un pēc tam uz Izveidot Uzņēmuma Profilu. Lūk, šeit būs saite.

Aizpildiet visus laukus par uzņēmumu

Sniedziet pilnīgu pārskatu par savu uzņēmumu, skaidri norādiet savus mērķus finansējuma piesaistei un pievienojiet visus jūsu komandas locekļus.

Izvēlēties aptuvenu atrašanās vietu

Daudziem investoriem patīk investēt vietējos uzņēmumos un viņi meklēs uzņēmumus savā tuvumā, tāpēc ir labi, ja norādat nedaudz plašāku teritoriju, nekā ļoti konkrētu atrašanās vietu.

Pieprasiet lapu

Dodieties uz uzņēmuma AngelList lapu un noklikšķiniet uz zilā teksta “Sazinieties ar mums” lapas augšdaļā. Jums vajadzētu saņemt atbildi dažu darbadienu laikā.

Clutch ir uzņēmumu reklāmu, vērtējumu un atsauksmju platforma, kas noskaidro labākos IT un mārketinga programmatūras nodrošinātājus un pakalpojumus. Šāds profils var palīdzēt potenciālajiem klientiem izlemt, vai jūsu risinājums atbilst viņu vajadzībām. Pārbaudi to šeit.

Clutch mājaslapa

Izveidojiet lietotāja kontu

Pierakstieties, izmantojot savu LinkedIn profilu.

Izvēlieties profila variantus

Varat izvēlēties pamata, premium vai sponsorēto.

Izveidojiet uzņēmuma profilu

Lai potenciālie klienti varētu noteikt, vai jūsu pakalpojumi ir atbilstoši, uzņēmuma profilā ir jāiekļauj šāda informācija: apakšvirsraksts, darbinieku skaits, minimālais projekta lielums, mājaslapas URL, atrašanās vieta, pārskats, kontaktinformācija, pakalpojumu fokuss, klientu fokuss.

Iesniedziet klientu atsauces

Clutch var veikt intervijas ar klientiem, izveidot savus pētījumus un publicēt tos jūsu profilā šajā platformā.

Geekwire ir tehnoloģiju vietne, kas sniedz jaunākās ziņas, ekspertu analīzi un unikālu ieskatu tehnoloģiju industrijā.

Aizpildiet formu

Lietojiet šo formu, lai iesniegtu savu jaunuzņēmumu GeekWire jaunuzņēmumu saraksta datu bāzē.

GeekWire mājaslapa

Pārliecinieties par atbilstību prasībām

Geekwire akceptē tehnoloģiju jaunuzņēmumus, kas atbilst šādām prasībām:

 • galvenā mītne atrodas Vašingtonā, Oregonā, Aidaho vai Britu Kolumbijā
 • dibināta pirms ne vairāk kā 15 gadiem
 • privāts uzņēmums

Aizpildiet uzņēmuma datus

Uzņēmuma nosaukums, adrese, pilsēta, štats, kategorija, logotips, mājaslapa, sociālie mediji (pēc izvēles), dibināšanas gads utt.

Pievienot kontaktinformāciju (netiek rādīta)

Vārds, e-pasts, amats.

Iesniedziet formu

Katru ierakstu izskata cilvēks, tāpēc uzņēmuma informācija un fiziskā adrese pirms publicēšanas tiek pārbaudīta.

Šajā populārajā platformā var atrast atsauksmes, ieteikumus, pētījumus, atskaites un daudz ko citu. Šeit var pat atrast detalizētu informāciju par dažādu “SaaS” un “B2B” produktu cenām, piemēram, “LiveAgent”.

Noklikšķiniet uz pogas “Nokļūt sarakstā”

Tas ir lapas augšējā labajā stūrī – lūksaite .

Noklikšķiniet uz pogas “Nokļūt sarakstā”

Izveidojiet produkta sarakstu

Pievienojiet visu nepieciešamo informāciju, piemēram, vārdu, e-pasta adresi, ieņemamo amatu, ikmēneša reklāmas budžetu utt.

Iesakiet savu produktu

Noklikšķiniet uz pogas “Ieteikt produktu” un gaidiet apstiprinājumu.

Izveidojiet Tech In Asia kontu

Jums ir jāpiesakās, lai izveidotu uzņēmuma profilu uzņēmumā Tech In Asia. Noklikšķiniet šeit, lai to uzsāktu.

Tech In Asia mājaslapa

Dodieties uz izvēlni Izveidot Uzņēmumu

Atveriet Darbi > Darba Devējiem > Pārvaldīt Uzņēmumus > Izveidot Jaunu Uzņēmumu

Ievadiet uzņēmuma vispārējo informāciju

Ja jūsu uzņēmuma profils jau pastāv, varat to pieprasīt tieši. Ja nē, izvēlieties “Izveidot iespēju”.

Aizpildiet informāciju par uzņēmumu

Jaunu uzņēmuma profilu var izveidot, aizpildot atlikušos nepieciešamos laukus.

Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot uzņēmumu”

Pienācis laiks publicēt uzņēmuma profilu.

G2 platforma ļauj dalīties reālajā laikā ar atsauksmēm par biznesa programmatūru. Lai palīdzētu lietotājiem pieņemt labākus pirkumu lēmumus, platforma sniedz vairāk nekā 1,3 miljonu lietotāju atsauksmes. Šeit varat apskatīt visu noderīgo informāciju, ko nodrošina šī vietne par LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru.

G2 mājaslapa

Izveidojiet G2 kontu

Pierakstieties vai izveidojiet kontu. Reģistrācijai varat izmantot Google (Business), LinkedIn vai uzņēmuma e-pastu. Lūk, šeit ir saite.

Pievienojiet produktu vai pakalpojumu G2 sarakstam

Pievienojiet sava produkta vai pakalpojuma nosaukumu, piegādātāja nosaukumu un izvēlieties, vai tā ir programmatūra vai pakalpojumu sniedzējs.

Pievienojiet papildu informāciju

Ievadiet aprakstu, URL, logotipu un ekrānuzņēmumu.

Pievienojiet klientu e-pasta adreses

Norādiet līdz pat 3 klientu e-pasta adreses. G2 komanda sazināsies ar pievienotā produkta/pakalpojuma lietotājiem un lūgs viņu atsauksmes.

Gaidiet apstiprinājumu

Pirms jūs parādaties sarakstā, G2 darbinieks pārbauda detalizēto informāciju.

Software Advice ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu uzņēmums labi iederas šajā vai kādā citā no viņu vietnēm (Capterra vai Get App), tas tiks iekļauts. Kā redzamsšeit, tajā ir viegli navigējamas atsauksmju sadaļas.

Software Advice (Gartner)

Apmeklējiet piegādātāja informācijas lapu

Tas ir vienkāršākais veids, kā iekļūt Software Advice sarakstā. Šeit ir saite uz lapu.

Sniedziet informāciju par produktu

Pamatojoties uz sniegto informāciju, Software Advice noteiks, vai produkts atbilst tā prasībām.

Gaidiet apstiprinājumu

Doties uz “Pievienot jaunuzņēmumu”

!– /wp:heading –>

Šeit ir saite uz lapu. Bezmaksas pievienošana sarakstam pieejama uz 3000 dienām.

Izvēlēties valsti

Ir norādītas visas ES valstis.

Pievienojiet sarakstam paredzēto informāciju

Uzņēmuma nosaukums, apraksts, birkas, kas raksturo jūsu uzņēmumu, biznesa kontaktu e-pasts utt.

Pievienojiet sarakstam paredzētos attēlus

Bezmaksas iespēja ļauj augšupielādēt divus attēlus.

Iesniedziet formu

Jums jāiesniedz pieteikums un jāgaida apstiprinājums, ka jūsu uzņēmums parādīsies EU-Startups sarakstā.

Katru dienu vairāk nekā 29 000 jaunu vietņu tiek iesniegtas un indeksētas Exact Seek — interneta meklētājprogrammai un uzņēmumu katalogam.

Exact Seek mājaslapa

Noklikšķiniet uz “Pievienot URL”

Šeit ir saite uz lapu.

Pievienojiet e-pasta adresi

Vienkārši ir jāievada mājaslapa un e-pasta adrese.

Atbildiet uz verifikācijas e-pastu

Lai pabeigtu verifikāciju, neaizmirstiet pārbaudīt savu e-pasta iesūtni.

Iesniedziet savu vietni

Ja neatbildat uz apstiprinājuma e-pastu, kas nosūtīts pēc reģistrācijas, vai, ja jūsu vietnē trūkst pareizu nosaukuma un metaapraksta tagu, jūsu mājaslapa netiks pievienota.

Crozdesk ir tīmekļa pakalpojums, kas savieno biznesa programmatūras pircējus un pārdevējus un piedāvā platformas vērtēšanas algoritmu. Aplūkojiet viņu sniegto informāciju un emuāra publikācijas.

Crozdesk mājaslapa

Aizpildiet formu

Lūk, saite uz bezmaksas pieteikšanos sarakstā.

Pievienojiet nepieciešamo informāciju

Jāievada uzņēmuma, kontaktpersonas un programmatūras dati, kā arī ikmēneša mārketinga budžets un apraksts.

Iesniedziet pieteikumu

Noklikšķiniet uz pogas “Iesniegt pieteikumu”. Tiklīdz jūsu konts ir apstiprināts bez nepieciešamības iesniegt papildu pieteikumus, varat pievienot vairākus programmatūras produktus.

Webwiki ir tīmekļa vietņu katalogs, kas ietver galvenokārt angļu valodā esošās mājaslapas un populāras mājaslapas, kas paredzētas auditorijai, kas runā angļu valodā.

Webwiki mājaslapa

Pievienojiet savu mājaslapu

Šeit ir saite uz formu.

Pievienojiet mājaslapas datus

Domēns, kategorija, URL, nosaukums un apraksts.

Iekļaujiet e-pasta adresi

Nevis publicēšanai, bet tikai kontaktiem.

Aizpildiet informācija par mājaslapas īpašnieku

Adrese, tālrunis, valsts utt.

Iesniedziet formu

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot savu mājaslapu” un pārliecinieties, ka vietnē nav satura, kas pārkāpj Webwiki noteikumus.

Jūs saņemsit dažus potenciālo klientu paraugus un informāciju par to, kā sākt darbu, ja jūsu produkts atbilst šai Augsti Kvalificētajai Potenciālo Klientu (HQL) programmai. Ja jūsu produkts ir piemērots Software Advice, bet jūs vēl neesat gatavs pievienoties HQL programmai, varat pieprasīt bezmaksas iekļaušanu sarakstā.

version=”1.0″ ?><root/

Recenziju koplietošanas platforma Sitejabber ļauj mazo uzņēmumu īpašniekiem sazināties ar patērētājiem. Recenzenti var izveidot tik vienkāršu vai sarežģītu recenziju, cik viņi vēlas. Šādas mijiedarbības piemēru var apskatīt šeit.

Sitejabber mājaslapa

Pārbaudiet, vai jau esat sarakstā

Biznesa saraksts tiek izveidots automātiski, kad patērētājs ievieto recenziju par jūsu uzņēmumu SiteJabber.

Ja neesiet sarakstā, lūdziet klientus atstāt atsauksmes

To darot, saņemsit pirmo atsauksmi SiteJabber mājaslapā un automātiski tiks izveidota jūsu uzņēmuma lapa. Visas turpmākās recenzijas tiks publicētas tajā pašā lapā.

Getapp ir daļa no Gartner Digital Markets tīkla. Ja jūsu uzņēmums labi iederas šajā vai kādā citā viņu vietnē (Capterra vai Software Advice), tas tajās tiks iekļauts. Šeit ir saite uz lapu. Veiksmīga sarakstā iekļaušanas piemēru varat atrast šeit.

GetApp mājaslapa

Atbilstiet kritērijiem

 • B2B programmatūra
 • komplekss risinājums
 • jābūt publiski pieejamam
 • jābūt norādītam pie produkta nosaukuma, ko noteicis piegādātājs

Pievienojiet informāciju par jūsu uzņēmumu

Tālrunis, e-pasta adrese, mājaslapa, atrašanās vieta utt.

Pievienojiet informāciju par produktu

Produkta nosaukums, programmatūras veids un īss produkta apraksts.

Pievienojieties sarakstam

Iesūtiet formu.

Trustradius ir apskatu platforma, kas palīdz pircējiem pieņemt informētākus lēmumus. Izskatiet visu detalizēto informāciju, ko viņi sniedz uzņēmuma profilos, noklikšķinot šeit.

Trustradius

Izvēlieties savu profila tipu

Jums ir divas iespējas, no kurām izvēlēties: premium vai bezmaksas.

Izveidojiet kontu

Pievienojiet savu darba e-pasta adresi, vārdu un iestatiet paroli.

Ievadiet drošības kodu

Pārbaudiet iesūtni un ievadiet drošības kodu.

Pievienojiet uzņēmuma datus

Ievadiet uzņēmuma nosaukumu un mājaslapas URL.

Pieprasiet piekļuvi

Vadošais API ziņu un informācijas avots, kas seko šīs jomas attīstībai visā pasaulē un nodrošina tīmekļa API katalogu.

ProgrammableWeb

Pievienojiet API

Aizpildāmā forma, lai tas tiktu iekļauts sarakstā, ir pieejama šeit.

Izvēlieties, vai API jau atrodas ProgrammableWeb sarakstā

JĀ (ja vēlaties pievienot jaunu versiju) vai NĒ (ja šis ir jauns API).

Pievienojiet API informāciju

API nosaukums, API portāls, versija, versijas statuss, uzņēmuma veids, arhitektūras stils, industrija, niša un daudz kas cits (forma ir diezgan detalizēta).

Pabeidziet formu

Sazinieties ar support@programmableweb.com, ja rodas problēmas ar formas iesūtīšanu.

Appsumo ikdienas piedāvā digitālo produktu un tiešsaistes uzņēmumu darījumus. Šeit varat apskatīt viņu noderīgo lapu par LiveAgent.

AppSumo mājaslapa

Pierakstieties

Šeit ir saite uz mājaslapu.

Noklikšķiniet uz “Sākt pārdot”

Noklikšķiniet uz “Sākt pārdot”, lai pievienotu sarakstam savu pirmo produktu.

Pievienojiet produkta pamatinformāciju

Pievienojiet attēlus, aprakstus un cenas.

Pievienojiet atbalsta e-pasta adresi

Šajā brīdī AppSumo sazināsies ar jums, ja būs problēma ar jūsu pievienošanu sarakstam.

Pievienojiet saviem produktiem attēlus

Nodrošiniet labākos attēlus, lai parādītu savu produktu.

Pievienojiet atlaižu pieprasīšanu

Atlaižu pieprasīšanu var veidot vienā no diviem veidiem:

 • statiskais URL atlaides piešķiršanai — pircēji saņem kodu (ko jūs nosūtat) un seko URL uz jūsu vietnes galveno lapu, kur to var saņemt.
 • dinamiskais URL atlaides piešķiršanai (ar plašākām iespējām) — klienti saņem dinamisko URL ar tajā iekļautu AppSumo kodu, kuru var uzreiz pielietot.

AlternativeTo ir mājaslapa, kurā uzskaitītas alternatīvas uz tīmeklī balstītai programmatūrai, galddatoru programmatūrai un mobilajām lietotnēm, sašķirojot alternatīvas pēc dažādiem kritērijiem. LiveAgent daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru un tās atsauksmes var atrast, noklikšķinot uz šīs saites.

AlternativeTo mājaslapa

Reģistrējieties AlternativeTo

Lai varētu pievienot programmatūru, ir jāizveido konts.

Pievienojiet jaunu programmu

Pievienojiet programmatūru (šo iespēju var atrast, izmantojot sākumlapas pogu vai noklikšķinot uz lietotājvārda augšējā labajā stūrī.

Aizpildiet laukus

Nepieciešama tāda informācija, kā piemēram, Platformas, Licence, Apraksti utt.

Pabeidziet pieteikuma iesniegšanu

Jūsu programma tiks pārbaudīta un apstiprināta.

ResellerRatings ir tiešsaistes reitingu vietne, kurā patērētāji iesniedz vērtējumus un atsauksmes par tiešsaistes mazumtirgotājiem. Skatiet šo lapu, lai redzētu piemēru pašu acīm.

ResellerRatings mājaslapa

Pievienojiet savu veikalu ResellerRatings ar vienu klikšķi

Varat ātri pievienot veikalu (tikai tā nosaukumu un mājaslapu), iesniedziet to un gaidiet apstiprinājumu vai reģistrējieties, lai kļūtu par dalībnieku.

Izveidojiet kontu

Varat pierakstīties šeit.

Pievienojiet pamata kontaktinformāciju

Lai izveidotu kontu, jums ir jānorāda savs e-pasts, tālruņa numurs, vārds un mājaslapa.

Piesakiet savu vietu sarakstā

Lai jūs tiktu parādīts jaunajā meklētājprogrammā ResellerRatings, pārliecinieties, ka ir norādīti pareizi dati. Tas ietver veikala datus, kategoriju izvēli, kas tiek rādītas, kad citi salīdzina jūs ar citiem veikaliem utt.

Sāciet gūt atsauksmes

Lai apkopotu zīmola atsauksmes tieši no pārbaudītiem klientiem, izmantojiet ResellerRatings tiešo saišu metodi.

Visi labākie Atvērtā Koda, Programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) un Izstrādātāju Rīki vienuviet. Novērtējiet izstrādātājus un uzņēmumus, izmantojot rīkus. Apskatiet LiveAgent lapu šeit.

StackShare mājaslapa

Izveidojiet savu steku

Ja vēl neesat dalījies ar sava uzņēmuma steku, noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu StackShare sarakstā.

Pievienojiet uzņēmuma datus

Nosaukums, mājaslapa, apraksts un logotips. Noteikti augšupielādējiet attēlus un aizpildiet katru formas soli.

Apstipriniet lietotni

Uzgaidiet, līdz forma tiks apstiprināta.

Nodrošina piekļuvi ieskatiem, saiknēm un finansēšanas iespējām.

e27 mājaslapa

Pievienojieties e27 kopienai

Šeit izveidojiet kontu.

Noklikšķiniet uz “Izveidot uzņēmuma profilu”

Noklikšķiniet uz profila ikonas lapas augšējā labajā stūrī un izvēlieties ‘Izveidot uzņēmuma profilu’. Pārliecinieties, ka esat pieteicies savā e27 (Pro) kontā.

Aizpildiet laukus

Uzņēmuma profils, Jaunuzņēmuma profils, Mediju augšupielāde, Informācija par komandu, Finansēšanas ieguldījumi, Iepriekšējie ieguldītāji, Finansēšanas informācija.

Pabeidziet procesu

Jūsu jaunuzņēmuma profils pēc pabeigšanas būs jāpārbauda e27 komandai. Pēc apstiprinājuma vai noraidījuma saņemšanas saņemsit apstiprinājuma e-pastu.

ActiveSearchResults (ASR) ir neatkarīga interneta meklētājprogramma. ASR ir savi zirnekļboti, kas apmeklē mājaslapas, kuras tiek iesniegtas dienestam.

ActiveSearchResults mājaslapa

Pievienojiet savu tīmekļa vietni ASR

Ievadiet savas mājaslapas adresi (URL) un derīgu e-pasta adresi un iesniedziet formu.

Gaidiet indeksāciju

Jaunās un atkārtoti iesniegtās mājaslapas tiek apmeklētas un indeksētas ik pēc 24 stundām.

Addurl.nu ir 17 gadus vecs bezmaksas premium uzņēmumu katalogs.

AddURL mājaslapa

Izvēlieties kategoriju

Lai iesniegtu savu mājaslapu, jums nav nepieciešams konts.

Pievienojiet vispārīgu informāciju

Mājaslapa, reklamēšanai paredzētie atslēgvārdi, īss apraksts. Lai ierobežotu surogātziņu iesniegumu skaitu, Addurl.nu pieprasa ievietot teksta saiti jūsu Sākumlapā, lai atbalstītu savus partnerus ar jūsu bezmaksas iesniegumu.

Iesniedziet formu

Tas arī viss – ja jūsu mājaslapa atbildīs prasībām, tā tiks parādīta šeit.

American Inno ir digitālo mediju zīmolu portfolio, kas vērsts tikai uz vietējiem jaunuzņēmumiem, tehnoloģijām un inovāciju.

American Inno

Publicējiet jaunuzņēmumu

Šeit jāaizpilda forma.

Pievienojiet visu informāciju

Nosaukums, apraksts, logotips, nozare, adrese un daudz kas cits (vairums no tiem nav obligāti).

Iesniedziet pieteikumu

Noklikšķiniet uz pogas Iesniegt un gaidiet apstiprinājumu.

SoftwareSuggest ir mājaslapa, kas palīdz apmeklētājiem atklāt labāko biznesa programmatūru un pakalpojumu partnerus. To pakalpojumi ietver programmatūras pārskatus, salīdzināšanu un bezmaksas konsultācijas. To varat pat izmantot, lai rezervētu bezmaksas demonstrāciju pie tādiem stabiliem uzņēmumiem kā LiveAgent. Lai iegūtu papildinformāciju, noklikšķiniet šeit.

SoftwareSuggest mājaslapa

Aizpildiet formu

Aizpildiet īso un vienkāršo formu.

Atvēriet verifikācijas e-pastu

Aktivizējiet savu kontu.

Sazinieties ar SoftwareSuggest komandu

Viņu eksperti palīdzēs jums izvēlēties personalizētu plānu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām, un pievienot savu jaunuzņēmumu to premium sarakstā.

EU-Startups.com ir vadošais tiešsaistes žurnāls par jaunuzņēmumiem Eiropā. Varat noklikšķināt šeit, lai pārbaudītu to tūlīt pat.

EU-Startups.com mājaslapa

Doties uz “Pievienot jaunuzņēmumu”

!– /wp:heading –>

Šeit ir saite uz lapu. Bezmaksas pievienošana sarakstam pieejama uz 3000 dienām.

Izvēlēties valsti

Ir norādītas visas ES valstis.

Pievienojiet sarakstam paredzēto informāciju

Uzņēmuma nosaukums, apraksts, birkas, kas raksturo jūsu uzņēmumu, biznesa kontaktu e-pasts utt.

Pievienojiet sarakstam paredzētos attēlus

Bezmaksas iespēja ļauj augšupielādēt divus attēlus.

Iesniedziet formu

Jums jāiesniedz pieteikums un jāgaida apstiprinājums, ka jūsu uzņēmums parādīsies EU-Startups sarakstā.

Katru dienu vairāk nekā 29 000 jaunu vietņu tiek iesniegtas un indeksētas Exact Seek — interneta meklētājprogrammai un uzņēmumu katalogam.

Exact Seek mājaslapa

Noklikšķiniet uz “Pievienot URL”

Šeit ir saite uz lapu.

Pievienojiet e-pasta adresi

Vienkārši ir jāievada mājaslapa un e-pasta adrese.

Atbildiet uz verifikācijas e-pastu

Lai pabeigtu verifikāciju, neaizmirstiet pārbaudīt savu e-pasta iesūtni.

Iesniedziet savu vietni

Ja neatbildat uz apstiprinājuma e-pastu, kas nosūtīts pēc reģistrācijas, vai, ja jūsu vietnē trūkst pareizu nosaukuma un metaapraksta tagu, jūsu mājaslapa netiks pievienota.

Crozdesk ir tīmekļa pakalpojums, kas savieno biznesa programmatūras pircējus un pārdevējus un piedāvā platformas vērtēšanas algoritmu. Aplūkojiet viņu sniegto informāciju un emuāra publikācijas.

Crozdesk mājaslapa

Aizpildiet formu

Lūk, saite uz bezmaksas pieteikšanos sarakstā.

Pievienojiet nepieciešamo informāciju

Jāievada uzņēmuma, kontaktpersonas un programmatūras dati, kā arī ikmēneša mārketinga budžets un apraksts.

Iesniedziet pieteikumu

Noklikšķiniet uz pogas “Iesniegt pieteikumu”. Tiklīdz jūsu konts ir apstiprināts bez nepieciešamības iesniegt papildu pieteikumus, varat pievienot vairākus programmatūras produktus.

Webwiki ir tīmekļa vietņu katalogs, kas ietver galvenokārt angļu valodā esošās mājaslapas un populāras mājaslapas, kas paredzētas auditorijai, kas runā angļu valodā.

Webwiki mājaslapa

Pievienojiet savu mājaslapu

Šeit ir saite uz formu.

Pievienojiet mājaslapas datus

Domēns, kategorija, URL, nosaukums un apraksts.

Iekļaujiet e-pasta adresi

Nevis publicēšanai, bet tikai kontaktiem.

Aizpildiet informācija par mājaslapas īpašnieku

Adrese, tālrunis, valsts utt.

Iesniedziet formu

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot savu mājaslapu” un pārliecinieties, ka vietnē nav satura, kas pārkāpj Webwiki noteikumus.

Jaunumuzņēmumu katalogu kontrolsaraksta kopsavilkums

Pārliecinieties,ka esiet visu šo katalogu sarakstos:

 • TrustPilot
 • SourceForge
 • Gartner/Capterra
 • ProductHunt
 • AngelList
 • Clutch
 • GeekWire
 • FinancesOnline
 • Tech In Asia
 • G2 Crowd
 • Software Advice (Gartner)
 • SiteJabber
 • GetApp (Gartner)
 • Trustradius
 • ProgrammableWeb
 • AppSumo
 • AlternativeTo
 • Reseller Ratings
 • StackShare
 • e27
 • ActiveSearchResults
 • Add URL
 • American Inno
 • Software Suggest
 • EU-startups.co
 • Exact Seek
 • CrozDesk
 • Webwiki

Directories to submit your startup checklist FAQ:

How do I know which platforms are suitable for my startup?

The best way to determine which directories are most relevant for your startup is to consider your target audience. You'll want to submit your checklist to directories that reach potential customers in your industry. You can also use keyword research to identify which directories are most popular for your particular niche.

Do I need a big budget to run PPC campaigns?

No, you don't need a big budget to run PPC campaigns. You can start with a small budget and gradually increase it as your business grows.

How can I track the traffic and performance of different directories?

There are a number of ways to track the traffic and performance of different directories. One way is to use Google Analytics. You can also use other tools like BuzzSumo to track your backlinks and see which directories are sending the most traffic to your website.

How can I get more reviews?

The best way to get reviews is to offer something of value in exchange. You can offer a discount, free trial, or another incentive to encourage people to leave reviews. You could also reach out to customers who have had a positive experience and ask them for a review, or use social media to ask your followers to leave a review on your page.

Saistīti Resursi

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju