Piemērotākais risinājums valsts pārvaldes uzņēmumiem

Pilnībā mērogojama, adaptējama un pielāgojama Jūsu vajadzībām.

 • ✓ Bez uzstādīšanas maksas    
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte    
 • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomu, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Business background

Palīdzības dienesta programmatūra valsts pārvaldes uzņēmumiem

Pievienojieties simtiem valsts organizāciju, kas izmanto LiveAgent – palīdzības dienesta programmatūru, kas saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā MVU 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Simple and efficient customer service

Lietojiet vienkāršu un efektīvu sistēmu

Valsts iestādes katru dienu saskaras ar iedzīvotāju jautājumiem. Ievērot kārtību pieprasījumos starp vairākiem desmitiem struktūrvienību var būt diezgan grūti. Izmantojiet LiveAgent iespējas un atrisiniet pieprasījumus ātrāk nekā jebkad agrāk. Mūsdienu pasaulē digitālajai ekonomikai un valsts iestādēm ir būtiska nozīme. Turklāt Jūs iepriecināsiet savus iedzīvotājus, ja spēsiet viņiem palīdzēt ātrāk.

Organizējiet visas savas struktūrvienības

Valsts iestādes bieži vien tiek pārvaldītas, atbildot uz e-pasta vēstulēm no e-pasta programmas, tāpēc nav iespējams efektīvi kopīgot saziņu starp darbiniekiem un vairākām komandām. Ieviesiet LiveAgent, lai visi pieprasījumi tiktu sadalīti pa nodaļām un jebkurš jauns pieprasījums tiktu pievienots vienā e-pasta ķēdē, nepārslogojot Jūsu e-pasta kontus.

Departments in LiveAgent
Preventing the confusion

Izvairieties no pārpratumiem

Atzīsim – nevienam nepatīk aizpildīt nodokļu deklarācijas dokumentus. Tie ir apjomīgi, un nodokļu maksātājiem var rasties daudz jautājumu. Izvietojot zināšanu bāzi ar bieži uzdotiem jautājumiem un atbilstošu saturu, kas sasaistīts ar reāllaika tērzēšanu tiešsaistē, tiek radīta spēcīga kombinācija.

Apmierināti klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem.

Kādus ieguvumus valsts iestāde gūs no LiveAgent ieviešanas?

Iespēja atrisināt vairāk palīdzības pieteikumu

Pateicoties CRM ieskatiem, iekšējām zināšanu bāzēm un trešo pušu integrācijām, sniedziet zibenīgas atbildes tiešsaistes tērzēšanas laikā.

Datu analīze

Izmantojiet analītiskos datus, lai sekotu līdzi savai veiktspējai, identificētu atkārtotas problēmas un radītu noderīgus ieskatus un uzlabojumu plānus.

Integrēšana un sinhronizācija

Samaziniet datu ievades laiku par 30%, vienkārši savienojot ikdienā izmantotos rīkus ar mūsu palīdzības dienesta programmatūru.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Efektīva klientu apkalpošana

LiveAgent ir lieliski piemērots palīdzības dienesta risinājums valsts iestādei. Ja Jums ir jānodrošina ātra, precīza un efektīva klientu apkalpošana, ir svarīgi ieviest daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūru. Ļaujiet LiveAgent pārvērst visu ienākošo saziņu par palīdzības pieteikumiem, lai nodrošinātu labāku pārvaldību un automatizāciju.

Visaugstākie drošības standarti

LiveAgent piedāvā vismodernākos drošības standartus ar jaunākajām prasībām. Jūsu privātā saziņa ir droša un šifrēta, un tā atrodas ES vai ASV, atkarībā no Jūsu vēlmēm. LiveAgent pilnībā atbilst VDAR prasībām.

State of the art security and standards
Powerful automation and reporting

Automatizācija un pārskati

Automatizējiet atkārtojošos uzdevumus, izmantojot LiveAgent uzlaboto automatizāciju un darbības vai laika noteikšanas noteikumus. Ļaujiet sistēmai novirzīt palīdzības pieteikumus pareizajai personai vai nodaļai. Pievienojiet piezīmes, tagus vai pielāgotus parametrus, lai apkopotu papildu datus un nodrošinātu precīzākus pārskatus.

Pārredzama un pieņemama cenu politika

Iegūstiet mūsu profesionālo palīdzības dienesta risinājumu par fiksētu ikmēneša cenu bez slēptām maksām vai ilgtermiņa saistībām. Reģistrējieties 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai, lai iegūtu pilnu piekļuvi visām pieejamajām funkcijām. Ko Jūs vēl gaidāt? Sāciet palielināt atbildes ātrumu jau šodien!

$9 mēnesis

Small uzņēmums

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 e-pasta adreses
 • 3 kontaktformas
 • 1 API atslēga
$29 mēnesis

Medium uzņēmums

 • Viss, kas iekļauts paketē Small
 • 10 e-pasta adreses
 • 3 tiešsaistes čata pogas
 • Nodaļu pārvaldība
0$ mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 kontaktforma

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arValsts uzņēmumi
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

Izmantojot LiveAgent, klientu apkalpošanu var uzlabot ar multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām. Yealink T56A piedāvā efektivitātes uzlabojumus.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

tawk.to ir labākā tiešsaistes čata programmatūra uzņēmumiem. To izmanto Adidas, Domino un Chevrolet. tawk.to ir bezmaksas, bet piedāvā arī profesionālu palīdzību par $1 stundā.

Attīstiet savu individuālo un ārštata uzņēmējdarbību ar LiveAgent - programmatūru, kas saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra individuālajiem uzņēmējiem

Izmēģiniet LiveAgent - palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūru, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

Piegādes norēķināšana ar reāllaika atbalstu samazina iepirkumu groza atmešanas līmeni un palielina reklāmguvumu, veicinot klientu uzticību veikalam.

Izglītības iestādes un NVO parasti cenšas veidot ciešas personiskas attiecības, jo tās darbojas tieši šajā jomā. Tomēr, lai ietaupītu operatīvā laika resursus, tām ir lietderīgi nodrošināt savas personīgās darbības ar LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra izglītības iestādēm un NVO

Paaugstiniet klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent, klientu apkalpošanas programmatūru ar multivalodu atbalstu un integrācijām.

Palieliniet savu klientu apmierinātību ar LiveAgent un tajā iebūvēto klientu apmierinātības mērījumu programmatūras rīku Nicereply.

Esiet apmierinātiar klientu apmierinātības programma

Paaugstiniet apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent - bezmaksas multivalodu klientu apkalpošanas programmu ar integrācijām un tērzēšanas iespējām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju