Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vispiemērotākā mazajam uzņēmumam

Pilnībā mērogojama, adaptējama un pielāgojama Jūsu vajadzībām.

  • ✓ Bez uzstādīšanas maksas    
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte    
  • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomu, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Business background

Palīdzības dienesta programmatūra mazajiem uzņēmumiem

Paplašiniet savu uzņēmumu ar labāku palīdzības dienestu. Dariet to ar LiveAgent – palīdzības dienesta programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā mazajiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Atklājiet klientu apkalpošanas programmatūru mazajiem uzņēmumiem

Woman holding a smartphone in hand

Kļūstiet pieejams un sasniedzams

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir jūsu start-up uzņēmums, klienti, potenciālie investori vai partneri no tās pašas nozares ar Jums sazināsies, izmantojot parasto pastu, zvanu centru vai ļoti ērtu reāllaika tiešsaistes tērzēšanu. Izmantojiet universālās iesūtnes un tiešsaistes tērzēšanas iespējas un pārvērsiet katru iespēju par vērtīgu pieredzi. Katrai ziņai ir nozīme un tā veido atšķirību.

Optimizējiet ikdienas uzdevumu plūsmu

Jaunuzņēmumi (start-up) un MVU parasti veido lielāko valsts ekonomikas daļu un tiem ir vislielākā daļa no IKP. Tie atšķiras pēc jomām, formām vai lieluma. Tomēr tiem ir kopīga iezīme – tie vēlas, lai to klienti būtu lojāli un apmierināti. Daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras ieviešana mazajiem uzņēmumiem var būtiski ietekmēt ikdienas uzdevumu izpildi. Izmantojiet jaudīgu automatizācijas funkciju potenciālu, piemēram, noteikumus, laika noteikumus, automatizētu zvanu sadali un daudzas citas. Iegūto laiku ieguldiet svarīgākos savas uzņēmējdarbības aspektos.

Organize your projects
Learn from customer analytics and insights

Palīdziet saviem nākamajiem kolēģiem

Dažkārt darba meklētāji var būt nedroši par savu lēmumu pieteikties vakancei. Ar vakances publicēšanu tiešsaistē ar detalizētu aprakstu dažkārt vienkārši nepietiek, jo var rasties vairāki citi jautājumi. Sniedziet netraucētu un tūlītēju palīdzību saviem topošajiem kolēģiem, izmantojot reāllaika tērzēšanu tiešsaistē, un palīdziet viņiem spert pareizo soli!

Apmierināti klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem.

badges

Kādu labumu Jūsu start-up uzņēmums un MVU gūs no LiveAgent ieviešanas?

thumb

24/7 klientu atbalsts

Nodrošiniet atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā, izveidojot pašapkalpošanās centrus, kuros ir pieejama atbilstoša informācija un atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.

euro

Sasniedziet augstu INI

Pārvērsiet kvalitatīvus potenciālos klientus par maksājošiem klientiem un gūstiet vairāk nekā 500% no Jūsu investētajiem ieņēmumiem.

crown

Veiciniet lojalitāti

Veiciniet lojalitāti zīmolam visa mūža garumā, nodrošinot personalizētu pārdošanas, uzņemšanas un atbalsta pieredzi.

Customer providing review for service on mobile phone

Paaugstināta klientu apmierinātība

Kā Jūsu MVU vai jaunuzņēmums var palielināt efektivitāti, samazināt izmaksas un vienlaikus uzlabot klientu apmierinātību? Izmantojiet LiveAgent izstrādāto daudzkanālu pieeju, nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu visos galvenajos saziņas kanālos un apgādājiet savus aģentus ar vismodernākajām funkcijām.

Maksājiet mazāk par plašāku funkciju klāstu

Ir daudz iespēju, kur jaunuzņēmumi un MVU var ieguldīt savu laiku un naudu. Šie izdevumi bieži vien ļoti ātri uzkrājas. Mēs – LiveAgent – uzskatām, ka Jums ir jābūt iespējai izvēlēties tikai tās funkcijas, kas vislabāk atbilst Jūsu biznesa situācijai, un ka Jums vienmēr ir jābūt izvēles iespējām, nevis ierobežojumiem.

Do more customer support for less money
All in one help desk software

Noslēdziet vairāk darījumu reāllaikā

Aizmirstiet par trešo pušu tiešsaistes tērzēšanas integrēšanu savā LiveAgent palīdzības dienestā. Tiešsaistes tērzēšana ir LiveAgent dabiskā daļa ar uzlabotu automatizāciju, pirms tērzēšanas veidlapām, pielikumiem, apmierinātības aptaujām un pilnīgu pielāgošanas iespēju.

Vispieņemamākās cenas

Iegūstiet mūsu profesionālo palīdzības dienesta risinājumu par fiksētu ikmēneša maksu bez slēptām papildu maksām vai ilgtermiņa saistībām. Reģistrējieties 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai, lai iegūtu pilnu piekļuvi visām pieejamajām funkcijām. Ko Jūs vēl gaidāt? Sāciet palielināt atbildes ātrumu jau šodien!

Bezmaksas konts

Bezmaksas konts

Bezmaksas LiveAgent konts uz visiem laikiem ar dažiem ierobežojumiem

$0/mēn.
Bezmaksas konts

Palīdzības pieteikumi

Vispiemērotākais mazākām aģentūrām un uzņēmējiem

$15/mēn.

Jūs būsiet labās rokās!

Vai zināt, kas kopīgs Huawei, BMW, Yamaha un O2? Jūs uzminējāt – LiveAgent!

Izmēģiniet bez maksas jau tūlīt Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kāpēc mazajiem uzņēmumiem ir nepieciešams palīdzības dienests?

Palīdzības dienesta programmatūra mazajiem uzņēmumiem var būtiski ietekmēt zīmola atpazīstamību. Efektīvas un netraucētas klientu pieredzes nodrošināšana mūsdienās ir milzīgs atšķirtspējas faktors. Bieži vien tas tiek novērtēts vairāk nekā konkurētspējīga cena vai pat produkta kvalitāte.

Ko LiveAgent piedāvā mazajiem uzņēmumiem?

LiveAgent piedāvā divus variantus mazajiem uzņēmumiem. Pirmais ir bezmaksas konts. Lai gan tam ir zināmi ierobežojumi, tas var būt lielisks palīgs jaunuzņēmumiem vai maziem uzņēmumiem. Taču, ja esat gatavs ieguldīt līdzekļus daudzfunkcionālākā palīdzības dienestā, mūsu Palīdzības pieteikumu tarifu plāns būtu vislabākais risinājums. Tas ir izdevīgs un efektīvs veids, kā uzreiz nodrošināt pieczvaigžņu klientu apkalpošanu!

Ar ko atšķiras mazo uzņēmumu palīdzības dienesta programmatūra?

LiveAgent gadījumā atšķirība galvenokārt ir pieejamajās funkcijās. Mūsu palīdzības pieteikumu abonementā, ko parasti izvēlas mazie uzņēmumi, ir neierobežota palīdzības pieteikumu vēsture, e-pasta adreses, klientu portāls, forums. Tomēr tam ir zināmi ierobežojumi pielāgošanas un citās jomās. Lai apskatītu palīdzības dienesta funkciju sarakstu katram abonementam, iepazīstieties ar mūsu cenrādi.

Kā izvēlēties palīdzības dienesta programmatūru savam mazajam uzņēmumam?

Pirmais solis ir noteikt, kādas ir Jūsu klientu apkalpošanas un uzņēmējdarbības vajadzības. Kad esat izveidojis šo sarakstu, varat sākt pētīt uzņēmumus. Vislabākais veids ir pārbaudīt atsauksmes no cienījamiem uzņēmumiem, piemēram, G2 vai Capterra. Nākamais solis ir salīdzināt funkcijas, lietojamību un, protams, cenas. Tas palīdzēs Jums sašaurināt sarakstu. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, pirms abonēšanas iegādes pārbaudiet palīdzības dienesta programmatūru. Ļaujiet saviem klientu apkalpošanas aģentiem pārbaudīt lietojamību un funkcionalitāti un izvēlieties to, kurai Jūsu uzņēmums dod priekšroku. Uzņēmumā LiveAgent mūsu galvenā prioritāte ir padarīt mūsu klientus apmierinātus. Tāpēc visiem mūsu abonementiem mēs piedāvājam arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju