Vispiemērotākā mazajam uzņēmumam

Pilnībā mērogojama, adaptējama un pielāgojama Jūsu vajadzībām.

 • ✓ Bez uzstādīšanas maksas    
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte    
 • ✓ Atcelšana jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Gūstiet lielākus ieņēmumus

Radiet neaizmirstamu klientu pieredzi, kas palielina ieņēmumus.

97%

Uzlabojiet apmierinātību

Ieprieciniet savus klientus ar zibenīgām atbildēm.

16×

Palieliniet klientu vērtību

Palieliniet pārdošanas apjomu, saglabājot klientu lojalitāti Jūsu zīmolam.

Business background

Palīdzības dienesta programmatūra mazajiem uzņēmumiem

Paplašiniet savu uzņēmumu ar labāku palīdzības dienestu. Dariet to ar LiveAgent – palīdzības dienesta programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā mazajiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Atklājiet klientu apkalpošanas programmatūru mazajiem uzņēmumiem

Woman holding a smartphone in hand

Kļūstiet pieejams un sasniedzams

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir jūsu start-up uzņēmums, klienti, potenciālie investori vai partneri no tās pašas nozares ar Jums sazināsies, izmantojot parasto pastu, zvanu centru vai ļoti ērtu reāllaika tiešsaistes tērzēšanu. Izmantojiet universālās iesūtnes un tiešsaistes tērzēšanas iespējas un pārvērsiet katru iespēju par vērtīgu pieredzi. Katrai ziņai ir nozīme un tā veido atšķirību.

Optimizējiet ikdienas uzdevumu plūsmu

Jaunuzņēmumi (start-up) un MVU parasti veido lielāko valsts ekonomikas daļu un tiem ir vislielākā daļa no IKP. Tie atšķiras pēc jomām, formām vai lieluma. Tomēr tiem ir kopīga iezīme – tie vēlas, lai to klienti būtu lojāli un apmierināti. Daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras ieviešana mazajiem uzņēmumiem var būtiski ietekmēt ikdienas uzdevumu izpildi. Izmantojiet jaudīgu automatizācijas funkciju potenciālu, piemēram, noteikumus, laika noteikumus, automatizētu zvanu sadali un daudzas citas. Iegūto laiku ieguldiet svarīgākos savas uzņēmējdarbības aspektos.

Organize your projects
Learn from customer analytics and insights

Palīdziet saviem nākamajiem kolēģiem

Dažkārt darba meklētāji var būt nedroši par savu lēmumu pieteikties vakancei. Ar vakances publicēšanu tiešsaistē ar detalizētu aprakstu dažkārt vienkārši nepietiek, jo var rasties vairāki citi jautājumi. Sniedziet netraucētu un tūlītēju palīdzību saviem topošajiem kolēģiem, izmantojot reāllaika tērzēšanu tiešsaistē, un palīdziet viņiem spert pareizo soli!

Apmierināti klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem.

Kādu labumu Jūsu start-up uzņēmums un MVU gūs no LiveAgent ieviešanas?

24/7 klientu atbalsts

Nodrošiniet atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā, izveidojot pašapkalpošanās centrus, kuros ir pieejama atbilstoša informācija un atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.

Sasniedziet augstu INI

Pārvērsiet kvalitatīvus potenciālos klientus par maksājošiem klientiem un gūstiet vairāk nekā 500% no Jūsu investētajiem ieņēmumiem.

Veiciniet lojalitāti

Veiciniet lojalitāti zīmolam visa mūža garumā, nodrošinot personalizētu pārdošanas, uzņemšanas un atbalsta pieredzi.

Customer providing review for service on mobile phone

Paaugstināta klientu apmierinātība

Kā Jūsu MVU vai jaunuzņēmums var palielināt efektivitāti, samazināt izmaksas un vienlaikus uzlabot klientu apmierinātību? Izmantojiet LiveAgent izstrādāto daudzkanālu pieeju, nodrošiniet izcilu klientu apkalpošanu visos galvenajos saziņas kanālos un apgādājiet savus aģentus ar vismodernākajām funkcijām.

Maksājiet mazāk par plašāku funkciju klāstu

Ir daudz iespēju, kur jaunuzņēmumi un MVU var ieguldīt savu laiku un naudu. Šie izdevumi bieži vien ļoti ātri uzkrājas. Mēs – LiveAgent – uzskatām, ka Jums ir jābūt iespējai izvēlēties tikai tās funkcijas, kas vislabāk atbilst Jūsu biznesa situācijai, un ka Jums vienmēr ir jābūt izvēles iespējām, nevis ierobežojumiem.

Do more customer support for less money
Woman ordering food

Noslēdziet vairāk darījumu reāllaikā

Aizmirstiet par trešo pušu tiešsaistes tērzēšanas integrēšanu savā LiveAgent palīdzības dienestā. Tiešsaistes tērzēšana ir LiveAgent dabiskā daļa ar uzlabotu automatizāciju, pirms tērzēšanas veidlapām, pielikumiem, apmierinātības aptaujām un pilnīgu pielāgošanas iespēju.

Vispieņemamākās cenas

Iegūstiet mūsu profesionālo palīdzības dienesta risinājumu par fiksētu ikmēneša maksu bez slēptām papildu maksām vai ilgtermiņa saistībām. Reģistrējieties 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai, lai iegūtu pilnu piekļuvi visām pieejamajām funkcijām. Ko Jūs vēl gaidāt? Sāciet palielināt atbildes ātrumu jau šodien!

$9 mēnesis

Small uzņēmums

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 e-pasta adreses
 • 3 kontaktformas
 • 1 API atslēga
$29 mēnesis

Medium uzņēmums

 • Viss, kas iekļauts paketē Small
 • 10 e-pasta adreses
 • 3 tiešsaistes čata pogas
 • Nodaļu pārvaldība
0$ mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 kontaktforma

Jūs būsiet labās rokās!

Vai zināt, kas kopīgs Huawei, BMW, Yamaha un O2? Jūs uzminējāt – LiveAgent!

Izmēģiniet bez maksas jau tūlīt Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arPalīdzības dienesta programmatūra mazajiem uzņēmumiem
LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Lielie uzņēmumi bieži vien ātri iegūst ini no liveagent, izmantojot reāllaika rakstīšanas skata funkciju.

Palīdzības dienesta programmatūra korporatīvajiem uzņēmumiem

Proaktīva tērzēšanas programmatūra vienā sistēmā ļauj vairākām ierīcēm sazināties ar klientiem globālā mērogā viņu vēlamajā valodā, samazinot izmaksas.

Izglītības iestādes un NVO parasti cenšas veidot ciešas personiskas attiecības, jo tās darbojas tieši šajā jomā. Tomēr, lai ietaupītu operatīvā laika resursus, tām ir lietderīgi nodrošināt savas personīgās darbības ar LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra izglītības iestādēm un NVO

Paaugstiniet klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent, klientu apkalpošanas programmatūru ar multivalodu atbalstu un integrācijām.

Attālinātas palīdzības dienesta programmatūra lielākajai daļai cilvēku visā pasaulē kļūst par jaunu standartu. Pat pirms covid-19 parādīšanās, sākās attālinātais darbs.

Meklējat attālinātas palīdzības dienesta programmatūru?

Visvairāk uzņēmumu ievieš elastīgu darbvietu politiku, jo attālināts darbs kļūst par jauno standartu COVID-19 ietekmēta pasaulē.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

Izmantojot LiveAgent, klientu apkalpošanu var uzlabot ar multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām. Yealink T56A piedāvā efektivitātes uzlabojumus.

Attīstiet savu individuālo un ārštata uzņēmējdarbību ar LiveAgent - programmatūru, kas saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Palīdzības dienesta programmatūra individuālajiem uzņēmējiem

Izmēģiniet LiveAgent - palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūru, kas uzlabo mārketingu un atbalstu plašā valodu klāstā.

Palieliniet savu klientu apmierinātību ar LiveAgent un tajā iebūvēto klientu apmierinātības mērījumu programmatūras rīku Nicereply.

Esiet apmierinātiar klientu apmierinātības programma

Paaugstiniet apmierinātību un pārdošanas apjomus ar LiveAgent - bezmaksas multivalodu klientu apkalpošanas programmu ar integrācijām un tērzēšanas iespējām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju