Bezmaksas Izmēģinājums

Tiešsaistes tērzēšana izglītības un nevalstiskajām organizācijām

Iespaidojiet savus klientus un palieliniet to apmierinātību.
 • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav vajadzīga kredītkarte    
 • ✓ Atteikties jebkurā laikā
Mūsu klienti
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Galvenes Animācija
Palīdzības Dienesta programmatūra

Viens no izglītības un nevalstisko organizāciju stūrakmeņiem ir personīgu kontaktu veidošana. Tā ir atkarīga no studentu, ziedotāju vai ieinteresēto personu intereses, reputācijas un atbalsta.

Digitālā komunikācija ir pavērusi durvis jaunām iespējām studentu uzņemšanā, plānošanā un līdzekļu vākšanas stratēģijā.

Tērzēšana tiešsaistē ir ideāls rīks jebkurai iestādei, kas vēlas modernizēt savu klientu apkalpošanu un veidot ilgstošas attiecības.

Kas ir tērzēšana tiešsaistē?

Ja jūs interesē, kas īsti ir tērzēšana tiešsaistē, mēs to varam sadalīt trīs būtiskos komponentos, kas veido vienu pilnīgu saziņas kanālu.

Tiešsaistes tērzēšanas programmatūra ir daļa no kompleksas daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras, kas ietver palīdzības pieteikumu reģistrāciju, zvanu centru, sociālo mediju tīklus, zināšanu bāzi, klientu portālu un daudz ko citu.

Tiešsaistes tērzēšanas programmatūra piedāvā daudzas funkcijas, ko izmantot klientu apkalpošanas dienestiem, sniedzot tiem priekšrocības tiešsaistes pieprasījumu apstrādāšanā salīdzinājumā ar citiem saziņas kanāliem.

YouTube video player

Tiešsaistes tērzēšanas rīks ir pārlūkprogrammā bāzēts ziņapmaiņas logs, kas aktivizējas, uzlikšķinot uz tērzēšanas logrīka, ko dēvē arī par tērzēšanas pogu. Tā ir pilnībā pielāgojama un lietotājam draudzīga funkcija, ko ir vienkārši integrēt jūsu vietnē.

Rediģēt tērzēšanas pogu
Tērzēšanas pogas piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Katras pogas iepriekš izstrādātu stila pozīciju, animāciju utml. var atrast tērzēšanas pogu galerijā vai izveidot pilnībā no jauna, ievietojot savu kodu.

Tērzēšanas pogu galerija
Tērzēšanas pogas piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Ievietojiet tērzēšanas pogu savās mērķlapās, tādās kā, piemēram, “Reģistrēties”, “Biežāk uzdotie jautājumi” vai “Ziedojumi”, un pārliecinieties par pozitīvajiem rezultātiem. 

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pakalpojums, ko organizācija sniedz ārēji sabiedrībai vai iekšēji saviem darbiniekiem. Tas ir visātrākais veids, kā atrisināt jebkuru tiešsaistes vietnes apmeklētāju problēmu, jo katra sesija notiek reāllaikā, un to veic nevis tērzēšanas robots, bet gan cilvēks.

Tiešsaistes tērzēšana izglītības un nevalstiskajām organizācijām
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta piemērs
Give it a try today

Kādas ir tiešsaistes tērzēšanas priekšrocības salīdzinājumā ar tālruni vai e-pastu?

Būsim atklāti – ne tālrunis, ne e-pasts tik drīz nenovecos. Patiesībā daudziem klientiem tie joprojām ir vēlamie saziņas kanāli. Tam ir daudzi iemesli, taču nav noliedzams, ka tērzēšana tiešsaistē kļūst arvien populārāka, kopš interneta izmantošana saziņai ir kļuvusi par normu.

Mileniāļu paaudze ir īpaši iecienījusi tērzēšanas programmatūru. Vairāk nekā 63% mileniāļu dod priekšroku tam, lai uz viņu pamata klientu atbalsta jautājumiem tiktu atbildēts, izmantojot tērzēšanu tiešsaistē.

Tā kā modernā tērzēšanas programmatūra kļūst arvien izsmalcinātāka, tās priekšrocības salīdzinājumā ar tālruni vai e-pastu kļūst arvien acīmredzamākas. 

Kādas ir šīs priekšrocības? 

Pievērsīsimies trim galvenajām:

 • Samazināts vidējais gaidīšanas laiks. Lai sazinātos, gan pa tālruni, gan e-pastu, lietotājam ir jāpieliek ievērojamas pūles. Tad nākas stāvēt rindā pie tālruņa, lai sazinātos ar aģentu, vai rakstīt un gaidīt atbildi. Tērzēšana tiešsaistē ir ne tikai tūlītēja, bet aģenti var arī pievienot visdažādākos nepieciešamos failus, piemēram, uzņemšanas dokumentus vai līgumus.
 • Vairāku uzdevumu veikšana vienlaikus. Aģenti saprot, cik grūti ir nepārtraukti pārslēgties starp tālruņiem vai e-pastu, lai palīdzētu saviem klientiem. Tiešsaistes tērzēšanas operatori var viegli apstrādāt vairākas tērzēšanas, nepārtraucot koncentrēšanos, kas nepieciešama, lai veiktu uzdevumus fonā.

Rezultāts? Zemākas darbības izmaksas un augstāka INI, jo Jums nebūs jānodarbina milzīgas komandas Jūsu saziņas kanālu apkalpošanai. Tas ir liels ieguvums gan izglītības, gan NVO iestādēm, jo to budžets bieži vien ir ierobežots.

Ja tērzēšanas pieprasījumu kļūst pārāk daudz, lai tos apstrādātu, administratori vienmēr var iestatīt tērzēšanas skaitu, ko konkrēts aģents var veikt vienlaicīgi, vai kopējo maksimālo rindas garumu.

 • Samazināts palīdzības pieprasījumu apjoms. Ienākošo zvanu vai e-pastu pārslogotība ir kaut kas ļoti pazīstams ikvienam, kas strādā klientu apkalpošanas jomā. Tas ir ne tikai tāpēc, ka telefona vai e-pasta jautājumu risināšana parasti aizņem ilgāku laiku. Iespējams arī sazināties ar atbalsta komandu tieši no vietnes.

Tas viss ir iespējams, izmantojot tērzēšanu tiešsaistē, jo visa saziņa notiek no Jūsu datora, kamēr Jūsu potenciālie vai pastāvīgie klienti pārlūko vietni.

Jums pat nav nepieciešams dators. Tiešsaistes tērzēšana ir optimizēta mobilajiem tālruņiem un citām šādām ierīcēm, tāpēc Jūsu komanda var atbildēt no jebkuras vietas uz jebkuru platformu.

Kādas ir tiešsaistes tērzēšanas priekšrocības izglītības iestādēm un NVO?

Go beyond merely communicating to ‘connecting’ with people.

Jerry Bruckner - author of The Success Formula For Personal Growth

Izglītības un bezpeļņas uzņēmumos pēdējos gados ir notikušas būtiskas izmaiņas to mārketinga un pakalpojumu stratēģijās. Galvenais virzītājspēks ir tehnoloģijas. Tā kā ir kļuvis vieglāk sazināties visā pasaulē, ir pieaugusi arī starptautisko studentu vai organizāciju interese. 

Efektīvai saziņai ir būtiska nozīme lojalitātes veidošanā.

Tiešsaistes tērzēšanas priekšrocības izglītības iestādēm:

 • Sniedz palīdzību studentiem ar pieteikumiem, reģistrāciju vai citām procedūrām;
 • Konsultācijas reāllaikā;
 • Ieteikumi dažādiem kursiem;
 • Pastiprināta uzticība Jūsu studentu iestādei un tās studentu korpusam;
 • Uzlabota skolēnu un vecāku iesaiste;
 • Palielināts pieteikumu un uzņemto studentu skaits.

YouTube video player

Tiešsaistes tērzēšanas priekšrocības NVO: 

 • Lielāka sadarbība ar ziedotājiem;
 • Pielāgota pieeja dažādām paaudzēm;
 • Stabils līdzekļu devēju atbalsts apmaiņā pret pozitīvu pakalpojumu pieredzi;
 • Uzlabota sapratne starp ziedotājiem un Jūsu organizāciju; 
 • Datu vākšana Jūsu nākamajai līdzekļu vākšanas stratēģijai.
 • Sniedziet norādes saviem ziedotājiem dažādos lēmumu pieņemšanas posmos, piemēram, ziedošanas procesa laikā.

Kādas tiešsaistes tērzēšanas funkcijas izglītības iestādes un NVO var izmantot savā klientu atbalsta stratēģijā?

Ir ļoti svarīgi saglabāt savu individuālo vai uzņēmumu ziedotāju vai studentu informāciju un profilus kā daļu no nākamās līdzekļu vākšanas, ieinteresēto personu vai studentu uzņemšanas stratēģijas.

Tiešsaistes tērzēšana izglītības un nevalstiskajām organizācijām
Universālās iesūtnes piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Katra tērzēšanas sesija tiek pārveidota par pieprasījumu un saglabāta universālā koplietojamā iesūtnē. Jūsu tērzēšanas aģenti var apkopot un uzglabāt sarunas datus, pateicoties iebūvētajam CRM. Jebkurš aģents varēs sniegt atbildi, jo viņam vienmēr būs gatava un pieejama visa nepieciešamā informācija.

Viena no būtiskākajām un daudzfunkcionālākajām īpašībām – proaktīvais tērzēšanas uzaicinājums – ir laika ziņā pielāgots uznirstošais ziņojums, kas parādās tīmekļa vietnē kā pielāgots uzaicinājums vai iepazīstināšanas teksts.

Tērzēšanas uzaicinājumu galerija
Tērzēšanas uzaicinājuma galerijas paraugs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Uzraugot tiešsaistes tērzēšanas apmeklētāju pašreizējo URL, varat iesaistīties un piedāvāt palīdzīgu roku. Darbinieki var izveidot vienu vai vairākus uzaicinājumus vai pilnībā tos izslēgt, ja visi aģenti ir aizņemti ar citām tērzēšanas sarunām.

Tiešsaistes tērzēšanas apmeklētāju URL
Tīmekļa vietnes apmeklētāju izsekošanas piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Neobligāta, bet noderīga funkcija aģentiem, kuri vēlas būt soli priekšā klientiem. Tērzēšanas sarunas laikā aģents var novērot, ko viņš raksta, un sagatavot atbildi, pirms klients nospiež “sūtīt”. 

Rakstīšana reāllaikā

Iepriekš sagatavotas atbildes racionalizē darba plūsmu, izmantojot saglabātās un iepriekš definētās īsās teksta atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. 

Sagatavotas atbildes
Sagatavotas atbildes piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Tērzēšanas maršrutēšana ir ļoti svarīga, ja tērzēšana ir jānovirza uz pareizo attiecīgās specializācijas nodaļu vai kampaņas projekta komandu. Lai nodrošinātu ātru un precīzu saziņu, aģenti vai tērzēšanas administratori var izvēlēties vienu no trim iepriekš noteiktām maršrutēšanas iespējām:

 • Piešķiršana pēc nejaušības principa
 • Zvans visiem
 • Maksimāla izmantošana
Tērzēšanas sadalījums
Tērzēšanas sadalījuma piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Tagus var pievienot manuāli vai automātiski konkrētiem vārdiem vai frāzēm, tādējādi izveidojot pielāgotu darba plūsmu atsevišķam aģentam. 

Tagi-Funkcijas-LiveAgent
Tagu piemēri (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Ļauj ievadīt datus un atsauksmes no klientiem, kā arī novērtēt aģenta efektivitāti vai vispārējo apmierinātību ar tērzēšanas sesiju.

Aģentu reitings
Piemērs aģentu sadalīšanai pēc reitinga (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Studenti, dalībnieki vai ziedotāji var ierasties no jebkuras pasaules malas. Tērzēšana tiešsaistē ļauj Jūsu iestādei kļūt patiesi globālai, izmantojot valodām pielāgojamus logrīkus.

Tiešsaistes tērzēšana izglītības un nevalstiskajām organizācijām
Daudzvalodu tērzēšanas logrīka piemērs (noklikšķiniet, lai palielinātu)

Lai klientu apkalpošana būtu vēl personiskāka, izmantojiet video un tērzēšanu vienlaikus. Iestatiet to tāpat kā tērzēšanas pogu, ievietojot tiešraides tērzēšanas video pogu konkrētās tīmekļa vietnes lapās.  

Makets-Reāllaika video tērzēšanas pārlūkprogramma, kas balstīta uz video tērzēšanu reāllaikā
Video tērzēšanas piemērs (uzklikšķiniet, lai palielinātu)

Ja vēlaties apskatīt visus mūsu pieejamos plānus, kas piedāvā papildu funkcijas, dodieties uz mūsu cenu lapu.

Kādas ir tērzēšanas sarunu vadlīnijas un noteikumi? 

Tērzēšanas sarunas atšķiras atkarībā no konkrētas situācijas, taču tiešsaistes saziņā ir jāievēro daži protokoli un noteikumi. 

Katram tērzēšanas darbiniekam individuāli vai grupās ir jābūt visdažādākajām klientu apkalpošanas prasmēm, sākot ar tādām pamatprasmēm kā datorprasme, gramatikas zināšanas vai rakstīšanas ātrums un beidzot ar tādām prasmēm kā empātija un pacietība. Tās visas veido pilnīgu tiešsaistes tērzēšanas etiķeti.

YouTube video atskaņotājs

Tiešsaistes tērzēšanas sarunas ir ātra informācijas apmaiņa, tāpēc aģentiem ir jābūt ekspertiem attiecīgajā jomā. Zināšanu bāzes ieviešana un uzturēšana var kalpot kā lielisks informācijas avots aģentiem un klientiem, kuri dod priekšroku pašapkalpošanās pakalpojumiem, nevis tradicionālajam atbalstam.

Stand out from your competitors with a strong
customer-centric culture

Vai ārpakalpojumu izmantošana klientu atbalsta jomā var dot peļņu izglītības iestādēm un NVO? 

Aizvien biežāk uzņēmums vai iestāde izmanto ārpakalpojumus, veidojot klientu apkalpošanas komandas. 

Galvenie motivējošie faktori ir laika plānošana, budžeta jautājumi un darba slodzes sadalījums. Lielākajā daļā NVO un izglītības iestāžu nestrādā milzīgas atbalsta komandas un tās nestrādā visu diennakti, tāpēc to atbalsta sniegšanas laiks ir ierobežots. Par laimi, tieši šī iemesla dēļ pastāv specializētie centri. 

Uzziniet vairāk par LiveAgent konta ārpakalpojuma priekšrocībām šeit.

Kā integrēt tērzēšanas programmatūru savā tīmekļa vietnē?

Tiešsaistes tērzēšanas pogas integrēšana Jūsu vietnē ir tikpat vienkārša kā iemācīties, ka 2+2=4. Kad reģistrējaties un saņemat LiveAgent konta pieteikumvārdu, viss, kas ir jādara, ir vienkārši jānokopē un jāievieto īss HTML kods.

Vai zināt, kas vēl ir lieliski? Nav nepieciešams lejupielādēt papildu programmatūru. Tomēr, ja vēlaties integrēties ar trešo pušu programmatūru, lietotnēm vai spraudņiem, lai uzlabotu savu klientu apkalpošanas pieredzi, tas tiek pilnībā atbalstīts, izmantojot Native vai Zapier integrācijas.

Drošība

Aizsargājiet studentu un ziedotāju datus. LiveAgent kombinētās drošības funkcijas nodrošinās Jums mieru, zinot, ka visi viņu dati ir drošībā un pasargāti.

Tālāk ir uzskaitītas dažas no mūsu piedāvātajām drošības funkcijām:

Zināšanu bāze

Ir teiciens: “Zināšanās ir spēks.” Mēs to paturam prātā, pastāvīgi papildinot mūsu zināšanu bāzi ar jaunu informāciju. Mēs aicinām arī mūsu abonentus sniegt savu ieguldījumu vai veidot kopienu, izmantojot mūsu klientu portālu.

 

Still not convinced?

Start a free-14 day trial, no credit card required.

Try LiveAgent
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

YouTube video atskaņotājs

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju