Bezmaksas help desk programmatūra

Uzlabojiet klientu mijiedarbību, izmantojot mūžīgi bezmaksas LiveAgent plānu. Ar neierobežotu bezmaksas aģentu, e -pasta ziņojumu, tērzēšanas, zvanu un amp; kontaktu veidlapas Jūs būsiet gatavs, lai Jūsu klienti vienmēr būtu laimīgi un lojāli.

Jūsu tiketi vairs nepazūd vai netiek aizmirsti, kamēr visa saziņa no vairākiem atbalsta kanāliem ir kārtīgi sakārtota vienā universālajā iesūtnē.

Kas ir iekļauts LiveAgent bezmaksas plānā:

Bezmaksas biļešu sistēma Bezmaksas tiketu tirdzniecības programmatūra

Bezmaksas tiešraides tērzēšana

Zvanu centra Bezmaksas zvanu centrs

Zināšanu bāze Bezmaksas zināšanu bāze

Bezmaksas neierobežoti aģenti Bezmaksas neierobežoti aģenti

Definition of customer engagement

Vai bezmaksas Help Desk programmatūra Jums ir piemērota?

Mēs saprotam, ka, ja Jūs sākat jaunu biznesu, dažreiz ir grūti finansiāli ieguldīt Help Desk programmatūrā agrīnā stadijā. Tāpēc mēs piedāvājam bezmaksas Help Desk plānu, kas aptver galvenos atbalsta kanālus un tiketu iegādes funkcijas.

Bezmaksas Help Desk risinājuma priekšrocības

Ieviesiet bezmaksas Help Desk programmatūru savā biznesā un iegūstiet šīs priekšrocības

Ātrāks reakcijas laiks

Help desk funkcijas palīdz samazināt kopējo laiku, kas pavadīts klientu problēmas risināšanai.

Viens kontaktpunkts

Jūsu atbalsta komanda var apstrādāt visus klientu pieprasījumus no vairākiem kanāliem vienuviet.

Lielāka aģentu produktivitāte

Pārvaldot visus atbalsta kanālus vienuviet, Jūsu aģenti tērē mazāk laika problēmu risināšanai.

Bezmaksas plānā iekļauto funkciju saraksts

Bezmaksas LiveAgent plāns ir ierobežots un neietver visas tiketu iegādes un Help Desk funkcijas, piemēram, automatizāciju, noteikumus, SLA, sociālos kontus un papildu pārskatus … Pārbaudiet & amp; salīdziniet, kuras funkcijas ir iekļautas vai trūkst bezmaksas plānā.

Free help desk software migration icon

Bezmaksas konts

7 dienu tiketu vēsture

Ierobežota integrācija

Nav sociālo kontu

Trūkst funkciju

stars-icon

Apmaksāts konts

Sākot no 15 USD mēnesī

Tiketu vēsture nav ierobežota

Citas pieejamās funkcijas

Labi, Jūs esat redzējuši ieguvumus, bet kur ir āķis?

Mēs vēlamies, lai uzņēmumi reģistrētos mūsu bezmaksas LiveAgent plānam, izmantotu Help Desk pamata funkcijas, bet tajā pašā laikā mums ir nepieciešami ierobežojumi, lai samazinātu ļaunprātīgu izmantošanu. Tāpēc mēs varam palīdzēt maziem uzņēmumiem attīstīties un, iespējams, jaunināt uz mūsu neierobežotajiem plāniem, izmantojot pilnu funkciju kopumu.

Woman looking at her watch

7 dienu tiketu vēsture

Jūs nevarēsit redzēt visus ziņojumus, kas ir vecāki par 7 dienām.

Person holding a pen in the left hand

VIENA integrācija

Ne vairāk kā viena e -pasta adrese, tiešsaistes tērzēšanas poga, tālruņa numurs, saziņas veidlapa.

LiveAgent suitable tool for social listening

Nav sociālo kontu

Nav integrācijas ar Facebook, Instagram, Twitter.

features you need

Trūkst funkciju

Šajā plānā ir ierobežotas vairākas funkcijas, automatizācija, noteikumi.

Laimīgi klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam konsjerža migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populāro Help Desk risnājumu.

quick quality customer service through live chat

Bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas rīks

Sazinieties ar savas vietnes apmeklētājiem, pirms viņi pamet jūsu vietni. Palīdziet viņiem pirkšanas procesā un atklājiet viņu sāpju punktus.

Vai esat gatavs izmantot tiešraides tērzēšanu , lai palielinātu ieņēmumus un samazinātu kritumu?

Bezmaksas tiketēšanas sistēma

Viena saskarne visu saziņas kanālu pārvaldībai. Saņemiet visus klientu atbalsta pieprasījumus no dažādiem kanāliem un apstrādājiet tos no vienas koplietotas iesūtnes . Katrs klienta pieprasījums tiek pārnests uz tiketu, tādējādi aģentiem ir vieglāk atrisināt problēmas ātrāk un efektīvāk.

Create Ticket in LiveAgent

Laimīgi klienti ir vislabākie klienti

Mēs piedāvājam konsjerža migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populāro Help Desk risinājumu.

Inbound and Outbound Call Center Software by LiveAgent

Bezmaksas zvanu centrs

Pievienojiet savu tālruņa numuru LiveAgent un sāciet zvanīt un saņemt zvanus, izmantojot pārlūkprogrammu, aparatūras tālruni vai mobilās lietotnes. Saglabājiet neierobežotu zvanu ierakstus LiveAgent, tas var palīdzēt jums ar juridiskām problēmām un tādējādi nodrošināt jūsu uzņēmuma reputāciju.

Bezmaksas zināšanu bāze

Iestatot zināšanu bāzi , klienti var atrast savus risinājumus, nesazinoties ar atbalsta komandu. Tāpēc jūsu aģenti var izmantot šīs situācijas priekšrocības un veltīt vairāk laika, koncentrējoties uz steidzamiem un būtiskiem jautājumiem.

Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent | Live Agent05:07Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent
Live Agent

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

  • “Tas ir tik bagāts ar funkcijām un pārspēja manu 5 gadu zendesk abonementu. Tāpēc es pārslēdzos. Ļoti laba vērtība man kā mazo uzņēmumu īpašniekam.” Alberts

  • Es vispirms izmēģināju Zendesk, bet pēc vairāku stundu konfigurācijas un cenu modeļa izpratnes es sapratu, ka tas nav domāts man. Tā vietā es sāku izmantot LiveAgent un jāsaka, ka esmu līdz šim ļoti apmierināts. Sistēma iedeva tieši vajadzīgo konfigurācijas apjomu, kādu es vēlējos, un es vēl neesmu atradis kaut ko tādu, ko nav iespējams izdarīt. Pats atbalsts ir lielisks un parasti atbild uz jūsu jautājumiem pāris minūtēs. “ Ēriks

  • “Mēs pārcēlāmies uz LiveAgent no ZenDesk … un vairs neatgriezīsimies … Tā ir pārsteidzoši pieņemama cena un vienmēr noderīga atbalsta komanda, kas viņiem palīdz mums 24/7. Otrkārt, uzlabots automatizācijas līmenis, kas burtiski aizstāja mūsu vajadzību pēc Zapier, jo ir daudz integrāciju. Turklāt viņi arī dod tik daudz aizstājvārdu e-pastu, lai tos pārāk viegli savienotu. ” Ārons

  • “Mums un mūsu klientiem pastāvīgi radās problēmas ar ZenDesk, taču, apskatot dažādas iespējas, mēs izvēlējāmies LiveAgent, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm un tā cenu.” Ādams

  • “Es gadiem ilgi izmantoju ZenDesk, un man bija apnikuši šie” tiketu stila “e-pasta ziņojumi un ka es nevaru pievienot failus saviem e-pastiem, tikai nosūtīt saites. Kas man patīk LiveAgent: tas sūta e-pastus (nevis tiketus), es varu pievienot failus, organizēt e-pasta plūsmu vieglāk nekā ZenDesk, var tērzēt un pārvaldīt e-pastus no tā paša loga. Tāpat LiveAgent savās e-pastos atbalsta izklājlapas, un tai ir lieliska atbalsta komanda. ” Vlads

  • “Mēs pārgājām uz šo sistēmu pēc daudzu gadu ZenDesk izmantošanas. Funkcionalitāte ir lieliska: kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšana, datu bāzes, integrācija ar sociālajiem tīkliem – viss vienā pakalpojumā, un visi šie moduļi ir pārdomāti un kompetenti mijiedarbojas viens ar otru. Man patika, ka pakalpojums darbojas stabili pat mobilajās platformās (pēc ZenDesk tas mums ir milzīgs pluss). ” Olga

  • “Izmēģināju dažādus risinājumus, tostarp Zendesk, Freshdesk un citus. Pēc tam atradām LiveAgent. Lielisks rīks, laba cenas / veiktspējas attiecība, ērta lietošana, liels atbalsts un palīdzība ieviešanā. Un tagad, pēc vairāku gadu lietošanas, tā joprojām ir labākā izvēle, ko mēs būtu varējuši izdarīt. ” Maikls

  • “Iepriekš esmu izmantojis daudzas citas helpdesk sistēmas, piemēram, LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com utt. LiveAgent tos ir visos veidodveidos pārspējis :cena, funkcijas, klientu atbalsts un mobilo funkciju dēļ.” Harisons

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kas ir Help Desk programmatūra?

Help Desk programmatūra ir vienots risinājums jebkuram uzņēmumam, kas varētu cīnīties ar milzīgu klientu pieprasījumu apstrādi. Turklāt tas ļauj jūsu klientu apkalpošanas dienestam efektīvi risināt klientu problēmas no vienas saskarnes.

Kāds ir labākais bezmaksas Help Desk?

Labākais bezmaksas Help Desk katram uzņēmumam ir atšķirīgs. Lai izvēlētos savam uzņēmumam piemērotāko, iesakām izpētīt programmatūras pārskatīšanas platformas, lai salīdzinātu funkcijas, cenas un pielāgošanas iespējas. Veicot šo pētījumu, jūs varat ātri un efektīvi izvēlēties labāko bezmaksas palīdzības dienestu, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma vajadzībām un vēlmēm.

Kāpēc mazajiem uzņēmumiem ir nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra?

Ja jūs meklējat veidu, kā uzlabot klientu pieredzi un iegūt konkurences priekšrocības, tad Help Desk programmatūra ir jums vispiemērotākā. Help Desk programmatūra var nekavējoties pārveidot jūsu mazo biznesu. Klientu lojalitāte sākas ar zvaigžņu sniegšanu klientu apkalpošana.

Vai LiveAgent ir bezmaksas?

LiveAgent ir Help Desk risinājums visu veidu uzņēmumiem. Tā kā katram uzņēmumam ir dažādas vajadzības, mēs piedāvājam 3 dažādus abonementus ar dažādiem funkciju komplektiem. Turklāt mēs arī piedāvājam bezmaksas kontu uz visiem laikiem, kas ir īpaši lieliska iespēja jebkuram individuālajam uzņēmējam vai jaunizveidotam uzņēmumam.

Related Articles to Bezmaksas help desk programmatura
Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

Pārejiet no Outlook?

LiveAgent tiek izmantots dažādos biznesos, un tā lietotāji izcīna daudzas priekšrocības. Produktam ir lieliska funkcionalitāte un to var viegli lietot. LiveAgent palīdz uzlabot klientu apkalpošanas pieredzi, un tas ir rentabls risinājums, kas atvieglo pieprasījumu apstrādi. Lietotāji novērtē to, ka rīks ir efektīvs un ir integrēts vairākos kanālos, un tas palīdz palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas.

Ja meklējat bezmaksas zināšanu bāzi, LiveAgent var piedāvāt to bez maksas. Apskatiet mūsu palīdzības dienestu un uzziniet vairāk.

Meklējat bezmaksas zināšanu bāzes programmatūru?

LiveAgent ir klientu atbalsta programmatūra, kas piedāvā vairākus saziņas kanālus un bezmaksas izmēģinājumu. Tā nodrošina komunikāciju ar klientiem, palielinot lojalitāti un pārdošanu. LiveAgent atbalsta zvanus, tērzēšanu un e-pastus, kā arī integrējas ar citām programmatūrām. Uzņēmums piedāvā arī atbalsta portālu, zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldību un citus risinājumus. Translation to English: LiveAgent is a customer support software that offers several communication channels and a free trial. It provides communication with customers, increasing loyalty and sales. LiveAgent supports calls, chats, and emails, as well as integrates with other software. The company also offers a support portal, call center software, complaint management and other solutions.

LiveAgent nodrošina bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūru, kas racionalizē e-pasta, tērzēšanas, zvanu centra un zināšanu bāzes saziņu vienā vienotā iesūtnē.

Bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūra

LiveAgent piedāvā bezmaksas kontu un budžetam draudzīgu abonementu jebkuram uzņēmumam, kas vēlas uzreiz uzlabot savus atbalsta pakalpojumus. Palīdzības pieteikumu sistēmas priekšrocības ietver klientu noturēšanu, klientu apmierinātību, ieņēmumu palielināšanu, uzlabotu darbinieku darba plūsmu, darba slodzi un konkurences priekšrocības. Saistītie resursi ietver bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūru, atvērtā avota palīdzības pieteikumu sistēmu, bezmaksas tīmekļa čatu un palīdzības pieteikumu novirzīšanu. Labākā bezmaksas vai lēta tiešsaistes klientu atbalsta platforma jaunuzņēmumam, kas domā par budžetu, ir LiveAgent.

Pārvaldiet un skatiet informāciju par saviem klientiem, piemēram, valodas preferences vai jebkurus klienta datus, kas apkopoti LiveAgent pielāgotajos kontaktu laukos.

Kontakti

LiveAgent un Customerly piedāvā produktivitātes pieaugumu uzņēmumiem, kuri var izvēlēties maksas plānus ar nepieciešamo atbalstu. LiveAgent piedāvā arī Helpshift migrāciju, kas viegli ļauj pāriet uz LiveAgent. LiveAgent ir populāra klientu apkalpošanas programmatūra ar daudzām funkcijām. Atbalsts tiek nodrošināts arī ar bezmaksas izmēģinājuma iespējām.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

LiveAgent ir helpdeska sistēma, kas atbalsta 43 tulkojumus un piedāvā pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi izvēlas pāriet uz LiveAgent, jo tā cena un atbalsta komanda ir pārsteidzoši pieņemami, un tai ir uzlabota automatizācija un daudz integrāciju. Lietotāji apsver LiveAgent kā alternatīvu ZenDesk, jo tai ir labāka funkcionalitāte un ērtāka lietošana. LiveAgent arī atbalsta izklājlapas un ir lieliska vērtība mazo uzņēmumu īpašniekiem.

LiveAgent kontaktu centra programmatūra ļauj Jums racionalizēt visus Jūsu klientu saziņas kanālus vienā vienotā iesūtnē.

Izveidojiet nevainojamu apkalpošanas pieredzi ar kontaktu centra programmatūru

Ladesk piedāvā klientu komunikācijas pārvaldības programmatūru bez maksas uz 7 vai 30 dienām, ko var izmēģināt izmantojot uzņēmuma e-pastu. LiveAgent piedāvā bezmaksas zvanu centra programmatūru un klientu apkalpošanas risinājumus, kā arī dažādas integrācijas un alternatīvas. Klientu piesaistes programmatūra piedāvā daudzkanālu saziņu un CRM sistēmas un ir evaluēta kā visaugstāk novērtētā programmatūra. Visām programmatūrām ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju