Automātiska atzvanīšana jūsu klientiem

Ja sarunas laikā visas līnijas ir aizņemtas vai arī klients vēlas saņemt zvanu vēlāk, aiciniet klientus izmantot automātisko atzvanīšanas funkciju.
Mūsu atzvanīšanas sistēma ļauj jūsu klientiem saglabāt vietu rindā un automātiski atzvanīt viņiem, kad pienāk klienta kārta.
Uzlabojiet savu klientu pieredzi, izmantojot mūsu atzvanīšanas programmatūru jau šodien.
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
IVR & CALLBACK FEATURE DEMO | LiveAgent | Live Agent03:38Youtube video: IVR & CALLBACK FEATURE DEMO | LiveAgent
Live Agent

Zvanu centra programmatūra ar pārdomātu atzvanīšanas funckiju

LiveAgent zvanu centra programmatūra piedāvā atzvanīšanas funkciju kā daļu no automātiskās balss atbildes iespējām. Tā vietā, lai gaidītītu zvana aizturēšanas brīdī, jūsu klientiem būs iespēja pieprasīt atzvanu nospiežot tikai vienu pogu.

Vairs nav vajadzības gaidīt un uztraukties, ka zvana laikā pazaudēsiet savu vietu rindā. LiveAgent automātiski atzvanīs jūsu klientiem, tiklīdz, būs pienākusi viņu kārta.

Priekšrocības, lietojot atomātisko atzvanīšanu

Lietojot LiveAgent zvanu centra atzvanīšanas funkciju, jūsu zvanu centra darbiniekiem vairs nebūs nepieciešams manuāli veidot atzvanīšanas sarakstus. Iestrādātā automātiskā zvanu sadales funkcija strādā kopā ar mūsu izstrādāto atomātisko balss atbildētāju, automātsiki saglabājot zvanītāja telefona numuru un vietu rindā, lai tas automātiski tiktu pārvirzīts pareizajam darbiniekam.

Business woman walking and holding a mobile phone

Tā vietā , lai jūsu klienti gaidītu savu zvana kārtu, dodiet tiem iespēju saņemt atzvanu no kāda no jūsu zvanu centra darbinieka. Sargājot jūsu klientu laiku, jūs samazināsiet pazaudēto zvanu skaitu un redzēsiet uzlabojumus apmierināto klientu pieaugumā.

Definition of good customer service

Klienti vienmēr sagaida, ka apkalpošanas process noritēs bez jebkāda veida aizķeršanām. Dodot iespēju tiem saņemt automātisku atzvanu, jūs katru reizi varēsit sniegt fantastisku servisu klientiem. Samaziniet klientu pūles, uzlabojot jūsu klientu pieredzi jau šodien.

Kā strādā automātiskā atzvana funkcija?

Lai lietotu automātisko atzvanu sistēmu, izveidojiet tādu automātiskās balss atbildes izvēlni, kas iekļauj atzvanīšanas iespēju.

Customer support agent chatting live with client

Rentabla zvanu centra atzvana programmatūra

Atzvana zvanu centra programatūra ir rentabls un efektīvs risinājums visa izmēra kompānijām. Izmantojot automātisko atzvana sistēmu, jums būs nepieciešams mazāks zvanu centra darbinieku skaits, jo saņemto zvanu skaits būs ievērojami mazāks.

Automātiska atzvanu sistēma veido lielāku pārdošanas apjomu

Nepalaidiet garām iespēju palielināt pardošanas apjomu, tikai tādēļ, ka topošie klienti nespēj jūs sasniegt. Ar automatizētu atzvana sistēmu jūsu klientiem nebūs iespējas kļūt neapmierinātiem un pamest zvanu tāpēc, ka neviens neatbild. Dodot iespēju jūsu klientiem pierasīt automātisku atzvanu, jūs vienlaicīgi varat palielināt pārdošanas apjomu un uzlabot klientu apmierinātību.

Customer service automated callback by LiveAgent
Unlimited call recordings in LiveAgent's call center software

Vairāk noderīgu ieskatu un statistiku

Saņemiet vairāk ieskatu par jūsu piedāvāto servisu. Mūsu visaptverošās atskaites uzrāda visa veida datus par jūsu virtuālo zvanu centra pazaudētajiem un atbildētajiem zvaniem, zvanu ilgumiem, darbiniekiem, kas pieņēmuši zvanus, un citiem rādītājiem.

Ar LiveAgent zvanu centra programmatūru jūs gūsit pieeju neskaitāmām uzskaites funkcijām. Šķirojiet vajadzīgos datus pēc dienām, nedēļām vai mēnēšiem, vai arī personalizējiet tos pēc savām vajadzībām, veidojot grafikus vai sarakstus. Jo vairāk informācijas jums būs par servisu, ko piedāvajat, jo vairāk jūs varēsit uzlabot to un paugstināt apmierināto klientu skaitu, kā arī uzticību jūsu kompānijai.

Atzvanu programmatūras funkcijas

Customer service automated callback by LiveAgent

LiveAgent automatiskā atzvanu sistēma izveido precīzu klientu rindas kārtību. Jūsu klienti var nolikt klausuli pārliecināti, ka viņu numurs ir ticis saglabāts, ievietots atzvanīšanas rindā un ka jūs noteikti viņiem atzvanīsit.

Live chat for business by LiveAgent

Daudzpusīga darbavirsma

Mūsu zvanu centra programmatūra piedāvā vienotu un daudzpusīgu darbavirsmu jūsu darbiniekiem. Ar LiveAgent jūsu klientu servisa darbiniekiem būs pieeja visiem saziņas kanāliem (sociālajiem medijiem, tiešsaistes čatam, e-pastam, telefona zvaniem) vienā vietā.

Uzstādiet automatizācijas algoritmus, kas uzlabos jūsu darbinieku produktivitāti un darba ātrumu. Automatizāciju var lietot, lai uzstādītu automātisku e-pastu izsūtīšanu, pievienotu (atzvanu) tagus tiketiem un citi.

LiveAgent zvanu centra atzvanu sistēma ir apvienota ar automātiskā zvanu sadalītāja funkcijām , lai nodrošinātu ērtu zvanu pārreģistrācijas procesu un izcilu klientu apkalpošanas pieredzi. Mūsu automātiskais zvanu sadalītājs automātiski novada klientus uz pareizo darbinieku/nodaļu ņemot vērā pieejamību, zvanu kārtību un zvana mērķi.

Mūsu tiešsaites zvanu centrs ir aprīkots ar interaktīvu balss atbildētāja sistēmu, kas ir gatava komleksām jautājumu kombinācijām. Interaktīvā balss atbildētāja sistēma ir tik vienkārša, ka to var saprast jebkurš iesācējs, bet tik daudzpusīga, ka tā apmierina jebkura profesionāla zvanu centra vajadzības.

Inbound and Outbound Call Center Software by LiveAgent

LiveAgent automātiskā atzvanu sistēma, izpilda visu smago darbu, atļaujot darbiniekiem atbildēt uz zvaniem bez pārtraukumiem. Kad klients pieprasa atzvanu un nokļūst rindas sākumā, sistēma automātiski ievada klienta numuru un savieno ar attiecīgo zvana centra darbinieku.

LiveAgent zvanu centra pogrammatūra automātiski ieraksta katru ienākošo un izejošo zvanu. Sistēma var uzglabāt neierobežotu skaitu telofonu zvanu ierakstu, kurus var izmantot kvalitātes kontrolei, apmacībām, viegliem problēmu risinājumiem, vai juridiskām vajadzībām.

LiveAgent vienotais tiketa skats nodrošina, ka klientu servisa darbinieks redz visu klienta pieprasījuma atrisinājmu no sākuma līdz beigām, redzot visus iesaistītos saziņas kanālus vienā logā (nav nepieciešams meklēt un pārslēgties starp vairākiem logiem). Vienotie tiketu avoti palīdz darbiniekam sniegt pilnvērtīgas un personalizētas atbildes, kas veicina klientu apmierinātību un uzticību jums.

Pārliecinieties par automātiskās atzvanu programmatūras iespējām pats

Izbaudiet bezmaksas 14 dienu LiveAgent izmēģinājumu, lai redzētu ko mūsu tiešsaistes zvanu centrs spēj nest jūsu uzņēmumam un tā klientu servisam, pārdošanas apjomam un jūsu marketinga komandām.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Mēs piedāvājam daudz vairāk kā tikai automatizētu atzvanu sistēmu

Papildus pilnībā aprīkotam zvanu centram, LiveAgent piedāvā palīdzību visā, kas jebkādā veidā saistīts ar klientu servisu.

LiveAgent helpdesk tour

Savienojiet visus jūsu sociālo mediju kontus ar mūsu uzziņu centra programmatūru, lai uzlabotu jūsu darbinieku produktivitāti un paturētu klientu datus drošībā. LiveAgent help desk programmatūra integrējas ar Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger un Viber.

Proactive chat invitation in LiveAgent

LiveAgent helpdesk programmatūra pielieto ātrāko tirgū pieejamo tiešsaistes čata logrīku. Baudiet advancētas funkcijas kā uzaicinājumus uz saraksti, bezsaistes formas, formas pirms sarakstēm, kā arī real-time rakstīšanas skatu, kas ļauj jums redzēt klienta rakstīto, pirms klients nospiedis “sūtīt”. LiveAgent tiešsaistes čata iespējas palīdzēs jums vienlaicīgi veicināt klientu iesaisti, palielināt pārdošanas apjomu un padarīt jūsu klientus apmierinātākus.

LiveAgent helpdesk tour

Novadiet visus klientu pieprasījumus vienā centralizētā darbvirsmā ar mūsu tiketinga programmatūru. Deliģējiet dažados tiketus konkrētiem darbiniekiem vai departamentiem, kā arī šķirojiet tos pēc tagiem, prioritātes vai saņemšanas datuma. Apskatiet katru klientu pieteikumu atrisināšanas procesu no sākuma līdz beigām, redzot katru saziņas kanālu ar visu vajadzīgo konkestu mūsu vienotajā tiketa skatā.

LiveAgent - What is knowledge base software?

Izveidojiet un stilizējiet pats savu zināšanu bāzi, izmantojot mūsu WYSIWYG (Ko tu redzi, to tu iegūsti) rediģētāju. Veiciniet klientu apmierinātību, nodrošinot dažādus palīdzošus materiālus kā pamācību rakstus, BUJ lapas vai forumus.

Iegūstiet maksimālo no jūsu atzvanu sistēmas

LiveAgent tiešsaistes zvanu centra programmatūra piedāvā daudz vairāk kā tikai atzvanus rindas kārtībā.

LiveAgent helpdesk programmatūra ir aprīkota ar vairāk kā 200 lietderīgām funkcijām, kas jums palīdzēs uzlabot jūsu darbinieku darba plūsmu un izbeigs nebeidzamo minēšanu klientu servisā. Uzlabojiet jūsu darbinieku sniegumu ar LiveAgent jau šodien.

Mūsu uzziņu centra programmatūra ir veidot tā, lai tā labi varētu sastrādāties ar citām aplikācijām un programmām. Integrējiet jūsu mīļākos rīkus ar mūsu zvanu centra programmatūru, lai jūsu darbinieki spētu būt maksimāli produktīvi, kā arī lai redzētu katra jau esošā klienta pirkumu vēsturi un jūsu savstarpējo komunikāciju ar šo klientu.

Mūsu galvenais mērķis ir jūsu panākumi. LiveAgent klientu serviss ir pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā, caur dažādiem saziņas kanāliem, t.s. Twitter, Facebook, Instagram, e-pastu, tiešsaistes čatu, mūsu klientu portālu vai telefona zvaniem. Dodiet mums ziņu, ja nepieciešams – mēs vienmēr priecāsismies palīdzet. Mēs sniedzam atbalstu vairākās valodās, ja tas nepieciešams.

Agents building customer support portal

Nebeidzamas iespējas personalizēt

LiveAgent atzvanu sistēma tika veidota, fokusējoties uz pielāgojamību funkcijās, izmērā un komandas darbā. Ņemot vērā, ka katram biznesam (pat neskatoties uz tā izmēru vai industriju) ir dažādas vajadzības, mēs šo programmatūru padarījām tik personalizējamu, cik iespējams.

Mūsu programmatūru var pielāgot katra uzņēmuma izmēram un vajadzībām, neskatoties uz to vai jūsu klientu centrs fokusējas uz jau esošo vai potenciālo klientu atbalstu. Mūsu profesionālie konsultanti un tehniskais personāls palīdzēs jums programmatūru padarīt maksimāli efektīvu vadoties pēc jūsu prasībām.

Vai esat veselības aprūpē, SaaS, autoservisā, e-komercijā vai izglītības sektorā, LiveAgent var pielākot visām situācijām.

LiveAgent advancētā, ekonomiskā un viegli lietojamā atzvanu sistēma

Security lock and badge

LiveAgent uzziņu centra programmatūra ir pielāgota GDPR prasībām, Google OAuth apstiprināta, šifrēta ar HTTPS un uzglabā klientu datus Tier-III+ vai IV, vai PCI DSS, SSAE-16, vai ISO 27001 apstiprinātās datu glabātuvēs.

Person organizing information into tickets

LiveAgent zvanu centra programmatūra tiek pilnībā uzglabāta mākoņkrātuvē. Iegūstiet vieglu piekļuvi jūsu uzziņu centra funkcijām katru dienu, bez izņēmuma.

Woman holding PlayStation gaming controller in hands

Our omnichannel call center software has won over 20 awards in 2020 alone, due to its omnichannel capabilities, powerful native CRM, and advanced CRM integrations. Discover how LiveAgent creates seamless transitions from one channel to another today.

Customer support agent chatting live with client

LiveAgent atzvanu sistēma piedāvā draudzīgu cenu modeli. Mēs piedāvājam gan bezmaksas atzvanu sistēmas modeli, gan advancētāku maksas modeli, kas iekļauj automātiskos atzvanus, taču arī maksas plāna cena ir ļoti ekonomiska. Maksājiet mazāk un iegūstiet vairāk ar LiveAgent jau šodien.

Sniedziet personīgas pieredzes

Dodiet klientiem iespēju jūs sasniegt caur tiem saziņas kanāliem, kuri tiem patīk vislabāk. Vai tas būtu tiešsaistes čats, e-pasts, telefona zvans, video zvans vai sociālie tīkli, LiveAgent būs gatavs nodrošināt ērtu un vienkāršu pieredzi klientiem – tieši kā viņi to sagaida.

Sniedziet personalizētu, informētu un konekstam atbilstošu klientu servisu ar mūsu atzvanu sistēmu, tādējādi veidojot ilgas un uzticamas attiecības ar klientiem, veicinot viņu apmierinātību un paverot jaunas pārdošanas iespējas.

LiveAgent CRM integrations
Live chat for business by LiveAgent

Nodrošiniet nepārspējamu servisu ar LiveAgent atzvanu sistēmu

Iemēģiniet mūsu apbalvoto, daudzpusīgo zvanu centra atzvanu programmatūru. Iztestējiet spējīgo interaktīvo balssatbildi un CRM integrācijas, lai ieraudzītu kā jūs varat sniegt vieglas un ērtas pieredzes klientiem visos saziņas kanālos. Reģistrējieties demonstrācijai vai sāciet bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, lai redzētu visu, ko LiveAgent var jums piedāvāt.

Ko domā mūsu klienti?

 • Partly

  Romans Bošs [Roman Bosch]

  Partly

  Ir patīkami, ka mums ir lielisks portāls, kas uzlabo mūsu klientu apkalpošanu.

 • HostingAdvice.com

  Kristīna Preuslere [Christine Preusler]

  HostingAdvice

  LiveAgent palīdz mūsu aģentiem nodrošināt labāku, ātrāku un precīzāku atbalstu.

 • covomo

  Karls Dīterihs

  Covomo

  LiveAgent palīdzēja mums sasniegt divus svarīgus mērķus: palielināt klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus.

 • HEWO

  Hendriks Henze

  HEWO interneta mārketings

  Mēs izmantojam LiveAgent kopš augusta, un esam patiešām apmierināti ar to.

 • WebMaster Deals

  Razvans Sava

  Webmaster Deals

  Kopš lietojam LiveAgent, mūsu atbilžu sniegšanas laiks ir paātrinājies par 60%.

 • XperienceHR

  Taras Baca

  XperienceHR

  Pirmajā mēnesī pēc aktīvas LiveAgent izmantošanas mūsu jauno klientu pieauguma rādītājs palielinājās par 325%.

 • TAZAR Group

  Andrej Ftomin

  TAZAR Group

  Nekad neesmu redzējis tik profesionālu pieeju klientu atbalstam.

 • The Workplace Depot

  Mets Džanavejs

  The Workplace Depot

  Mēs uzskatām, ka LiveAgent ir labākais tiešsaistes čata risinājums.

 • CSI Products

  Viviāna Kārtere

  CSI Products

  Mēs izmantojam LiveAgent visās mūsu e-komercijas vietnēs. Rīks ir viegli lietojams un uzlabo mūsu produktivitāti.

 • Lucky Bike

  Kristians Lange

  Lucky-Bike

  Ar LiveAgent mēs varam sniegt saviem klientiem atbalstu, lai kur viņi atrastos.

 • Projure

  Jens Malmkvists

  Projure

  Es varu rekomendēt LiveAgent jebkuram, kurš ieinteresēts uzlabot savu klientu pieredzi, padarot to patīkamāku un efektīvāku.

 • Websignal

  Katana Aleksandrū

  Websignal

  Esmu pārliecināta, ka mēs pavadītu 90% mūsu dienas laika, šķirojot e-pastus, ja mums nebūtu LiveAgent.

 • All British Casino

  Jans Vienks

  All British Casino

  Ar LiveAgent mēs spējam darīt savu spēlētājus apmierinātus, piedāvājot efektīvāku atbalstu, kas savukārt rada lielāku atdevi.

 • Norske Automaten

  Alens Bjerkans

  Norske Automaten

  LiveAgent ir uzticama, saprātīgā cenā un vienkārši lieliska izvēle jebkuram dinamiskam tiešsaistes biznesam!

 • Study Portals

  Sisija Bočere

  Study Portals

  Mums tas patīk, jo ir ērti lietojams un piedāvā lielisku funkcionalitāti, piemēram, noderīgus atskaites līdzekļus.

 • TypoAssassin

  Pīters Konings

  TypoAssassin

  Mums patīk LiveAgent - tas padara mūsu klientu atbalstu viegāk paveicamu.

 • Factorchic

  Aranzuzu F.

  Factorchic

  Mums patīk piedāvāt saviem klientiem vislabāko atbalsta pieredzi. Tāpēc arī izvēlējāmies LiveAgent.

 • MyFutureBusiness

  Riks Nuske

  MyFutureBusiness

  No uzstādīšanas līdz pastāvīgam atbalstam un visam citam, LiveAgent komanda aizvien atstāj iespaidu.

 • 123 Nakup

  Voiteks Kelešnijs

  123-Nakup

  Liveagent katru dienu ietaupa mums simtiem vērtīgu minūšu, padarot klientu apkalpošanu vienkāršu un sakārtotu.

 • Betconstruct

  Rafaēls Kabljāns [Rafael Kobalyan]

  Betconstruct

  Neierobežots aģentu, e-pastu, sociālo tīklu un tālruņu integrāciju skaits. Tas viss par zemāku cenu nekā mēs maksājām iepriekšējam pakalpojuma sniedzējam.

 • Atomer

  Martins Drugajs

  Atomer

  LiveAgent mēs izmantojam kopš 2013. gada. Mēs nevaram iedomāties darbu bez tā.

 • AVMarket

  Ivans Golubovičs

  AVMarket

  Tas ir rentabls risinājums, kas var palīdzēt Jums apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu, izmantojot dažādus kanālus.

 • Antalya Consulting Language Center

  Rustems Gimajevs

  Antalya Consulting Language Center

  Atbildēt e-pastiem, lietojot Outlook, bija tik grūti. Ar LiveAgent mēs varam būt droši, ka katrs e-pasts saņem atbildi laikā.

 • tekRESCUE

  Randy Bryan

  tekRESCUE

  LiveAgent ir patiešām lielisks! Tā uzstādīšana ir ļoti vienkārša un aizņem vien pāris minūtes.

 • Korporācija Marietta

  Timotijs G. Keidžs

  korporācija Marietta

  Es sirsnīgi iesaku LiveAgent produktu ne tikai kā Kayako alternatīvu, bet daudz labāku risinājumu ar pievienoto vērtību.

 • eFortuna

  Mihaēla Teodoresku

  eFortuna

  Atbalsta komanda vienmēr reaģēja ātri, lai ieviestu risinājumus.

 • TrustPay

  Hilda Andrejkovičova

  TrustPay

  Tas palīdz mums kateogrizēt tiketus un statistiski izpētīt, kas mūsu klientiem vajadzīgs visvairāk.

 • Nay

  Aleksandra Danišova

  Nay

  Mēs redzam LiveAgent, kā lielisku rīku saziņai ar klientiem.

 • m:zone

  Samuels Smaels

  m:zone

  LiveAgent paātrināja mūsu komunikāciju ar klientiem un deva mums iespēju ar tiem arī sarakstīties.

 • Volterman

  Deivids Čandlers

  Volterman

  Pavisam vienkārši - LiveAgent ir pārāks par visu citur pieejamo šajā vai pat augstākā cenu klasē.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arAtzvanīšanas sistēma
Sazinieties ar kolēģiem pa tālruni un ātri atrisiniet problēmas, izmantojot iekšējos zvanus. Iekšējie zvani ir vienkāršs un ērts savienojuma izveides veids.

Iekšējie zvani

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzvalodu atbalstu un palielina klientu apmierinātību ar pielāgojamām funkcijām.

LiveAgent darba laiks konfigurē Jūsu SLA līmeņus, lai veiktu darbības tikai noteiktos laika periodos ar iespēju izslēgt brīvdienas. Uzziniet vairāk.

Darba laiks

LiveAgent piedāvā laika kontroles rīkus, kas uzlabo klientu pieredzi un samazina neapmierinātību. Tas arī palielina iesaistīšanos un piedāvā ātru klientu atbalstu.

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti un uzlabo apkalpošanu, veicinot zīmola attīstību un samazinot neapmierinātību.

Angļu valoda Zvanu Centriem | Klientu Apkalpošanas Aģentu Apmācība: Klientu Pieprasījumu Apstrāde

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti un uzlabo apkalpošanu, veicinot zīmola attīstību un samazinot neapmierinātību.

Uzziniet, kā informēt klientus ar zvanu centra kontaktu sagatavēm, ka tiek slēgta/apturēta pieteikumu apstrāde.

Zvanu centra slēgšanas/apturēšanas kontaktu sagataves

Tīmekļa programmatūra LiveAgent piedāvā daudzus uzlabojumus klientu apkalpošanā, ieskaitot personalizāciju, efektivitāti un abonentu bāzes uzturēšanu. Kommunikācijas un problēmu risināšanas prasmes ir būtiskas klientu apkalpošanā. Aģentiem vajadzētu būt labiem komunikatoriem un pārzināt uzņēmumu un produktus. Ātra un izlēmīga problēmu risināšana ir būtiska klientu apmierinātībai.

LiveAgent kontaktu centra programmatūra ļauj Jums racionalizēt visus Jūsu klientu saziņas kanālus vienā vienotā iesūtnē.

Izveidojiet nevainojamu apkalpošanas pieredzi ar kontaktu centra programmatūru

Kontaktu centra programmatūra palīdz uzņēmumiem racionalizēt klientu saziņu dažādos kanālos. Tirgus prognozē apjoma pieaugumu līdz 47,76 miljardiem dolāru līdz 2025. gadam.

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju