Atbalsta pieteikumu sistēma

Iespaidojiet savus klientus un palieliniet to apmierinātību.
 • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7    
 • ✓ Nav vajadzīga kredītkarte    
 • ✓ Atteikties jebkurā laikā
Galvenes Animācija
Palīdzības Dienesta programmatūra

Ja neesat pārliecināti, kāda būtu labākā atbalsta pieteikumu sistēma priekš jums, vai pat neesat dzirdējis par atbalsta pieteikumu sistēmām un vēlaties uzzināt vairāk, jūs esat ieradies īstajā vietā, lai sāktu to noskaidrot.

Atbalsta pieteikumu sistēma ir ne vien nepieciešamība jebkuram uzņēmumam, bet šī labā sistēma var arī atvieglot dzīvi, ietaupot dārgas stundas un iegūstot priekšrocības saviem klientiem.

Tomēr atšķirība starp izcilu atbalsta pieteikumu sistēmu un vidēju pieteikumu sistēmu var būt visai krasa, tāpēc jūsu interesēs ir nodrošināt vislabāko iespējamo sistēmu, un tomēr joprojām savas naudas vērtu.

Kas ir pieteikumu atbalsta sistēma?

Atbalsta pieteikumu sistēma būtībā ir programmatūra, kas ļauj centralizēti pārvaldīt vairākus klientu apkalpošanas pieprasījumus, kas nāk no dažādiem kanāliem. Šī pievilcīgā palīdzības dienesta programmatūra ģenerē pieteikumu katram jūsu saņemtajam klientu apkalpošanas pieprasījumam.

Tie var būt e-pasta pieteikumi, zvanu centra pieteikumi, pašapkalpošanās portāla pieteikumi utt. Taču neatkarīgi no avota atbalsta pieteikumu sistēmas centralizē šos ienākošos pieteikumus un saglabā klientu pieprasījumus. Tādējādi pieteikumu pārvaldes darbiniekiem ir vieglāk izskatīt sūdzības un pieprasījumus. Ja saņemat klientu sūdzības pa vairākiem kanāliem, piemēram, e-pastu, tālruni un jūsu mājaslapā, pieteikumu sistēmas programmatūra ir ideāls risinājums.

Kāpēc uzņēmumā izmantot atbalsta pieteikumu sistēmu?

Apsveriet scenāriju, kad produktam ir neliela problēma un jums nav īpašas klientu apkalpošanas platformas. Klientu pieprasījumi būs jāapkalpo, tiklīdz tie ienāks, un tas ir neizbēgami, ka jūs netīšām aizmirsīsit dažu klientu pieprasījumus.

Tā var būt nepatīkama pieredze gan jums, gan jūsu klientam. Kā jau jebkurš uzņēmums zina, klientu apmierinātība ietekmē jūsu pārdošanas apjomus un lojalitāti. Tāpēc jūsu kā uzņēmuma īpašnieka interesēs ir nodrošināt, lai visa klientu mijiedarbība būtu īsa, patīkama un efektīva. Tas ir kaut kas tāds, kas ne vienmēr ir iespējams ar nepareizi apmācītiem klientu apkalpošanas darbiniekiem.

Tur ir darbs labai atbalsta pieteikumu sistēmai. Katrs pieprasījums jāreģistrē, kā arī jānorāda datums, laiks un cita būtiska informācija, kā arī jāizveido pieteikums. Šādi rīkojoties, jūsu klientu atbalsta komanda būs daudz efektīvāka ienākošo pieprasījumu apstrādē.

Papildu priekšrocība ir iespēja ieplānot atgādinājumus un noteikt prioritātes atkarībā no klienta vajadzībām. Tas ietaupīs jums vērtīgu laiku un ļaus izskatīties efektīvākam un visu pārvaldošam. Tas atvieglo arī dzīvi un palīdz optimizēt visu klientu apkalpošanas procesu.

Kā izvēlēties labāko atbalsta pieteikumu apstrādes sistēmu

Var būt izaicinājums izvēlēties jūsu uzņēmumam piemērotāko atbalsta pieteikumu apstrādes sistēmu. Ir jāņem vērā vairāki faktori, un, lai gan lielākā daļa palīdzības dienesta programmatūras nodrošinās pietiekami daudz līdzekļu, lai klienti būtu apmierināti, visbiežāk rodas jautājums par to, kurš ir visrentablākais risinājums. Aplūkosim dažus faktorus.

Daudzkanālu atbalsts

Jums jāpajautā sev, vai saņemat klientu atbalsta pieteikumus no visiem sakaru kanāliem, no kuriem saņemat sūdzības, vai arī visa jūsu pieteikumu datplūsma ir no viena avota. Iespējams, vēlēsities arī optimizēt vienu vai divus kanālus un meklēt klientu apkalpošanas programmatūru, kas nodrošina tikai šīs funkcijas. Ir vērts izmantot laiku, lai pārbaudītu, vai ar klientu bāzi mijiedarbojaties, galvenokārt izmantojot e-pastu, klientu zvanus un sociālos medijus, kas var likt meklēt kādu konkrētu palīdzības dienesta programmatūras funkciju .

No otras puses, ja jums visvairāk pieteikumu ir no klientu portāla, iespējams, vēlēsities ieguldīt sistēmā, kurā ir iebūvēta tiešsaistes čata programmatūra tūlītējai palīdzībai.

Pieteikumu pārvaldības programmatūra

Ja esat pārliecināts, ka saņemsiet daudzkanālu pieteikumus, ieteicams ielūkoties hibrīdpieteikumu sistēmā. Tā ļauj klientu apkalpošanas aģentiem sekot līdzi pieteikumu risināšanas gaitai vai klientu jautājumiem vienlaikus vairākos kanālos.
Varat arī izvēlēties universālo iesūtni, kurā var apskatīt un atbildēt uz vairākiem pieteikumiem no vienotas vietas.

Klientu attiecību pārvaldība ir neatņemama sastāvdaļa tam, kāpēc jūs izvēlaties pieteikumu apstrādes programmatūru. Ja pamanāt problēmas, kas atkārtojas, tad tādi līdzekļi kā makrosi vai atbilžu sagataves kopā ar iepriekšsagatavotām atbildēm palīdzēs ietaupīt laiku. Automatizēta pieteikumu sadale un eskalācija padara sistēmu vieglāk pārvaldāmu. Pieteikumu masveida darbības ļaus vienlaikus veikt darbības ar vairākiem pieteikumiem, ietaupot jūsu laiku un ļaujot jums vienlaikus nosūtīt, pārsūtīt, atrisināt vai dzēst vairākus pieteikumus.

Jūs arī vēlaties iegūt padziļinātas atskaites un analīzi, lai pārliecinātos, ka jūsu lēmumi ir pamatoti. Programmatūra, kas sniedz brīdinājumus un paziņojumus, ir lieliska, jo tā nodrošina, ka jūs neko nepalaižat garām un nekas nepaliek nepamanīts.

Pieteikumu apstrādes funkcija palīdzības dienesta programmatūrā - LiveAgent

Tiešsaistes čats

Tiešsaistes čata programmatūra ir lielisks veids, kā atrisināt klientu pieprasījumus reāllaika saziņā, izmantojot tūlītējās čata ziņas. Varat izvēlēties čata izplatīšanas sistēmu, kas klientu pieprasījumus nodod visiem tiešsaistē esošajiem klientu atbalsta aģentiem. Parasti tiešsaistes čata programmatūra, kas iekļauta mājaslapā, sniedz pievienoto vērtību klientu atbalstam.

Padoms: pārliecinieties, vai esat veicis pētījumus par labiem hostinga pakalpojumiem, lai jūsu tīmekļa vietnes ātrums un veiktspēja būtu optimizēta. Vismazāk jūs vēlaties, lai jūsu tiešsaistes čata programmatūra nobruktu strukturālu problēmu dēļ.

Turklāt čata pārskats ļauj jums redzēt tiešsaistes apmeklētājus, to atrašanās vietu un URL. Jums ir arī iespēja veikt mijiedarbības pārraudzību ar incidentu izsekošanas programmatūru un sarunu vēsturi, kas ļauj skatīt iepriekšējās čata sesijas. Tas ir vērtīgs rīks, kas nodrošina jūsu servisa dienesta komandu ar visaptverošu informāciju par jūsu klientiem.

Reāllaika čata funkcija palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmā — LiveAgent

Zvanu Centrs

Zvanu centrs var saņemt ienākošos zvanus no klientiem vai veikt izejošos zvanus. Parasti tas tiek darīts, lai informētu klientus par produktu. Interaktīva balss atbilde (IVR) ir nenovērtējama zvanu centra programmatūras daļa. IVR tehnoloģija automatizē tālruņa sistēmu ar iepriekš ierakstītiem balss paziņojumiem un pēc tam pārvirza ienākošo zvanu attiecīgajam aģentam vai nodaļai.

Ja atbalsta komanda ir aizņemta, apstrādājot citus zvanus, vai klientiem nav laika runāt ar aģentu, IVR izvēlnē ir iespēja arī pieprasīt atzvanu. Zvanu reģistrācija vai zvanu ierakstīšana ir funkcija daudzos zvanu centros, ņemot vērā nozares standartus, kas saistīti ar juridiskiem, apmācību vai drošības mērķiem.

Savienojiet savu VoIP pakalpojumu sniedzēju ar palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Sociālie Mediji

Sekošana dažādiem kanāliem, lai redzētu, kur pieminēts jūsu zīmols, ir pazīstama arī kā zīmola uzraudzība. Pārraugot, kā patērētāji redz jūsu zīmola vai zīmola reputācijas pārvaldību, un nodrošinot, ka, kad vien tas ir nepieciešams, tiek pieņemti stratēģiski lēmumi, var krasi ietekmēt klientu apmierinātības vērtējumus. Sociālo mediju paziņojumi, ko var iegūt no sociālo mediju pārvaldības rīkiem, var būt efektīvs veids, kā uzturēt vēlamo sociālo tēlu.

Klientu portāls

Iedomājieties pilnu bibliotēku ar rakstiem un informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, ceļvežiem, ekrānuzņēmumiem, video utt. Šī ir vienas pieturas aģentūra visai informācijai par produktu, kas pazīstama kā zināšanu bāzes programmatūra. Ir ļoti svarīgi, lai būtu pieejama arī klientu informācijas datu bāze.

Biežāk uzdoto jautājumu lapas darbojas arī kā primārais avots klientu problēmu vai neatbilstību atrisināšanai. Forumi darbojas arī kā diskusiju vietas konkrētām tēmām. Dažos klientu portālos ir arī atsauksmju un ieteikumu lapas.

Vairāku zināšanu bāzu līdzeklis klientu portāla programmatūrā — LiveAgent

Platformu specifika

Jums neizbēgami būs jārisina problēmas vairākos saziņas kanālos, tāpēc jebkurai platformai, ar ko domājat sadarboties, vajadzētu piedāvāt risinājumu daudzkanālu saziņai. Pieteikumu pārvaldībai būtu jāietver lietošanai gatavas sagataves, ar jau sagatavotām atbildēm uz jautājumiem, kā arī būtu jāparedz attālinātās pieejas iespēju.

Pielāgoti servisa līmeņa līgumi jeb SLA pārvaldība nodrošina, ka visi nolīgtie servisa līmeņi tiek izpildīti un ka tiek pievērsta uzmanība metrikai, pēc kuras tiek novērtēti nolīgtie pakalpojumi. Kopā ar atskaitēm un analīzi, kas sniedz pietiekami daudz datu, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus, un laika kontroles programmatūru, lai uzturētu informāciju par komandas darba stundām un izmaksām, klientu pieredze tiek ievērojami uzlabota.

Integrācijas

Jebkurai programmatūrai, kas ir savas cenas vērta, jābūt spējīgai bez sarežģījumiem integrēties ar vairākām platformām. Tas attiecas ne tikai uz sociālajiem medijiem, e-komercijas platformām un VoIP (interneta protokols Voice Over), bet arī citām. Lai vienkāršotu lietošanu, integrācija ir būtiska, un neintegrēšana var izraisīt programmatūras ignorēšanu pat tad, ja tā ir potenciāli noderīga.

Visefektīvākais veids, kā apkopot klientu apmierinātības datus, ir integrējoties ar klientu atsauksmju programmatūru, lai apkopotu klientu apmierinātības aptaujas. Piekļuve apmierinātības aptaujām nozīmē, ka jūs varat būt proaktīvs attiecībā uz savu sistēmu pārvaldību, kā rezultātā saīsinās problēmas atrisināšanas laiks.

Facebook savienošana ar palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Cik maksā atbalsta pieteikumu sistēma?

Labas klientu programmatūras cena var atšķirties atkarībā no tā, kādu paketi esat izvēlējies, cik iespēju tā sniedz un cik aģentu jūs izmantojat. Pārbaudiet, kādas cenu paketes ir pieejamas, un izvēlieties pielāgotu cenu noteikšanas modeli, kurā maksājat par katru lietotāju reizi mēnesī.

Lielākajai daļai programmu būtu jābūt bezmaksas izmēģinājuma periodam, lai jūs redzētu, vai tā jums patīk, vai nē.

25 labākie atbalsta biļešu sistēmas nodrošinātāji

1. LiveAgent

Ja meklējat atbalsta pieteikumu programmatūru, kāpēc nesākt ar labāko? LiveAgent, bez šaubām, ir viena no labākajām. Ar visiem atbalsta kanāliem zem viena jumta šai, ar funkcijām bagātajai programmatūrai, ir vairāk nekā 130 funkciju un vairāk nekā 200 integrāciju ar jau izmantotajiem rīkiem, kas nozīmē, ka to var integrēt ar dažādu klientu atsauksmju programmatūru.

Tieši tad, kad jūs jau ndomājat, ka nevar būt nekas labāks, LiveAgent pie tāvienotās iesūtnes pievieno hibrīdo pieteikumu plūsmu, lai jūs varētu sekot līdzi risinājumiem vienlaikus dažādos kanālos. Vairs nekādu nevienmērīgu darba slodžu. LiveAgent automātiski izveido un optimāli sadala darba slodzes aģentu vidū. Laika kontrole ļauj sekot aģenta uz katru pieteikumu patērētajam darba laikam. Tā rūpējas arī par SLA atbilstību, kontrolējot darba laiku.

Papildu informāciju var glabāt pieteikumu laukos, un varat veikt dažāda veida masveida darbības. Tam visam kā papildinājums ir SUROGĀTPASTA filtrs, tāpēc jums nav jāredz nevajadzīgs saturs un varat apvienot pieteikumus par vienu un to pašu problēmu.

Galvenās funkcijas

 • Dinamiska tiešsaistes čata programmatūra
 • Zvanu centra programmatūra
 • Klientu CRM ieskats
 • Sociālo mediju pieteikumu apstrāde
 • SEO optimizēta zināšanu bāze jeb integrēta zināšanu pārvaldība
 • Indeksēts pašapkalpošanās portāls
 • Iepriekšsagatavotas atbildes
 • Atbilžu sagataves
 • Iekšējie pieteikumi
 • Iespēja apvienot pieteikumus
 • Iespēja pievienot pieteikumiem privātas piezīmes
 • Pieteikumu atdalīšana
 • Automātske paziņojumi
 • Aģentu pārklājumu detektēšana
 • Audita žurnāls
 • Petekumu eksports

Plusi

 • Jaudīga programmatūra
 • Bagātīgas iespējas
 • Pieejamas cenu paketes

Mīnusi

 • Ilgāks apguves laiks
 • Ierobežotas iespājas bezmaksas paketē

Cena
LiveAgent piedāvā vairākas paketes ar skaidru cenu daudzkanāla palīdzības dienesta programmatūrai ar uzlabotu automatizāciju, tiešsaistes čatu, sociālo integrāciju un zvanu centra iespējām. Jūs pat iegūstat bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, lai redzētu, vai jums tas patīk. Tad maksājiet par izmantoto un uzlabojiet, kad vien vēlaties. Nav līgumu, nav uzstādīšanas maksas, un jebkurā laikā varat to atcelt.

Paketes ir šādas:

 • Ticket @ $15/aģentam/mēnesī
 • Ticket+Chat @ $29/aģentam/mēnesī (satur visu to pašu, ko Pieteikumu pakete un vēl vairāk)
 • All-Inclusive @ $39/aģentam/mēnes (satur visu to pašu, ko īepriekšējās paketes un vēl vairāk)
 • Bezmaksas konts ar ierobežotām iespējām

Ticket overload? No problem.

Maintain high service standards at all times and be stress-free with LiveAgent.

2. FreshDesk

FreshDesk ir vēl viena jaudīga palīdzības dienesta programmatūra ar dažām unikālām funkcijām, kas ļauj noteikt prioritātes, sadalīt kategorijās un piešķirt pieteikumus, lai nekad nezaudētu kontroli pār tiem. Tas var izsekot ienākošajiem pieteikumiem no vairākām platformām, bet unikāls ir tas, ka tam ir aģentu pārklāšanās noteikšanas funkcija, lai nodrošinātu, ka vairāki aģenti nejauši neķeras pie darba ar vienu un to pašu pieteikumu.

Papildus iepriekš sagatavoto atbilžu iespējai FreshDesk ļauj arī noteikt prioritātes, kategorizēt un automātiski ieteikt ienākošo pieteikumu laukus.

Tā arī izmanto mākslīgā intelekta botus, kuros iestrādāts jaudīgs automatizācijas dzinis, lai jūsu klientam sniegtu ātras atbildes un panāktu īsāku atrisināšanas laiku.

Galvenās funkcijas

 • Kopējā piederība (kopīgot pieteikumu ar citām komandām, vienlaikus saglabājot pārredzamību)
 • Saistītie pieteikumi
 • Daudzkanālu atbalsts
 • Inteliģenta pieteikumu piešķiršana
 • Pielāgotas atskaites

Plusi

 • Liels integrāciju daudzums
 • 21 dienas izmēģinājuma periods
 • Lieliski mazajaiem un vidējiem uzņēmumiem

Mīnusi

 • Bezmaksas pakete ar ierobežotām iespējām
 • Ierobežots tālruņu atbalsts

Cenas
Freshdesk piedāvā vairākas paketes dažādos cenu diapazonos gan palīdzības dienestam, gan vairākiem kanāliem. Pārliecinieties, kurš no tiem jums ir vispiemērotākais. Ir arī bezmaksas pakete, kas var būt noderīga, jo tai ir neierobežots aģentu skaits, bet minimālas iespējas.

3. Zendesk

Zendesk ir nopietni pieķēries pielāgošanai specifiskām nišām , tāpēc viņu produkti ietver Zendesk pakalpojumiem, pārdošanai, platformām un API, kā arī tirdzniecības vietām. Tas arī ļauj klientiem sazināties ar jums pa kanālu, kas tiem ir ērtākais, jo nodrošina atbalstu, izmantojot tiešsaistes čatu, sociālos medijus, e-pastus un zvanus.

Palīdzības centrs un kopienas forums ļauj klientiem atrisināt problēmas savā nodabā, vienlaikus samazinot aģentu slodzi, kuri tagad var koncentrēties uz steidzamākiem jautājumiem. Visa pieredze ir personalizēta arī klientam, izmantojot mākslīgā intelekta botus.

Galvenās funkcijas

 • Centrmezgls pieteikumu glabāšanai
 • Palīdzības dienesta automatizācija
 • Daudzkanālu atbalsts un saturs
 • Priekšzīmīgi informācijas paneļi klientu pieredzes un darba grupas vadības analīzei
 • Problēmu iezīmēšans plašajā pieteikumu klāstā

Plusi

 • Vienota aģentu darba vide
 • Iebūvētas integrācijas
 • Interaktīvi kopskati

Mīnusi

 • Jaudīgākās versijas ir dārgas
 • Nav bezmaksas versijas

Cenas
Zendesk piedāvā vairākas paketes, kas cilvēkiem un uzņēmumiem ir atšķirīgi.

 • Suite Team @ $49/aģentam/mēnesī
 • Suite Growth @ $79/aģentam/mēnesī
 • Suite professional @ $99/aģentam/mēnesī

Uzņēmumiem tas maksā

 • Suite Enterprise @ $150/aģentam/mēnesī
 • Ir arī pakete par $250/aģentam/mēnesī tiem, kas vēlas visjaudīgāko versiju.

4. Kayako

Ja jūs meklējat personisku pieskārienu klientu servisam, saglabājot uzlabotus līdzekļus, piemēram, detalizētas atskaites uc., tad būtu prātīgi apsvērt Kayako. Šī palīdzības dienesta programmatūra ir ideāli piemērota maziem uzņēmumiem, jo ļauj padarīt klientu apkalpošanu personisku un vienkāršu. Ir iekļauta tiešsaistes čata programmatūra, un tā ir pieejama 24/7, tādējādi jūs varat palīdzēt klientiem reāllaikā visos kanālos.

Tas arī nemanāmi integrējas ar jūsu tīmekļa vietni, iOS un Android ierīču lietotnēm. Klientu apkalpošana ir kontekstuāla, tāpēc jums vienmēr ir pilnīgs priekšstats par risinājuma gaitu un jūs zināt, kas notiek.

Klientu pašpalīdzības zināšanu bāze arī ir pieejama 24/7 ar zināšanu bāzes rakstiem, lai klienti varētu sev palīdzēt.

Galvenās funkcijas

 • Atbalsta pieteikumu apstrāde ar e-pasta integrāciju
 • Kayako īpaša Pieprasījumu Valoda ļauj lietotājiem veidot pielāgotas atskaites
 • Uzsvars uz e-komercijas platformu atbalstu
 • Plašas API vai e-komercijas integrācijas iespējas
 • Spēja izveidot visaptverošus klientu un organizāciju profilus CRM
 • Labāka tikšanās pārvaldība, lai palīdzētu organizēt jūsu uzņēmuma darbu

Plusi

 • Lieliski nelieliem uzņēmumiem
 • Personalizēts
 • Vērtība par cenu

Mīnusi

 • Iespējas ir nedaudz ierobežotas

Cenas
Kayako ir trīs paketes atkarībā no jūsu vajadzībām.

 • Daudzkanālu iesūtne nelielām komandām @ $15/aģentam/mēnesī
 • Klientu servisa programmatūra augošām komandām @ $30/aģentam/mēnesī
 • Un klientu servisa risinājums lielākām komandām un uzņēmumiem @ $60/aģentam/mēnesī

5. Zoho Desk

Zoho Desk ir jaudīga programmatūra, un noteikti jums arī jāapsver. Zoho Desk daudzkanālu pieeja ļauj saņemt un tikt galā ar pieteikumiem no vairākām platformām, nenoplūstot sviedriem. Zoho Desk ļauj darbplūsmu automatizēt izmantojot manuālu atkārtotu darbību automatizāciju un izsekot uzskatāmību, kā arī atklāt šaurās vietas.

Zoho Desk ļauj izveidot savienojumu ar citiem rīkiem, ko izmantojat, un pat izveidot savas palīdzības dienestu iekšējās lietotnes, izmantojot SDK. Varat arī iegult zināšanu bāzi un mākslīgā intelekta iespējas savā tīmekļa vietnē, iOS vai Android ierīcē.

Pakalpojumā Zoho Desk ir arī papildu līdzekļi, lai saņemtu pielāgotus atskaites par kopskata informāciju.

Galvenās funkcijas

 • Pakešveida saziņa
 • Reāllaika analīze ar Radar
 • Viegli izsekojamas šaurās vietas ar Blueprint
 • Zia, asistents ar mākslīgo intelektu
 • Plašs atbilžu redaktors
 • Dažādi pieteikumu pārvaldības darba režīmi
 • Tiešsaistes informācijas panelis kritisku datu un metrikas attēlošanai

Plusi

 • Zoho Desk ir pieejams
 • Zoho Desk ir jaudīga programmatūra
 • Perfekts klientu serviss

Mīnusi

 • Var gadīties darbplūsmu pārtraukumi, lietojot Zoho Desk

Cenas
Zoho Desk cenas mainās atkarībā no tā, vai Zoho Desk piestāda rēķinus reizi gadā vai reizi mēnesī.

BEZMAKSAS STANDARTA PROFESIONĀLAIS
Rēķins katru gaduBezmaksas$14/aģentam/mēnesī$23/aģentam/mēnesī
Rēķins katru mēnesiBezmaksas$20/aģentam/mēnesī$35/aģentam/mēnesī
Aģentu Ierobežojums3 Bezmaksas AģentiNeierobežotsNeierobežots

6. Jitbit Palīdzības dienests

Jitbit ir divas palīdzības dienesta programmatūras sistēmas versijas. Tam ir lokālā versija un mākonī balstīta SaaS versija. Viena no Jitbit ievērojamākajām funkcijām ir divvirzienu e-pasta palīdzības dienesta pieteikumu sistēma. Tā nekavējoties padara ienākošos e-pasta ziņojumus par problēmu pieteikumiem, vienlaikus nosūtot automātiskus paziņojumus gan lietotājiem, gan palīdzības dienesta darbiniekiem.
Jitbit ir arī incidentu izsekošanas programmatūra, un var piešķirt aģentus vai klientu apkalpojošo personālu dažādiem apgabaliem. Ir pieejama arī “SaaS” versija, tāpēc nav jāuztraucas par instalēšanas procedūrām. Ir arī lieliska integrācija, tāpēc pieteikumus var risināt, izmantojot vairākus saziņas kanālus.

Vietējā versija ir vienas reizes maksājums, un tā ir piemērota ne vairāk kā 10 aģentiem. Tas lieliski der ikvienam, kas mēģina izvairīties no abonēšanas vai vairākiem maksājumiem. Tā piedāvā iespējas visiem uzņēmumiem, sākot no vidējiem uzņēmumiem vai nedaudz lielākiem par vidējiem uzņēmumiem līdz pat mazo uzņēmumu vai lielo uzņēmumu uzņēmējdarbības vajadzībām.

Galvenās funkcijas

 • E-pasta pieteikumu apstrādes sistēma
 • Viegla pieteikumu apstrādes risināšana
 • Savienojas ar jūsu IT sistēmām
 • Negadījumu izsekošana

Plusi

 • Pieejama SaaS versija
 • Pieejama vienas reizes maksājuma iespēja

Mīnusi

 • Vietājā versija derīga ne vairāk kā 10 aģentiem

Cenas
Ir pieejamas vairākas cenu iespējas, un, palielinoties cenām, ir pieejami papildu līdzekļi.

MazaisUzņēmumamLielam uzņēmumamSaaS (hostēts)
$1699 $3499 $4999 sākot no $24 mēn.

7. HappyFox

HappyFox piecus gadus pēc kārtas ir ieguvis “PC editor” redaktora izvēles goda zīmi par labāko palīdzības dienesta programmatūru. Tā apstrādā visus ienākošos pieprasījumus vienā pieteikumu apstrādes sistēmā. Sarežģīta un nevajadzīga darbplūsma tiek novirzīta jaudīgajam viedo algoritmu dzinim. Tas arī analizē datus un var sagatavot pamatīgas atskaites, kas palīdz pieņemt pamatotus lēmumus.

Varat arī izveidot pielāgotus laukus, darbplūsmas un pielāgot un personalizēt atbalsta pieredzi. HappyFox ir lieliska izvēle ne tikai Cilvēkresursu un Mārketinga, Klientu Atbalsta, un IT Aktivitātēs, bet arī visām citām komandām.

Galvenās funkcijas

 • Uzdevumu pārvaldība
 • Atbilžu sagataves
 • Palīdzības dienesta atskaites
 • Aktīvu pārvaldības rīks (aktīvu izsekošana, ieskaitot programmatūras aktīvus)

Plusi

 • Automatizācija
 • Aktīvu pārvaldība
 • Uzdevumu pārvaldība

Mīnusi

 • Interfeiss mēdz būt mazliet sarežģīts

Cenas
HappyFox ir gan uz aģentu skaitu balstītas cenas mazām un vidējām komandām, gan neierobežots aģentu skaits lielām komandām. Atkarībā no izvēlētās paketes jāprasa cenas piedāvājums.

8. Vivantio Pro

Vivantio palīdz vadīt komandu gluži profesionāli. Visi ienākošie pakalpojumu pieprasījumi tiek nosūtīti atbilstošajām komandām. Pieteikumu veidi ir pielāgojami; biznesa procesus var pārvaldīt dažādām grupām, nodaļām un pat klientiem. Pārskatāmi arī būtiski operatīvie dati.

Viedā pārvirzīšana un ar SLA saistītas pieteikumu prioritāšu pastiprinājumi palīdz novērst vājās vietas. Programmatūrai ir arī jaudīgi automatizācijas rīki. Varat pat piedāvāt nosacījumu ievades iespējas, lai palīdzētu klientiem ātrāk saņemt problēmu risinājumu.
Jūs saņemat arī bezmaksas B2B klientu apkalpošanu transformējošu rokasgrāmatu, kas palīdzēs jums padarīt visu uzņēmumu vairāk fokusētu uz klientu, kas var palīdzēt uzlabot klientu noskaņojumu, palielinot vidējo klientu apmierinātību.

Galvenās funkcijas

 • Pašapkalpošanās
 • Automatizācija
 • Zināšanu pārvaldība
 • Aktīvu pārvaldība

Plusi

 • Iekļauta aktīvu pārvaldība
 • Iekļauta zināšanu pārvaldība
 • Jaudīgas automatizācijas iespējas

Mīnusi

 • Paņem nedaudz laika, lai visu aptvertu
 • Sākotnēji lietojot, var likties mazliet neparasti

Cenas
Cena ir atkarīga no izvēlētās paketes un nepieciešamajām funkcijām. Paketes ir šādas:

 • Value $42/lietotājam/mēnesī maksājot gada maksu
 • Vital $52/lietotājam/mēnesī maksājot gada maksu
 • Velocity $82/lietotājam/mēnesī maksājot gada maksu
 • Visionary $142/lietotājam/mēnesī maksājot gada maksu

9. HaloITSM

HaloITSM ir viss, kas jums vajadzīgs IT nodrošināšanai, un vienuviet. Tas ļauj centrāli kontrolēt saziņu un automatizēt darbplūsmu. To ITIL-vērstie procesi ļauj viegli pārvaldīt incidentus un izpildīt SLA. Arī jūsu lietotājiem pašapkalpošanās portāls būs ārkārtīgi viegli navigējams.

Tas ļauj arī centralizēt aktīvu pārvaldības procesu un izmantot jaudīgas mākslīgā intelekta programmatūras priekšrocības. Vislabākais ir tas, ka jūs varat to izmēģināt vienu mēnesi bez maksas, lai redzētu, vai tas jums der, un pie tam neprasot kredītkarti.

Galvenās funkcijas

 • Incidentu pārvaldība
 • Konfigurācijas pārvaldība
 • ITIL servisa katalogs
 • Zināšanu pārvaldība

Plusi

 • Problēmu pārvaldība
 • Izmaiņu kontrole
 • Automatizācija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas versijas

Cenas
Cenas ir par sākot no 3 aģentiem, kur jāmaksā par katru aģentu ikmēnesi, līdz pat vairāk nekā 150 aģentiem, tāpēc noteikti atradīsiet cenu, kas piemērota tieši jūsu uzņēmumam un aģentu skaitam. Jo vairāk aģentu jums ir, jo pieejamāka ir cena.

10. Hiver

Hiver ir pasaulē pirmā uz Gmail balstītā palīdzības dienesta lietotne, kas nozīmē, ka jūs varat nodrošināt ātru un saprotamu klientu apkalpošanu tieši no Gmail, neapgūstot un nepielāgojoties jaunam rīkam. Milzīgs bonuss, ja negribat tērēt laiku un naudu pārkvalificējot darbiniekus.

Tas rada uzticamības sajūtu par e-pasta īpašumtiesībām un statusu, lai zinātu, ka nekas nepaslīd garām. Jūs varat netraucēti sadarboties, saglabājot skaidri nodalītas iekšējās un ārējās sarunas, un tomēr saglabājot to kontekstu. Šādā veidā varat sadarboties atbalsta e-pasta ziņās, neizmantojot klasisko CC.

Jūs saņemat arī analīzi un ieskatu par darba slodzes sadali, redziet SLA pārkāpumus un komandas veiktspēju un uzlabojat to, pamatojoties uz metrikām.

Galvenās funkcijas

 • E-pasta birkas
 • Kopīgoti uzmetumi
 • Aktivitāšu laika grafiks
 • Pārklāšanās brīdinājumi
 • Pieejas kontrole
 • Secīgas sadales princips
 • Piezīmes un @pieminējumi
 • Klientu aptaujas

Plusi

 • Ļauj sadarbību starp komandām
 • Nav no jauna jāapmāca darbinieki
 • Rada uzticamību

Mīnusi

 • Darbojas tikai ar Gmail

Cenas
atkarībā no tā, kura pakete jums ir pieņemamāka, varat izvēlēties kādu no tālāk norādītajām iespējām, taču noteikti pārbaudiet, kādi līdzekļi ir iekļauti katrā no tām.

 • Lite @ $12/lietotājam/mēnesī
 • Growth @ $24/lietotājam/mēnesī
 • Pro @ $37/lietotājam/mēnesī
 • Elite @ $57/lietotājam/mēnesī

Engage with your customers on all channels

If you wish to improve your response and resolution times, consider LiveAgent for all you support ticketing needs.

11. Gorgias

Gorgias ļauj pilnībā centralizēt jūsu atbalsta pieteikumus vienuviet. Tas ļaus jums būt pārliecinātam, ka visi klienta dati ir redzami sarunas laikā, un tas ir ārkārtīgi noderīgi. Varat rediģēt pasūtījumus, modificēt abonementus un atmaksāt maksājumus, aizvien paliekot palīdzības dienestā. Varat arī izsekot visiem atbalsta aģentu radītajiem pārdošanas darījumiem, izmantojot īsziņas, sociālo mediju atbildes un tiešsaistes čata sarunas jūsu vietnē.

Šī programmatūra ir izstrādāta, īpaši domājot par e-komerciju, bet tā var apmierināt visas jūsu vajadzības ar vairāk nekā 30 integrācijām.

Galvenās funkcijas

 • Daudz-veikalu savienojums
 • Stilīga izvēlne
 • Sagatavju automatizācija
 • Automatizētas atbildes
 • Komandas un Makrosi
 • Autoatbildētājs

Plusi

 • Integrācija
 • Priekšroka e-komercijai

Mīnusi

 • Izcenojums ir par pieteikumu skaitu

Cenas
Izcenojums ir zemāks, ja tiek maksāts par gadu, bet varat izvēlēties arī mēneša abonementu.
Cenas ir sākot ar $50/mēnesī par 350 pieteikumiem mēnesī + $25 par katriem 100 papildu pieteikumiem un tā tālāk līdz $625/mēnesī par 6000 pieteikumiem mēnesī + $14 par katriem 100 papildus pieteikumiem. Varat arī pieprasīt cenu, kas pielāgota jūsu vajadzībām.

12. ProProfs Help Desk

Proprofs palīdzības dienests ir vienkāršs, pārskatāms un viegli lietojams. Tas ļauj grupas dalībniekiem sadarboties koplietojamā iesūtnē. Automatizācija ļauj palielināt darbplūsmas produktivitāti, ir pieejamas detalizētas veiktspējas atskaites un ieskats, kas balstīts uz analīzi.

Lai gan tas nodrošina arī daudzkanālu atbalstu un ietver zināšanu bāzi, visbiežāk to izmanto komandas, kas vēlas atrisināt visus klientu atbalsta vaicājumus pa e-pastu.

Galvenās funkcijas

 • Sadarbojas ar kopīgu iesūtņu palīdzību
 • Palielina aģentu produktivitāti ar automatizāciju
 • Uzlabo veiktspēju ar atskaitēm
 • Nodrošina daudzkanālu atbalstu
 • Ietver Čatu, Zināšanu Bāzi un Aptauju

Plusi

 • Perfekti tiem, kam vajadzīgs vien e-pasts
 • Ļoti efektīva programmatūra

Mīnusi

 • Nav tik jaudīga, kā citas programmatūras

Cenas
Cenas sākas no $0 bezmaksas versijā, bet pamatversiju var izmantot vien par $10/lietotājam/mēnesī, un, ja nepieciešamas vēl citas funkcijas, varat izvēlēties $15/lietotājam/mēnesī premium versijai.

13. OneDesk

Ja meklējat veidu, kā sapludināt projektu pārvaldības programmatūru ar palīdzības dienesta pieteikumiem, OneDesk ir risinājums. No palīdzības dienesta puses jums ir funkcijas, kas ļauj pieņemt pieteikumus pa e-pastu, integrēts čats un sadarbība, pakalpojumu pieprasījumu pārvaldība, klientu portāls un zināšanu bāze. Jums ir arī automatizētas un pielāgojamas darbplūsmas, un jūs varat izsekot pakalpojumu līmeņa līgumiem (SLA).

Pievienojiet papildus priekšrocības, ko sniedz daudzpusīga projektu pārvaldības programmatūra, kas ļauj jums veidot diskusijas un paziņojumus par uzdevumiem un jautājumiem, tradicionālos projektu pārvaldības skatus, Ganta diagrammas, plānošanu un piešķires, laika sekošanu ar tabelēm un uzdevumu taimeriem, atskaites un eksportēšanu un integrāciju citās lietojumprogrammās, kuras jau izmantojat.

Galvenās funkcijas

 • Palīdzības dienesta Programmatūra
 • Sadarbība ar jūsu klientiem
 • Uzdevumi, projekti un portfolio
 • Pieslēgums OneDesk

Plusi

 • Divas priekšrocības vienotā palīdzības dienesta un projektu vadības programmatūrā

Mīnusi

 • Nav optimāli, ja vēlaties tikai projektu pārvaldību vai tikai palīdzības dienesta programmatūru, nevis abas vienlaikus

Cenas
Izcenojums ir diezgan pieejams – tikai $9/lietotājam/mēnesī

14. ManageEngine ServiceDesk Plus

Manageengine Service Desk ir īpaši veidots kā IT palīdzības dienesta programmatūra. Tajā ir iekļautas labākās prakses ITSM darbplūsmas, jaudīgas integrācijas ar IT pārvaldības lietotnēm, viedā automatizācija, plašas atskaišu iespējas, pielāgojumi bez programmēšanas un daudz kas cits.

Varat izmantot to lokāli vai arī kā mākoņdatošanas programmatūru. Standarta paketē ir tikai IT palīdzības dienesta programmatūra, profesionālā pakete ietver palīdzības dienestu + aktīvu pārvaldību, un uzņēmuma pakete sastāv no palīdzības dienesta + izmaiņas + aktīvi + projekti.

Galvenās funkcijas

 • Incidentu pārvaldība
 • Problēmu pārvaldība
 • Izmaiņu pārvaldība
 • Aktīvu pārvaldība

Plusi

 • Pieejami bezmaksas instrumenti un resursi
 • IT projektu pārvaldība
 • Pieejama palīdzības dienesta mobilā aplikācija

Mīnusi

 • Atskaišu iespējas ir ierobežotas

Cenas
Cenas ir atkarīgas no individuālām vajadzībām, prasiet piedāvājumu.

15. EngageBay

Engagebay ir dažas aizraujošas funkcijas, ja runa ir par palīdzības dienesta programmatūru. Šī CRM programmatūra ļauj saglabāt neierobežotu kontaktpersonu daudzumu un veidot ciešākas attiecības, vienuviet apkopojot visu klienta informāciju.

Tas ļauj arī automatizēt mārketinga procesu, nosūtot personalizētas ziņas mērķauditorijai. Tā atbalsta arī tiešsaistes čata programmatūru, tāpēc jūs varat piedāvāt saviem klientiem atbalstu ikreiz, kad viņi to pieprasa.

Galvenās funkcijas

 • Galvenās lapas
 • Piesaistes rīki
 • Mārketinga automatizācija
 • Makrosi

Plusi

 • Piedāvā vairākas pieteikumu apstrādes grupas
 • Personalizēta satura un mērķtiecīgu kampaņu segmentēšanas līdzeklis
 • Video sagataves

Mīnusi

 • Sarežģīta
 • Paņem krietnu laiku, lai aptvertu

Cenas
Ir vairākas paketes un iespējas, kā vēlaties saņemt rēķinu. Dažas no šiem iesākuma līmeņa paketēm ir šādas:

 • “Viss vienā” sākot no $8.99
 • “Mārketings” sākot no $7.79
 • “CRM un Pārdošana” sākot no $7.79
 • “Service Bay” funkcija piedāvā neierobežotu bezmaksas palīdzības programmu

16. Jira Service Desk

Jira Service Desk ir vienīgais Jira veidotais servisa dienests. Tā ir daļa no Jira pakalpojumu pārvaldības, kas ietver visas Jira Service Desk funkcijas ar labākajām ITSM iespējām.

Tas piedāvā iespēju konfigurēt gaidīšanas rindas, lai izsekotu, aktivizētu trigerus un piešķirtu ienākošos pieprasījumus.

Galvenās funkcijas

 • Liela ātruma pakalpojumu pieprasījuma pārvaldība
 • Vienots darba skats
 • Pieprasījumu rindas
 • Pieprasījumi no Slack un Microsoft Teams

Plusi

 • Efektīva incidentu pārvaldība
 • Aktīvu pārvaldība
 • Bezmaksas nelielām komandām

Mīnusi

 • Ne vairāk kā trīs aģentiem
 • Pašpalīdzības forums ir vienīgais pieejamais atbalsts

Cenas
Pieejamās cenu paketes:

 • Bez maksas līdz trim aģentiem (Mazām komandām, kas uzsāk servisa dienestu)
 • Standarta @ $20/aģentam (Komandām, kas standartizē savu pakalpojumu pārvaldību)
 • Premium @ $40/aģentam (organizācijām, kas mērogo darbu ar liela ātruma ITSM)

17. Jivochat

Jivochat ļauj jūsu klientiem sazināties ar jums tajā kanālā, kurā viņi jūtas visērtāk, un lai jūs nepalaistu garām saziņu. Tas nemanāmi integrējas ar visu, sākot no Apple Business Chat līdz WhatsApp, Instagram un pat čatbotiem.

Efektīva klientu/aģenta saziņa, jo visa informācija un nepieciešamie rīki tiek parādīti vienā logā.

Galvenās funkcijas

 • E-pastā čatu transkripcijas
 • Melnais saraksts
 • Failu Pārsūtīšana
 • Servisa Kvalitātes reitingi
 • Tulks

Plusi

 • Visaugstāk novērtētā klientu atbalsta aplikācija App Store
 • Atzvana pieprasījumi tiek atbildēti ne ilgāk kā 30 sekundēs
 • Reāllaika apmeklētāju pārskats

Mīnusi

 • Bezmaksas versija pieejama pirmajiem 5 aģentiem

Cenas
Jivochat pirmajiem pieciem aģentiem ir bezmaksas un pēc tam maksā $13/aģentam/mēnesī, ja rēķinu apmaksā par gadu.

18. Cometchat

Cometchat ir pieejamas divas programmatūras versijas, proti, CometChat Go un CometChat Pro. Cometchat Go ir vilkšanas un nomešanas čata spraudnis populārajām bezkoda platformām, piemēram, WordPress un citām tīmekļa programmām.

Cometchat Pro piedāvā čata API, SDK un UI komponentus tādām populārām programmēšanas valodām kā React, Swift, Cotlin, Java u.c.

Galvenās funkcijas

 • Izmantošanai gatavi spraudņi
 • Pievilcīga saskarne bez atsauces uz ražotāju
 • CometChat Go nav vajadzīga attīstīšana
 • Atvērtā koda lietotāju saskarnes komponentes
 • CometChat Pro vajadzīga minimāla attīstīšana

Plusi

 • Praktiski nav vajadzīga izveide
 • Pievilcīga saskarne
 • Nav jāveic maksājumi, pirms sākat lietot

Mīnusi

 • CometChat Pro nederēs, ja neprotat programmēt
 • Dārgi

Cenas
Lētākā pakete sākas no $149/mēnesī

19. Freshchat

Freshchat ir unikāls veids, kā tas nodrošina klientu apkalpošanu vienlaikus vairākos kanālos. Tas notiek, izmantojot mākslīgā intelekta un cilvēku palīdzības sajaukumu. Izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītu čatu, tas palīdz klientiem atrisināt viņu vaicājumus neatkarīgi no tā, kādu kanālu viņi izmanto.

Programmatūra pat paredz, ja klientam varētu rasties problēmas ar kaut ko un proaktīvi sazinās ar viņu. Tas integrējas lielākajā daļā sociālo plašsaziņas līdzekļu, tur, kur lielākā daļa patērētāju jūtas visērtāk.

Galvenās funkcijas

 • Mākslīgā intelekta un cilvēka atbalsta apvienojums
 • Proaktīvs
 • Uz konteksta balstīti boti

Plusi

 • Daudzvalodu atbalsts
 • Jaudīgs mākslīgais intelekts

Mīnusi

 • Varētu būt dārgs

Cenas
Tā kā cenas mainās atkarībā no izvēlētās paketes, tās var būt ļoti pieejamas vai diezgan augstas, tomēr, tas atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām.

20. Freshservice

Fresh service ir vieds pakalpojumu pārvaldības risinājums modernam uzņēmumam. Programmatūra nodrošina apjomīgu ieguldījumu atdevi saviem klientiem. Ar saviem jaudīgajiem automatizācijas rīkiem tā var ātrāk reaģēt uz klientiem un atrisināt problēmas. Tas dod ievērojamu ieguldījumu atdevi, jo saskaņā ar šo etalonatskaiti gandrīz puse no ieņēmumiem tiek gūti no klientiem, kas atgriežas.

Tā kā tā ir integrēta pakalpojumu pārvaldība vienotā platformā, tā ir uzlabojusi pakalpojumu pārvaldību.

Galvenās funkcijas

 • Radīta uzņēmumam un veidota darbiniekiem
 • SLA pārvaldība
 • Zināšanu pārvaldība
 • Pašapkalpošanās portāls

Plusi

 • 308% ieguldījumu atdeve
 • Sarežģīts iesākums
 • Migrācijas pakalpojumi
 • 24/7 e-pasta atbalsts

Mīnusi

 • Tālruņa atbalsts ne vienmēr ir pieejams

Cena
Cenu diapazons atkarīgs no izvēlētā plāna. Svarīgi ir izpētīt piedāvātās paketes un funkcijas visos sīkumos.

21. Hubspot Service hub

Hubspot Service Hub visi jūsu klientu apkalpošanas dati un kanāli tiek apvienoti vienā CRM platformā, lai jūs varētu efektīvāk izmantot uzsākšanu, pārkvalificēšanos, atbalstu un klientu bāzes palielināšanu.

Hubspot piešķir prioritāti kritiskajiem jautājumiem un pārvirza pieteikumus. Tam ir arī zināšanu bāze, lai klienti vispirms varētu palīdzēt sev. Tas samazina arī aģentu slodzi. Tiešsaistes čata funkcija ļauj arī palīdzēt klientiem jūsu vietnē reāllaikā.

Galvenās funkcijas

 • Palīdzības dienests un pieteikumu apstrāde
 • Zināšanu bāze
 • Tiešsaistes čats
 • Automatizēta klientu apkalpošana

Plusi

 • Uz klientiem vērsta reputācija
 • Ar automatizāciju samazināti manuālie procesi

Mīnusi

 • Maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz mārketinga kontaktpersonu skaitu, kas to padara to dārgu

Cenas
Cenu plāni ir šādi:

 • Starter sākot no $45/mēnesī
 • Professional sākot no $800/mēnesī
 • Enterprise sākot no $3,200/mēnesī

22. Vision Helpdesk

Vision Helpdesk ļauj apkopot biznesa e-pasta, tālruņa, sociālās mediju čatu un tīmekļa vietņu pieprasījumus, lai tos varētu pārvaldīt centralizēti vienuviet. Varat iestatīt SLA, eskalācijas, automatizēt darbplūsmu un pat automatizēt pieteikumu programmatūras plūsmu.

Vision Helpdesk ļauj definēt mērķa nodaļu un personālu, kas tiek piešķirts, kad ienāk jauns pieteikums. Pieteikumu parametrus varat modificēt, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem un nosacījumiem. Varat arī iestatīt automātisko aizvēršanu, ja noteiktā laikā nesaņemat atbildi atpakaļ.

Galvenās funkcijas

 • Personiskas sadarbības rīks
 • Gamifikācija, kas palielina veiktspēju
 • Uzdevumu pārvaldība

Plusi

 • Rēķini, vadoties pēc pieteikumiem
 • Rēķini, vadoties pēc laika
 • Rēķinu atskaites

Mīnusi

 • Nav ērtākais integrācijai

Cenas
Ir vairākas cenu paketes, sākot no $12 līdz $800 atkarībā no tā, kādas funkcijas vēlaties un kā vēlaties tās lejupielādēt.

23. Web Help Desk

Web Help Desk piedāvā divas IT Pakalpojumu Pārvaldības iespējas, kas atbilst jūsu vajadzībām atkarībā no tā, ko vēlaties. Web Help Desk ir lokāls risinājums, un Service Desk ir mākoņveida risinājums.

Laika un rēķinu pārvaldība ir vēl viena lieliska iespēja līdztekus aparatūras pārvaldībai. Sarežģījumus pieteikumu apstrādē var risināt ar Sarežģīto Pieteikumu Pārvaldību. Un visbeidzot, ir arī SLA pārvaldība, kas palīdz nodrošināt, ka nepārkāpjat savus SLA.

Galvenās funkcijas

 • Pieteikumu apstrādes pārvaldība
 • Negadījumu izsekošana
 • Aktīvu pārvaldība
 • Zināšanu bāze
 • Izmaiņu pārvaldība

Plusi

 • Service Desk programmai ir mēnesi ilgs izmēģinājuma laiks
 • Iespēja maksāt vienreiz un lietot vienmēr vai iesgādāties abonentu

Mīnusi

 • Web Help Desk ir tikai 14 dienu izmēģinājuma laiks

Cenas
Cenas atšķiras atkarībā no tā, vai izvēlaties beztermiņa vai abonēšanas iespējas. Tomēr, jo vairāk lietotāji jums nepieciešami, jo lētākas ir izmaksas par katru lietotāju. Piedāvājumu varat iegūt mājas lapā.

24. Agiloft Servisa Dienests

Agiloft palīdz jums atrisināt pieteikumus ātrāk nekā jebkad agrāk, izmantojot viņu konfigurētos pieteikumu piešķiršanas un eskalācijas noteikumus, kas brīdina par bloķēšanu un, ja nepieciešams, proaktīvi aktualizē problēmas. Varat arī uzlabot viendabību, automatizējot darbplūsmu.

Agiloft ir lieliska zināšanu bāze, kas ļauj klientiem atrast atbildes uz vieglākajiem jautājumiem, ietaupot aģenta dārgo laiku.

Galvenās funkcijas

 • Gala lietotāja portāls
 • Tiešsaistes čats
 • Pielāgojamas mājas lapas

Plusi

 • Dinamiskas cenas, lai pielāgotos jūsu budžetam
 • Personalizētas mājaslapas

Mīnusi

 • Nav iekšējā čata iespēja

Cenas
Lai uzzinātu cenas, varat pieprasīt piedāvājumu mājaslapā, pamatojoties uz jūs interesējošo paketi. Tomēr ir pieejams arī bezmaksas izmēģinājums.

25. SolarWinds tīmekļa palīdzības dienests un servisa dienests

Solarwinds tīmekļa palīdzības dienestam ir incidentu pārvaldība, kas nozīmē, ka ienākošie pieteikumi tiek noteikti par prioritāti. Pakalpojumu katalogs piedāvā pakalpojumu pieprasījumu standartizēšanu un izpildes procesus. Lietotājiem ir servisa portāls, kas darbojas kā vienota vieta pieteikumu un pieprasījumu iesniegšanai.

Izmaiņu vadība ļauj plānot un ātri ieviest izmaiņas. Ir iebūvēta arī zināšanu bāze, kurā klienti var ātri atrisināt nelielas problēmas.

Galvenās funkcijas

 • Pilnīgi integrāta IT aktīvu pārvaldība
 • Integrācijas ar vairāk nekā 200 mākonī balstītām programmām
 • Problēmu pārvaldība
 • Izmaiņu pārvaldība

Plusi

 • Jaudīga automatizācija
 • Lieliska programmatūra

Mīnusi

 • Jāmaksā par katru iekārtu

Cenas
Cenas ir sākot ar $19 mēnesī vienam tehniķim, un aug līdz $89 mēnesī vienam tehniķim.

5 labāko atbalsta pieteikumu apstrādes sistēmu nodrošinātāju salīdzinājums

Aplūkosim 5 labākās atbalsta pieteikumu sistēmas un salīdzināsim dažas no viņu galvenajām funkcijām, lai jūs varētu pieņemt vislabāko lēmumu, pamatojoties uz faktiem.

1. LiveAgent

Liveagent joprojām ir mūsu saraksta augšgalā ar savām jaudīgajām funkcijām, piemēram, vienoto iesūtni, hibrīdo pieteikumu plūsmu, automātisko pieteikumu sadali, kā arī iespēju automatizēt jūsu darbplūsmu, izmantojot laika, darbības un SLA nosacījumus. Tam nav uzstādīšanas maksas, klientu apkalpošana ir pieejama 24/7, un nav nepieciešama kredītkarte, lai pieteiktos bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam. Tas ļauj arī pārtraukt lietošanu jebkurā laikā, jo nav līgumu, un jūs ir plašas iespējas veikt jaunināšanu un maksāt jebkurā brīdī. Un ne tikai paketes ir neticami pieejamas, bet jūs varat arī sākt ar bezmaksas kontu bez termiņa un redzēt, vai tas jums labi der.

Curious to learn more?

Join over 21,000 businesses around the world, across various industries that are already using LiveAgent and discover all it has to offer.

2. Zoho Desk

Programmai Zoho Desk ir daži lieliski līdzekļi, kas padara to par vienu no jaukākajām pieejamajām palīdzības dienesta programmatūrām. Tas ļauj organizēt palīdzības dienestu, lai atspoguļotu uzņēmuma struktūru. Varat izveidot arī atsevišķu pašapkalpošanās portālu katra zīmola klientiem. Programmatūra konsultantiem pat iesaka informāciju no zināšanu bāzes pievienot atbildēm klientiem. Visbeidzot, vadības pultī tiek rādītas pašreizējās tendences, un ir pat mobilā lietotne.

3. OneDesk

Onedesk apvieno palīdzības dienesta un projektu vadības programmatūru, lai sniegtu labāko no abiem. Tas ir ideāli piemērots komandām, kurām ir jāstrādā pie projektu vadības, kā arī jāapstrādā klientu atbalsts. Lai to papildinātu, tam ir arī lieliska cenu stratēģija, un jūs maksājat par katru lietotāju. Katrā paketē ir iekļauti neierobežots klientu daudzums, neierobežots projektu daudzums un visas OneDesk funkcijas.

4. Hiver

Hiver ir vienīgais palīdzības dienests, kas paredzēts G-Suite. Tā ir iecienīta arī starp par vienradžiem dēvēto uzņēmumu vidū izmantotajam klientu atbalstam. Koplietojamā iesūtne ļauj piekļūt koplietotām iesūtnēm tieši Gmail. Analytics ļauj izsekot arī galvenajām metrikām un komandas veiktspējai. Turklāt, ir fakts, ka e-pasta ziņojumus varat pārsūtīt ar vienu klikšķi un komandas biedriem uzrakstīt piezīmes, lai sniegtu kontekstu vai norādījumus.

5. Kayako

Kayako papildina mūsu sarakstu savas vienkāršības un lietošanas ērtības dēļ. Tas ir ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem un piedāvā personisku pieskārienu klientu apkalpošanai. Lai gan tam nav tik daudz funkciju kā LiveAgent, tam joprojām ir visas būtiskākās, kas nepieciešamas maza uzņēmuma klientu atbalsta komandai. Kayako ir arī pieejams un par to ir jāmaksā atbilstoši vērtībai.

5 labāko atbalsta pieteikumu sistēmu salīdzinājums

E-pasta atbalsta sistēmaCapterra VērtējumsBezmaksas versija Bezmaksas izmēģinājumsSākumcena
LiveAgent4.7/5 (apm. 1K atsauksmju)YESYES$15 par aģentu/mēn
Zoho Desk4.5/5 (apm. 1.6K atsauksmes)YESYES$14 par aģentu/mēn
OneDesk4.0/5 (2 atsauksmes)NAVYES$9 par aģentu/mēn
Hiver 4.7/5 (74 atsauksmes) NAVYES $12 par aģentu/mēn
Kayako
4.0/5 (157 atsauksmes) YESYES $15 per agent/mo
Uz 30.augustu

Secinājums

Izvēloties atbilstošo atbalsta pieteikumu sistēmas risinājumu, ir diezgan sarežģīti izlemt, kurš ir vispiemērotākais tieši jūsu uzņēmumam. Ir svarīgi pakāpties atpakaļ un apsvērt nepieciešamās funkcijas, lai pieņemtu pamatotu lēmumu un sniegtu priekšrocības saviem klientu apkalpošanas pārstāvjiem. Šie faktori kopā ar lielisku vērtību par atbilstošu naudu un izcilo vērtējumu no uzticamām atsauksmju tīmekļa vietnēm var palīdzēt jūsu meklējumos.

Cloud-based ticketing for an affordable price

Straightforward set up and ease-of-use make LiveAgent one of the best support tickets systems on the market.

BUJ:

Kas ir atbalsta pieteikumu sistēma?

Atbalsta pieteikumu sistēma ir programmatūra, kas izveido “pieteikumu” ikreiz, kad klientam izsaka apkalpošanas pieprasījumu. Tā kā visa mijiedarbība un pieprasījumi ir saistīti ar šo pieteikumu, klientu atbalsta darbiniekiem ir ievērojami vieglāk palīdzēt klientam. Tiklīdz jautājums ir atrisināts, pieteikums pazūd, un komandas sadarbība nākamajā jautājumā jeb pieteikums var sākties no jauna.

Kāda ir atšķirība starp atbalsta pieteikumu sistēmu un standarta e-pasta apkalpošanu?

Ja jāapstrādā tikai dažas klientu e-pasta ziņas dienā, parasti mērķi labi piepilda standarta e-pasta apkalpošana. Tomēr izmantojot atbalsta pieteikumu sistēmu, var tikt galā ar daudz lielāku klientu jautājumu apjomu un darīt to labi organizētā veidā. Atbalsta pieteikumu sistēma parasti ļauj jums noteikt prioritātes, atgādināt un saglabāt visu būtisko informāciju, kas attiecas uz konkrēto klientu pieteikumā. Pie tam pieteikumus var apstrādāt no vienota vadības paneļa.

Kas ir daudzkanālu atbalsta pieteikumu sistēmas risinājums?

Daudzkanāku atbalsta pieteikumu sistēma ir sistēma, kas ļauj apstrādāt pieteikumu vairākos kanālos. Ja klients nosūta jums e-pasta ziņu un pēc tam atzvana no mobilās ierīces, lai veiktu nākošo soli, daudzkanālu palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes programmatūra piedāvā daudzkanālu atbalstu, kas nepieciešams, lai sekotu pieteikumam vairākās platformās.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot atbalsta pieteikumu sistēmu?

Izmantojot atbalsta pieteikumu sistēmu, jums tiek noņemts milzīgs slogs, jo vairs nav jāmeklē, jāatceras vai jāuzmeklē informācija par katru klientu un tā problēmām. Viss tiek reģistrēts un glabāts vienā vietā, kur jums tai ir viegli piekļūt, izmantojot pielāgojamu vadības paneli, no kura varat noteikt prioritātes un atrisināt pieteikumus.

Cik maksā atbalsta pieteikumu sistēma?

Ja iedziļinamies detalizētākā informācijā par cenām, redzam, ka atbalsta pieteikumu sistēmu cenu diapazons atšķiras atkarībā no tā, kuru klientu atbalsta programmatūras uzņēmumu izvēlaties izmantot un kādas funkcijas tas nodrošina. Lai gan, iespējams, atradīsit nepieciešamās programmatūras bezmaksas versijas, kas satur galvenās funkcijas, cena palielināsies, pievienojot papildu funkcijas, piemēram, čata iespēju vai analītikas līdzekļus.

Kā darbojas atbalsta pieteikumu sistēma?

Atbalsta pieteikumu sistēma izveido “pieteikumu”, tiklīdz klients iesūta jebkuru jautājumu. Pēc tam šis pieteikums ir jāatrisina un tajā ir ietverta visa attiecīgā informācija, ko iekšējie darbinieki prasījuši, lai atrisinātu šo jautājumu. Tas ir daudz efektīvāk nekā mēģināt atcerēties, kuram klientiem kas jāizdara, un arī palīdz izvairīties no kļūdām.

Kāds aprīkojums ir nepieciešams atbalsta pieteikumu sistēmai?

Lai nodrošinātu labu atbalsta pieteikumu sistēmu, ir nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra, ieteicams mākoņdatošanas palīdzības dienesta risinājumu programmatūra un labi apmācīts darbinieku dienests, lai varētu apstrādāt vaicājumus. Tai jābūt aprīkotai ar daudzām funkcijām un integrētiem zināšanu pārvaldības biznesa rīkiem, lai varētu ātri atrisināt problēmas. Iepriekš izveidotās integrācijas ir arī milzīgs atspaids atsevišķu pieteikumu vai pieteikumu pavedienu problēmu risināšanā vienlaikus vairākās platformās.

Kas ir labākā atbalsta pieteikumu sistēma?

Spriežot, kura ir labākā atbalsta pieteikumu sistēma, jāņem vērā jūsu biznesa mērķi un biznesa lielums – sākot ar maziem uzņēmumiem un beidzot ar vidējiem uzņēmumiem. Labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma kādam, var nebūt viena no labākajām palīdzības dienesta programmatūras sistēmām jums. Noteikti veiciet pētījumus un rūpīgi izvēlieties, lai iegūtu vislielāko vērtību un nodrošinātu, ka ir apmierināti jūsu klienti.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir atbalsta pieteikumu sistēmas programmatūra?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Atbalsta pieteikumu sistēma ir programmatūra, kas izveido pieteikumu ikreiz, kad klientam ir apkalpošanas pieprasījums. Tā kā visa mijiedarbība un pieprasījumi ir saistīti ar šo pieteikumu, klientu atbalsta darbiniekiem ir ievērojami vieglāk palīdzēt klientam. Tiklīdz jautājums ir atrisināts, pieteikums pazūd, un komandas uzsāk sadarbību nākamajā jautājumā jeb pieteikums var sākties no jauna.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāda ir atšķirība starp atbalsta biļešu sistēmu un standarta e-pasta pakalpojumu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ja apstrādājat tikai dažas klientu e-pasta ziņas dienā, tad parasti izmantojat standarta e-pasta pakalpojumu. Izmantojot atbalsta pieteikumu sistēmu, varat tikt galā ar daudz lielāku klientu jautājumu apjomu un darīt to labi organizētā veidā. Atbalsta pieteikumu sistēma parasti ļauj jums noteikt prioritātes, atgādināt un saglabāt visu būtisko informāciju, kas attiecas uz konkrēto klientu pieteikumā. Pēc tam pieteikumus var apstrādāt no vienota vadības paneļa.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir daudzkanālu atbalsta pieteikumu sistēmas risinājums?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Daudzkanālu atbalsta pieteikumu sistēma ir sistēma, kas ļauj apstrādāt pieteikumu vienlaikus vairākos kanālos. Ja klients nosūta jums e-pasta ziņu un pēc tam atzvana no mobilā tālruņa, lai veiktu nākošo soli, daudzkanāla palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes programmatūra nodrošina daudzkanālu atbalstu, kas nepieciešams, lai sekotu pieteikumam starp platformām.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kādas ir priekšrocības, izmantojot atbalsta pieteikumu sistēmu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Izmantojot atbalsta biļešu sistēmu, rodas milzīgs slogs, jo jums vairs nav jāmeklē, jāatceras vai jāuzmeklē informācija par katru klientu un tā problēmām. Viss tiek reģistrēts un glabāts vienā vietā, un jums var viegli piekļūt, izmantojot pielāgojamu informācijas paneli, no kura varat noteikt prioritātes un atrisināt biļetes.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Cik izmaksā atbalsta pieteikumu sistēma?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ja iedziļinamies informācijā par cenām, atbalsta pieteikumu sistēmas cenu diapazons var ļoti atšķirties atkarībā no tā, kuru klientu atbalsta programmatūras uzņēmumu izvēlaties izmantot un kādas funkcijas tas nodrošina. Lai gan, iespējams, atradīsit nepieciešamās programmatūras bezmaksas versiju, kas aprīkota tikai ar vajadzīgākajām funkcijām, cena palielināsies, pievienojot papildu līdzekļus, piemēram, čata rīku vai analītikas līdzekļus.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā darbojas atbalsta pieteikumu sistēma?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Atbalsta pieteikumu sistēma izveido pieteikumu, tiklīdz klients ziņo par kādu problēmu. Pēc tam šis pieteikums ir jāatrisina un tajā ir ietverta visa attiecīgā informācija, ko iekšējie darbinieki pieprasa, lai atrisinātu šo jautājumu. Tas ir daudz efektīvāk nekā mēģināt atcerēties, kuriem klientiem ir vajadzīgs tas, kas ir izdarīts, un arī palīdzēt izvairīties no kļūdām.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāds aprīkojums ir nepieciešams atbalsta pieteikumu sistēmai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Lai nodrošinātu labu atbalsta pieteikumu sistēmu, ir nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra, ieteicams mākoņdatošanas palīdzības dienesta risinājumu programmatūra un labi apmācīts darbinieku dienests, lai varētu apstrādāt vaicājumus. Sistēmai jābūt aprīkotai ar daudzām funkcijām un integrētiem zināšanu pārvaldības biznesa rīkiem, lai varētu ātri atrisināt problēmas. Iepriekš izveidotās integrācijas ir arī milzīgs atspaids atsevišķu pieteikumu vai pieteikumu pavedienu problēmu risināšanā vienlaikus vairākās platformās.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kura ir labākā atbalsta pieteikumu sistēma?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kad nonāk līdz šim, labākā atbalsta pieteikumu sistēma ir atkarīga no jūsu biznesa mērķiem un ir atšķirīga atkarībā no biznesa lieluma, sākot no maziem uzņēmumiem un beidzot ar vidējiem uzņēmumiem. Labākā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma kādam, iespējams, nav labākā palīdzības dienesta programmatūras sistēma jums. Noteikti veiciet pētījumus un rūpīgi izvēlieties, lai iegūtu vislielāko vērtību par jūsu naudu un nodrošinātu, ka ir apmierināti jūsu klienti.” } }] }
Mark Xavier Quadros

Viesis Ziņas Autors

Mark Xavier Quadros

Mark Quadros is a SaaS content marketer that helps brands create and distribute rad content. On a similar note, Mark loves content and contributes to several authoritative blogs like HubSpot, CoSchedule, Foundr, etc. Connect with him via LinkedIN or twitter.

Izveidot satriecošus klientu portālus, zināšanu bāzes un kompleksus IVR kokus. Filtrējiet biļetes pēc tagiem, nodaļām, problēmām vai saziņas kanāliem. Piešķiriet un automātiski pārsūtiet biļetes pienākumus aģentiem vai nodaļām. Organizējiet, pārsūtiet un atrisiniet klientu vaicājumus no centralizēta informācijas paneļa. Viss ar LiveAgent.

Vienmēr esiet kopā ar saviem klientiem

LiveAgent ir populārs tiešsaistes biznesa risinājums, kas tiek augstu vērtēts un izmantots daudzos uzņēmumos, kuros tas palīdz uzlabot klientu atbalstu un palielināt pārdošanas apjomus. Lietotājiem tas sniedz plašas funkcionalitātes iespējas un efektīvas komunikācijas risinājumus, kas uzlabo klientu apkalpošanas kvalitāti. LiveAgent tiek uzskatīts par līdzīgu konkurentu, Kayako alternatīvu, bet ar vēl lielāku vērtību un labāku atbalstu. Lietotāji apsver, ka LiveAgent palīdz viņiem paātrināt atbildes sniegšanas laiku, reaģēt uz klientu vēlmēm un izprast viņu vajadzības, kas uztur pozitīvus klientu atsauksmes un nodrošina to uzticēšanās līmeni.

Liveagent ir pilnīgi nokomplektēta palīdzības dienesta programmatūra, kas izmanto pieteikumu apstrādes sistēmu, lai apvienotu visus jūsu palīdzības dienesta procesus.

Palīdzības dienesta programmatūra labākai klientu pieredzei

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kas var integrēt visus klientu saziņas kanālus vienā. Tas nodrošina skaidru un efektīvu komunikāciju ar klientiem, kuru vēlmes ir mainījušās, un vēlas sazināties ar zīmoli ne tikai pa tālruni un e-pastu, bet arī čatā, sociālajos medijos un ar SMS. Ar šo programmatūru var izvairīties no problēmām, piemēram, e-pasta ziņojumiem, kas zūd vai personālam, kurš var sajaukt klienta vaicājumus. LiveAgent var atvieglot palīdzības dienesta pārvaldību.

Zināšanu bāzes programmatūra sniedzot atbalstu saviem klientiem ir nepieciešama. LiveAgent piedāvā ne tikai to, bet arī vairāk. Uzziniet, kāpēc Jums ir jāizvēlas LA.

Zināšanu bāzes programmatūra labākai pašapkalpošanai

LiveAgent piedāvā zināšanu bāzes programmatūru, kura atvieglos aģentu ikdienas darbu un palīdzēs klientiem pašiem atrisināt problēmas. Šī ir visvairāk novērtētākā palīdzības dienesta programmatūra maziem uzņēmumiem 2020. gadā. Lietotājiem ir pieejams bezmaksas 14 dienu izmēģinājums, kurā nav nepieciešama kredītkarte.

Uzziniet, kā veiksmīgi iepazīstināt klientus ar savu produktu, izmantojot mūsu SaaS produktu iepazīstināšanas e-pastu paraugus, stratēģijas un padomus!

SaaS produktu iepazīstināšanas paraugi

Klienta vērtības piedāvājums ir svarīgs produktu mārketinga stūrakmens, bet pētījumos atklājās, ka mārketinga speciālisti maz uzmanības pievērš tam. Laba klātbūtne SaaS un programmatūras apskatu mājaslapās palīdz iegūt jaunus un saglabāt esošos klientus, un apmierināti klienti ir lojālāki. Klientu apmierinātības programmatūra ir viena no iespējām uzlabot klientu apkalpošanu un veicināt apmierinātu klientu skaitu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju