• Akadēmija
 • Bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūra

Bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūra

Vēlaties uzzināt par bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu sistēmas niansēm? Mēs esam par jums padomājuši. Esam apkopojuši visus pieejamos datus, lai sniegtu ieskatu par to, kā Jūs varat izmantot šādu sistēmu un kā izvēlēties piemērotāko savam uzņēmumam.

Kāda veida risinājums tas ir un kā tas darbojas?

Ja uzņēmums vēlas augt un gūt panākumus, tam ir jāaizsargā klientu apkalpošanas komandas no traucējošiem faktoriem. Tādējādi tiek nodrošināta augsta līmeņa klientu apmierinātība un izcila klientu apkalpošanas pieredze. Šajā sakarā rūpīga problēmu risināšanas pārvaldība ir būtiska, lai pārliecinātos, ka klienti ir apmierināti ar Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Tomēr nepietiek tikai ar efektīvu un strādīgu komandu, kas veic šo darbu. Klientu vajadzību apmierināšanai ir jāattīstās līdz ar Jūsu augošo uzņēmumu.

Uzņēmums var ievērojami uzlabot situāciju tādās jomās kā organizācija, produktivitāte, atbildes laiks, pieteikuma atrisināšanas laiks un klientu apmierinātība. Kā? Izmantojot metodes un rīkus, kas atvieglo klientu pieprasījumu pārvaldību. Vienkārša visu pieprasījumu izskatīšana ad hoc veidā, piemēram, kad tos izvērtē vairāki aģenti, pirms tie tiek piešķirti vienai atbildīgai personai, nav efektīvs veids, kā to darīt. Vienkāršāk sakot, ir jābūt organizētiem, lai būtu dzīvotspējīgi.

Gan lielām organizācijām, gan MVU veiksmīgai pakalpojumu sniegšanai ir nepieciešama labi funkcionējoša IT ekosistēma. Lai gan parasti uzņēmums saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, ir svarīgi vienmēr reaģēt ātri un efektīvi. Lai to panāktu, uzņēmumiem ir pieejami risinājumi, kas ļauj lietotājiem ziņot par problēmām un viegli izveidot incidentu pieteikumus, tādējādi vienlaikus cenšoties atvieglot un padarīt produktīvāku servisa aģentu darbu. Šāda veida risinājumu sauc par atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūru.

Kas ir palīdzības pieteikumu programmatūra?

Palīdzības pieteikumu sistēma ir būtiska visiem uzņēmumiem, jo īpaši palīdzības dienesta un klientu apkalpošanas nodaļām. Šie departamenti ir atbildīgi par visas organizācijas locekļu, kā arī klientu apkalpošanu.

Ja vēlaties risinājumu, kas atbalsta komandai ļauj izsekot un pārvaldīt dažādus starpgadījumus, Jums varētu būt nepieciešama palīdzības dienesta programmatūra, kurai ir uzlabota palīdzības pieteikumu sistēma.

Šāda risinājuma iegāde nozīmē ieguldījumu, kam, tāpat kā jebkuram citam risinājumam, ir jāgūst peļņa. Tomēr, ja neesat gatavs ieguldīt, ir arī iespēja ieviest bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūru.

Tirgū ir pieejami daudzi lieliski bezmaksas palīdzības pieteikumu pārvaldības rīki. Tie var piedāvāt ierobežotu funkciju skaitu salīdzinājumā ar maksas versijām. Tomēr tie joprojām ir risinājumi, kurus ir vērts apsvērt, jo īpaši uzņēmumiem ar ierobežotu budžetu.

Lai palīdzētu Jums iegūt dziļāku izpratni, mēs izskaidrosim bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu sistēmas koncepciju, kā tās darbojas, kādas ir laba bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmas rīka īpašības un vai Jūsu uzņēmumam ir nepieciešams šāds risinājums. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par visām šāda rīka priekšrocībām.

Atšķirīgs skatījums uz palīdzības pieteikumu sistēmu

Palīdzības pieteikumu sistēma ir plaši izplatīts risinājums, kas atvieglo saziņu un mijiedarbību starp uzņēmumiem un to klientiem. Kad klients vēlas nosūtīt uzņēmumam jautājumu, ieteikumu vai ziņot par starpgadījumu, palīdzības pieteikumu sistēma izveido privātu saziņas līniju starp abām pusēm, un tas viss notiek attālināti un tiešsaistē.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šāda veida risinājumi neatbilst tūlītējas reaģēšanas rīkiem – tādiem, kā, piemēram, tērzēšana tiešsaistē vai atzvanīšanas funkcija. Tiklīdz pieprasījumam ir piešķirts palīdzības pieteikums, visa turpmākā saziņa tiek nodrošināta, izmantojot vienu un to pašu palīdzības pieteikumu visā tā atrisināšanas procesā.

Daudzfunkcionāla atbalsta palīdzības pieteikumu sistēma ļauj klientiem ziņot par problēmām vai pieprasīt jebkāda veida palīdzību, kas viņiem varētu būt nepieciešama. Palīdzības pieteikumu sistēmas uzdevums ir pārvaldīt, organizēt un arhivēt visus atbalsta pieprasījumus un atbildes vienuviet, kā arī nodrošināt apkalpošanas aģentus ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai tie darbotos atbildīgi un atsaucīgi.

Uzticamai bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūrai būtu jāļauj dažādām komandām dažādās nodaļās apskatīt palīdzības pieteikumus, noteikt prioritātes un atbildēt uz pieprasījumiem, izmantojot dažādus atbalsta kanālus.

Tirgū ir iespējams atrast daudzus šāda veida bezmaksas palīdzības pieteikumu pārvaldības rīkus. Tomēr dažiem ir vairāk funkciju nekā citiem. Tāpēc, izvēloties konkrētu rīku, izvēlieties tādu, kas atbilst Jūsu uzņēmuma īpašībām, prasībām un resursiem.

LiveAgent piedāvā bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūru kā neatņemamu palīdzības dienesta risinājuma sastāvdaļu.

https://www.youtube.com/watch?v=zyBEt7ScQYk&t

Bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmas raksturojums

Kā jau minējām, tirgū ir daudz bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmu. Taču ne visi risinājumi piedāvā vienādas funkcijas. 

Tomēr visām pienācīgām bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūrām ir jāspēj veikt dažas no turpmāk minētajām funkcijām:

 • Iespēja pielāgot galvenos laukus un funkcijas
 • Daudzvalodu tulkojumu piedāvājums.
 • Informācijas un izmaiņu atjaunināšana.
 • Iekšējo, ārējo, privāto vai savu, vispārīgo un konkrēta gadījuma palīdzības pieteikumu ģenerēšana, noraidīšana un plānošana.
 • Pagaidu un pastāvīgo slēgumu noteikšana.
 • Prioritāšu noteikšana gan publiski, gan privāti.
 • Procesa posmu izsekojamības atspoguļošana līdz kontroles laikam.
 • Palīdzības pieteikumu maršruta grafiska attēlošana.
 • Atbildības piešķiršana atbilstoši iepriekš noteiktām kategorijām.
 • Privātu piezīmju ievietošanas iespēja.
 • Paziņojumu sūtīšana ar SMS vai e-pastu.
 • Integrēta kalendāra piedāvājums.
 • Savietojamības vai integrācijas nodrošināšana ar dažādām operētājsistēmām, iekārtām un citu programmatūru.
 • Piekļuves atļaušana dažādiem lietotājiem un atļauju pārvaldība atbilstoši lomām.
 • Reģistrācijas dokumentu ieraksts.
 • Iespēja ģenerēt pārskatus.

Kā darbojas bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūra?

Klientu atbalsta komandas darbinieku ikdiena var būt diezgan haotiska. Galvenokārt tāpēc, ka viņi var saņemt pieprasījumus pa dažādiem kanāliem vienlaicīgi. Ja tā notiek, aģentiem vienlaicīgi nākas apstrādāt milzum daudz pieprasījumu un ziņojumu par starpgadījumiem. Reaģējot uz nekontrolēto palīdzības pieteikumu plūsmu, radās ideja par palīdzības pieteikumu programmatūru. Tās būtība bija nodrošināt augstāku lietotāju atbalsta nodaļas efektivitātes līmeni. Turklāt bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūra tika “iedzīvināta”, lai palīdzētu MVU/uzņēmumiem, kuriem ir ierobežots budžets, nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Organizāciju apkalpošanas dienesti izmanto šāda veida rīkus galvenokārt cerībā, ka būs iespējams labāk sekot līdzi problēmām, par kurām ziņojuši klienti. Palīdzības pieteikumu sistēma ļauj apkalpošanas komandām reģistrēt un izsekot katrai problēmai, novērtēt tās prioritāti un progresa līmeni, noteikt atbildību un daudz ko citu.

Izmantojot bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmu, organizācijas var piekļūt un pārvaldīt neierobežotu skaitu palīdzības pieteikumu un starpgadījumu, izmantojot vienu vadības paneli. Šādā veidā visas prasības iespējams piešķirt pareizajam komandas aģentam, un tādējādi tās var atrisināt gandrīz nekavējoties vai samērā īsā laikā.

Kāpēc Jūsu uzņēmumam nepieciešams bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu rīks?

Pat ja jau esat uzsācis vai gatavojaties uzsākt salīdzinoši nelielu uzņēmējdarbību, Jūs ātri pamanīsiet, ka Jūsu darbinieki var apmaldīties e-pasta sarakstēs, neatbildētajos ziņojumos un neatbildētajos zvanos no klientiem vai potenciālajiem klientiem.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kāpēc katrai organizācijai ir nepieciešama palīdzības pieteikumu sistēma. Un, ņemot vērā, ka ir daudz bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūras risinājumu, Jūs noteikti atradīsiet vismaz vienu konkrētu rīku, kas atbilst Jūsu biznesa prasībām.

Efektīva palīdzības pieteikumu izsekošana

Pateicoties straujai jauno tehnoloģiju attīstībai, organizācijas var piedāvāt saviem lietotājiem daudzkanālu atbalstu, kā arī problēmu risināšanas centrus, kuros lietotāji var izteikt savas bažas, uzdot jautājumus vai iesniegt sūdzības. Tomēr, ja uzņēmums neizmanto pareizos rīkus, ātri var rasties problēmas, kas saistītas ar pieprasījumu izsekojamību. Citiem vārdiem sakot, lietotāju pieprasījumi var nonākt bezgalīgā nešķirotu palīdzības pieteikumu ķēdē. Tā rezultātā rodas ievērojams skaits neatrisinātu starpgadījumu un līdz ar to aug klientu neapmierinātība.

No otras puses, izmantojot bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmu, atbalsta komandas var izveidot pilnīgu starpgadījumu un mijiedarbību datubāzi, kas ļauj labāk pārvaldīt klientu pieprasījumus. Viena no lielākajām priekšrocībām, ko piedāvā šāda veida rīki, ir palīdzības pieteikumu prioritātes noteikšana pēc svarīguma. Šādā veidā atbalsta vai pakalpojumu nodaļai nav jāuztraucas par katra jautājuma vai pieprasījuma risināšanu vienlaicīgi, bet var noteikt, kuriem pieprasījumiem jāpiešķir prioritāte.

Ātrāka problēmu konstatēšana

Viens no galvenajiem palīglīdzekļiem, ko var nodrošināt bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūra, ir ātra problēmu noteikšana. Tas ir iespējams, pateicoties viedajiem mērījumiem un kategoriju klasifikācijas sistēmām, kas ietilpst šāda veida programmatūrā. Izmantojot šādus rīkus, Jūsu aģenti var vieglāk noteikt atkārtotu starpgadījumu cēloņus un to saistību ar citām problēmām.

Viedā uzdevumu piešķiršana

Katrs palīdzības pieteikums ir jāpiešķir aģentam apstrādei, bet, to darot manuāli, tiek zaudēts cilvēkresursu potenciāls. Tāpēc šajā gadījumā palīdzības pieteikumu piešķiršanas process ir jāautomatizē. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūra ir svarīgs rīks, jo tā ļauj arī Jūsu aģentiem noteikt kritērijus un izveidot pielāgotus noteikumus, lai katru palīdzības pieteikumu piešķirtu pareizajam organizācijas darbiniekam.

Rezultātā katrs komandas loceklis, kas ikdienā izmanto palīdzības dienestu, zinās, kas un ko pārvalda. Neviens netērēs laiku, risinot jautājumus, kurus jau ir atrisinājuši citi kolēģi.

Vienmērīgāka iekšējā un ārējā saziņa

Bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēma arī uzlabo sadarbību starp atbalsta aģentiem, ļaujot viņiem efektīvāk sazināties (ne tikai savā starpā, bet arī ar klientiem). Patiesībā vairums šāda veida rīku nodrošina funkciju, kas automātiski nosūta e-pasta vēstules ar aicinājumiem lietotājiem, tiklīdz palīdzības pieteikums ir izveidots vai katru reizi, kad tas tiek mainīts.

Bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūra - LiveAgent - proaktīvi tērzēšanas uzaicinājumi

Kādas vēl priekšrocības ir palīdzības pieteikumu sistēmai?

Ir vēl vairākas priekšrocības, ko sniedz bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūras izmantošana. 

Kā redzams no iepriekšējā piemēra, palīdzības pieteikumu sistēma var uzlabot palīdzības dienesta, atbalsta/apkalpošanas komandas darbību. Taču mēs varam norādīt arī uz dažiem citiem ieguvumiem, proti:

 • Klientu apmierinātības pieaugums, jo uz zvaniem var atbildēt saprātīgā un iepriekš saskaņotā laikposmā.
 • Uzlabota saziņa, jo numuru piešķiršana palīdzības pieteikumiem ļauj lietotājiem sekot līdzi atrisināšanas procesam un izprast prioritāšu piešķiršanu neizpildīto pieprasījumu sarakstā.
 • Kvalitātes uzlabošanās palielina uzticību un paaugstina palīdzības dienesta/izsaukumu centra komandas locekļu veiktspējas līmeni, kuri spēj efektīvāk reaģēt uz pieprasījumiem.
 • Palielināta veiktspējas kontrole, jo palīdzības pieteikumu reģistrāciju un to atrisināšanas gaitu var noteikt pēc parametriem un analizēt automātiski ģenerētajos veiktspējas pārskatos.
 • Labākas zināšanas par klientiem, jo īpaši, ja rīks ir saderīgs un tam ir kopīgi atribūti ar citu uzņēmuma programmatūru, piemēram, CRM.
 • Personalizētāka pieeja, atbildot klientiem, kas pozitīvi ietekmē viņu lojalitāti.
 • Zināšanu bāzes izveide, kas ļauj lietotājiem un IT speciālistiem analizēt biežāk sastopamās problēmas un to, kā tās nesen tika atrisinātas.
 • Labāka un efektīvāka resursu izmantošana, kas ļauj ievērojami ietaupīt laiku un naudu, paverot iespēju tos izmantot citos projektos citu nodaļu vai pat visa uzņēmuma labā.
 • Uzņēmuma tēla un reputācijas uzlabošanās, pateicoties iespējai nodrošināt atbilstošu un precīzu klientu apkalpošanu.
 • Racionalizēta procesu pārvaldība, izmantojot automatizāciju.
 • Incidentu skaita samazināšanās.
 • Ieņēmumu pieaugums, pateicoties labākai vadībai, uzmanībai pret detaļām un klientu apmierinātībai.

Vai bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu sistēma ir laba izvēle?

Pirms izvēlēties palīdzības pieteikumu pārvaldības rīku vai pat bezmaksas palīdzības pieteikumu programmatūru, ir jāņem vērā dažādi faktori. Uzskaitīsim dažus no tiem:

 • To klientu skaits, kuri ziņo par starpgadījumiem, nosūta pieprasījumus vai lūdz palīdzību.
 • Drošības līmenis un atbilstošais ielaušanās vai datu aizsardzības pārkāpuma risks, kas varētu apdraudēt uzņēmuma informāciju vai klientu datus.
 • Iespējama darbība jebkurā klientu apkalpošanas vietā.
 • Vai bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēma ir mākoņbāzēta (lai darbinieki varētu piekļūt informācijai un strādāt no jebkuras vietas).
 • Vai palīdzības dienesta vai zvanu centra komandas locekļi ir orientēti uz pakalpojumu vai ir saistīti ar uzņēmuma vērtībām un mērķiem.

Jebkura programmatūras risinājuma izvēle Jūsu uzņēmumam ir tieši saistīta ar Jūsu uzņēmuma mērķiem un īpašībām. 

Tomēr, izvēloties risinājumu, ir svarīgi pievērst uzmanību arī pakalpojuma sniedzējam un bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu programmatūras kvalitātei. Ja nezināt, ar ko sākt, iesakām apskatīt LiveAgent. Tas ir lielisks risinājums, kas integrē bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmu ar palīdzības dienesta programmatūru, tāpēc tas ir ideāls rīks, lai pilnveidotu Jūsu klientu atbalsta nodaļu.

Atklājiet to paši!

Zināšanas ir svarīgas, bet tikai tad, ja tās tiek izmantotas praksē. Izmēģiniet visu, ko uzzināsiet mūsu akadēmijā LiveAgent sistēmā.

https://www.youtube.com/watch?v=hESlAVnF8G4

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kā iespējams nodrošināt vienmērīgu iekšējo un ārējo saziņu uzņēmumā?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēma uzlabo sadarbību starp atbalsta aģentiem, ļaujot viņiem efektīvāk sazināties ne tikai savā starpā, bet arī ar klientiem.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc uzņēmumam ir nepieciešams atbalsta palīdzības pieteikumu rīks?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Izmantojot bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēmu, organizācijas var piekļūt un pārvaldīt neierobežotu skaitu palīdzības pieteikumu un starpgadījumu, izmantojot vienu vadības paneli. Šādā veidā visas prasības var tikt piešķirtas pareizajam komandas aģentam. Tādējādi viņi var parūpēties par klientiem pieņemami īsā laikā.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā izvēlēties bezmaksas atbalsta palīdzības pieteikumu rīku?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tirgū ir iespējams atrast daudz bezmaksas palīdzības pieteikumu rīku. Tomēr dažiem ir vairāk funkciju nekā citiem. Tāpēc, izvēloties konkrētu rīku, izvēlieties tādu, kas atbilst Jūsu uzņēmuma īpašībām, prasībām un resursiem.” } }] }

Atgriezties uz Akadēmiju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.